• TR
  • EN
  • 27-28-29 Mart 2014 Yüzme Müsabakaları İzmir Sonuçları 13+ Yaş Bayan ile 15+ Yaş Erkek

    ROTA KOLEJİ SPOR KULÜBÜ

    YÜZME ŞUBESİ

    27-28-29 Mart 2014 13+ Yaş Bayan ile 15+ Yaş Erkek Milli Takım Seçme Ön Eleme

    YÜZME MÜSABAKA SONUÇLARI

     27-28-29 Mart 2014 tarihinde İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Yüzme Havuzunda yapılan olan  13+ Yaş Bayan ile 15+ Yaş Erkek Milli Takım Seçme Müsabakaları Ön Eleme Yarışlarına Rota Koleji Spor Kulübünü temsilen 10 sporcu katılmıştır. Yarışmalara katılan sporcularımızın elde ettikleri dereceler aşağıda belirtilmiştir. Rota Koleji Spor Kulübü olarak başta il çapında ilk 3 yapan sporcularımız olmak üzere tüm sporcularımızı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

    DOĞANCAN KADIOĞLU 1998 ERKEK

    1500 M SERBEST               18:11.15       ( İZMİR 1. )

    400 M SERBEST                 4:36.87         ( İZMİR 2. )        KENDİ YAŞINDA 2.

    200 M SERBEST                 2:13.06         ( İZMİR 4.)         KENDİ YAŞINDA 3.

    100 M SERBEST                 57.95            ( İZMİR 4. )        KENDİ YAŞINDA 2.

    50 M SERBEST                   26.55                                      KENDİ YAŞINDA 2.

    SUDE UZUN 1997 BAYAN

    200 M SERBEST                 2:15.20         ( İZMİR 1 )

    100 M SERBEST                 1:01.32         ( İZMİR 1. )

    50 M SERBEST                   28.05            ( İZMİR 1. )

    100 M SIRTÜSTÜ                1:09.12         ( İZMİR 2. )       KENDİ YAŞINDA 1.

    50 M SIRTÜSTÜ                  32.15            ( İZMİR 2. )       KENDİ YAŞINDA 1.

    200 M SIRTÜSTÜ                2:33.69         ( İZMİR 3. )       KENDİ YAŞINDA 1.

    ALPER ÖZER 1998 ERKEK

    100 M SIRTÜSTÜ                1:09.74         (İZMİR 3. )

    200 M SERBEST                 2:12.49         ( İZMİR 3. )       KENDİ YAŞINDA 2.

    200 M SIRTÜSTÜ                2:32.50         ( İZMİR 3. )       KENDİ YAŞINDA 2.

    50 M SIRTÜSTÜ                  32.00            ( İZMİR 4. )       KENDİ YAŞINDA 2.

    50 M SERBEST                   26.66                                     KENDİ YAŞINDA 3.

    100 M SERBEST                 59.31                                     KENDİ YAŞINDA 4.

    MERT HIZAL 1999 ERKEK

    200 M SIRTÜSTÜ                2:32.29         ( İZMİR 2.)       KENDİ YAŞINDA 1.

    400 M KARIŞIK                   5:29.94         ( İZMİR 2. )

    100 M SIRTÜSTÜ                1:11.97         ( İZMİR 4. )

    50 M SIRTÜSTÜ                  32.53                                     KENDİ YAŞINDA 1.

    100 M SERBEST                 1:02.50                                  KENDİ YAŞINDA 2.

    50 M SERBEST                   27.95                                     KENDİ YAŞINDA 2.

    200 M SERBEST                 2:20.78                                  KENDİ YAŞINDA 3.

    BESTE AKDOĞAN 2001 BAYAN

    100 M KURBAĞALAMA     1:21.53         ( İZMİR 3. )       KENDİ YAŞINDA 1.

    200 M KURBAĞALAMA     3:03.75         ( İZMİR 4. )

    50 M SIRTÜSTÜ                  34.28                                     KENDİ YAŞINDA 2.

    50 M KURBAĞALAMA       37.16                                     KENDİ YAŞINDA 2.

    200 M SIRTÜSTÜ                2:41.65                                  KENDİ YAŞINDA 3.

    ARDA USLU 1998 ERKEK

    50 M KURBAĞALAMA       34.28            ( İZMİR 2. )       KENDİ YAŞINDA 1.

    200 M KURBAĞALAMA     2:49.18         ( İZMİR 2.)        KENDİ YAŞINDA 1.

    200 M SERBEST                 2:19.43                                  KENDİ YAŞINDA 4.

    100 M KURBAĞALAMA     1:16.65         ( İZMİR 2. )

     

    NOT = MİLLİ TAKIM ÖN ELEME MÜSABAKALARI AÇIK YAŞ YÜZÜLDÜĞÜ İÇİN PARANTEZ İÇİNDEKİ SIRALAMALAR TOPLAM SIRALAMALARDA İLK 4 E GİREN SPORCULARINI GÖSTERMEKTEDİR.

    3 Nisan 2014

    Bu İçeriği Paylaş