• TR
  • EN
  • 2018-2019 Eğitim Öğretim Yılı

    Okul Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen “Okul Sporları Yüzme Gençler İzmir İl Birinciliği”, İzmir (8-9 Ocak 2019)

    Genel toplamda takım halinde;

    Yüzme Gençler Bayan Takımımız İzmir Şampiyonu,

    Yüzme Gençler Erkek Takımımız İzmir İkincisi olarak müsabakaları tamamlamıştır.

    Hem bayan hem erkek gençler yüzme takımlarımız Türkiye Şampiyonası için GRUP müsabakalarına gitmeye hak kazanmışlardır.

    Zeynep ÖZÜDOĞRU

    50m Kelebek BİRİNCİLİK

    100m Sırtüstü BİRİNCİLİK

    200m Serbest BİRİNCİLİK

    100m Kelebek İKİNCİLİK

    200m Karışık İKİNCİLİK

    Karya SEKMAN

    50m Kurbağalama BİRİNCİLİK

    100m Kurbağalama BİRİNCİLİK

    50m Serbest BİRİNCİLİK

    200m Karışık ÜÇÜNCÜLÜK

    100m Serbest DÖRDÜNCÜLÜK

    İlayda AKSOY

    50m Kelebek ÜÇÜNCÜLÜK

    100m Kelebek DÖRDÜNCÜLÜK

    Taner AKDENİZ

    50m Kurbağalama DÖRDÜNCÜLÜK

    50m Serbest DÖRDÜNCÜLÜK

    Beste AKDOĞAN

    100m Kurbağalama DÖRDÜNCÜLÜK

    4x50m Karışık Bayan Bayrak Takımı BİRİNCİLİK

    (Beste Akdoğan, İlayda Aksoy, Karya Sekman, Zeynep Özüdoğru)

    6x50m Serbest Bayan Bayrak Takımı İKİNCİLİK

    (Aylin Uysal, Beste Akdoğan, İlayda Aksoy, Karya Sekman, Tuana Ateş, Zeynep Özüdoğru)

    4x50m Karışık Erkek Bayrak Takımı İKİNCİLİK

    (Çağatay İşçi, Sezgin Taştabanoğlu, Taner Akdeniz, Tarkan Yaman)

    6x50m Serbest Erkek Bayrak Takımı İKİNCİLİK

    (Çağatay İşçi, Hakan Berke Şirvan, Sezgin Taştabanoğlu, Taner Akdeniz, Tarkan Yaman, Umut Köycü)


    Türkiye Yüzme Federasyonu tarafından düzenlenen “Turkcell Türkiye Kulüpler Arası Genç ve Açık Yaş Yüzme Şampiyonası”, İstanbul (24-28 Aralık 2018)

    Karya SEKMAN
    50m Kurbağalama Gençler Türkiye ÜÇÜNCÜSÜ
    50m Kurbağalama Açık Yaş Türkiye DÖRDÜNCÜSÜ

    Zeynep ÖZÜDOĞRU
    100m Sırtüstü Açık Yaş Türkiye ALTINCISI
    50m Sırtüstü Açık Yaş Türkiye ALTINCISI
    50m Kelebek Açık Yaş Türkiye YEDİNCİSİ


    Türkiye Yüzme Federasyonu tarafından düzenlenen “Turkcell Türkiye Kısa Kulvar Küçük ve Yıldız Bireysel Yüzme Şampiyonası”, İstanbul (20-23 Aralık 2018)

    Jessica Ela HANLEY

    50m Kurbağa BİRİNCİLİK
    100m Kurbağa İKİNCİLİK
    200m Kurbağa İKİNCİLİK
    200m Karışık ALTINCILIK

    Karya SEKMAN
    50m Kurbağa İKİNCİLİK
    100m Karışık İKİNCİLİK
    50m Serbest YEDİNCİLİK

    Arda GAVAS
    50m Serbest YEDİNCİLİK
    100m Serbest YEDİNCİLİK
    100m Karışık YEDİNCİLİK

    4x50m Serbest Bayrak Bayan Takımı SEKİZİNCİLİK
    (Jessica Ela HANLEY – Irmak ŞENGÜDER - İlayda AKSOY - Karya SEKMAN)

    4x50m Karışık Bayrak Bayan Takımı SEKİZİNCİLİK
    (Jessica Ela HANLEY – Irmak ŞENGÜDER - İlayda AKSOY - Karya SEKMAN)

    4x50m Karma Mix Karışık Bayrak Takımı SEKİZİNCİLİK
    (Irmak ŞENGÜDER - Jessica Ela HANLEY –- Atalay KAFKAS – Arda GAVAS)

    2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı

    31. Torunlar atletizm şenliği ve yarışmasın da İL 4.lüğü

    BASKETBOL
    Yıldız erkek takımımız İlçe 1.si
    Yıldız erkek takımımız İl 4.sü
    Genç erkek takımımız ilçe 1.si
    Küçük erkek takımımız İl 5.si olmuş ve Türkiye Şampiyonasına katılım hakkı kazanmıştır. Türkiye Finallerinde de son 16 takım arasına kalmıştır.
    Küçük erkek takımımız İlçe 1.si olmuştur.

    JİMNASTİK
    Artistik Jimnastik Dalında;
    Erkekler minik a kategorisin de İl 3.lüğü,
    Erkekler minik b kategorisin de İl 3.lüğü

    MASA TENİSİ
    Yıldız erkek takımımız İl 5.si,
    Yıldız erkek takımımız İlçe 1.si,
    Küçük erkek takımımız İlçe 2.si olmuştur.

    TENİS
    Yıldız kızlar İl 4.sü olmuştur.

    FİZİKSEL ETKİNLİKLER
    Bayrak yarışı minikler İlçe 2.si olmuştur.

    YÜZME
    Genç kızlar takımımız İl 2.si, Türkiye 5.si,
    Genç erkek takımımız İl 3.sü olup Türkiye Şampiyonasına katılım hakkı elde etmiştir.
    Küçük erkek takımımız İl 5.si,
    Küçük kız takımımız İl 4.sü,
    Yıldız erkek takımımız İl 1.si, Türkiye 6.sı,
    Yıldız kız takımımız İl 1si, Türkiye 7.si,
    Minik erkek b kategorisin de takımımız İl 4.sü,
    Minik kızlar a kategorisin de takımımız İl 3.sü,
    Minik erkekler a kategorisin de takımımız İl 1.si olmuştur.

    VOLEYBOL
    Genç kızlar b kategorisin de takımımız İl 2.si, Türkiye 4.sü,
    Genç kızlar takımımız İlçe 1.si,
    Yıldız kızlar takımımız İl 1.si, Türkiye 6.sı,
    Küçük kızlar takımımız İlçe 3.sü olmuştur.

    FUTBOL
    Genç erkek takımımız İlçe 4.sü olmuştur.

    2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı

    31. Torunlar atletizm şenliği ve yarışmasın da İL 4.lüğü

    BASKETBOL
    Yıldız erkek takımımız İlçe 1.si
    Yıldız erkek takımımız İl 4.sü
    Genç erkek takımımız ilçe 1.si
    Küçük erkek takımımız İl 5.si olmuş ve Türkiye Şampiyonasına katılım hakkı kazanmıştır. Türkiye Finallerinde de son 16 takım arasına kalmıştır.
    Küçük erkek takımımız İlçe 1.si olmuştur.

    JİMNASTİK
    Artistik Jimnastik Dalında;
    Erkekler minik a kategorisin de İl 3.lüğü,
    Erkekler minik b kategorisin de İl 3.lüğü

    MASA TENİSİ
    Yıldız erkek takımımız İl 5.si,
    Yıldız erkek takımımız İlçe 1.si,
    Küçük erkek takımımız İlçe 2.si olmuştur.

    TENİS
    Yıldız kızlar İl 4.sü olmuştur.

    FİZİKSEL ETKİNLİKLER
    Bayrak yarışı minikler İlçe 2.si olmuştur.

    YÜZME
    Genç kızlar takımımız İl 2.si, Türkiye 5.si,
    Genç erkek takımımız İl 3.sü olup Türkiye Şampiyonasına katılım hakkı elde etmiştir.
    Küçük erkek takımımız İl 5.si,
    Küçük kız takımımız İl 4.sü,
    Yıldız erkek takımımız İl 1.si, Türkiye 6.sı,
    Yıldız kız takımımız İl 1si, Türkiye 7.si,
    Minik erkek b kategorisin de takımımız İl 4.sü,
    Minik kızlar a kategorisin de takımımız İl 3.sü,
    Minik erkekler a kategorisin de takımımız İl 1.si olmuştur.

    VOLEYBOL
    Genç kızlar b kategorisin de takımımız İl 2.si, Türkiye 4.sü,
    Genç kızlar takımımız İlçe 1.si,
    Yıldız kızlar takımımız İl 1.si, Türkiye 6.sı,
    Küçük kızlar takımımız İlçe 3.sü olmuştur.

    FUTBOL

    Genç erkek takımımız İlçe 4.sü olmuştur.

    2015-2016 Eğitim Öğretim Yılı

    ATLETİZM DALINDA
    30. Torunlar atletizm şenliği ve yarışmasında il 2.liği

    BASKETBOL DALINDA
    2015-2016 Yılı Küçük Erkek İlçe 2.si, Yıldız Erkek İlçe En Az 2.(Devam ediyor), Genç erkek ilçe 2.si küçük erkek il 5.si

    CİMNASTİK DALINDA
    ARTİSTİK CİMNASTİK 2015-2016 Minik Erkek Bireysel il 3.sü

    TRAMBOLİN DALINDA
    2015-2016 Bireysel Küçük erkek il 2.liği Türkiye Finallerinde Türkiye 3.sü olmuştur.

    MASA TENİSİ
    2015-2016 Yılı Yıldız Erkek il 5.liği

    TENİS
    2015-2016 Yılı Küçük Erkek il 3.lüğü, Küçük Kız il 2.liği(Türkiye şampiyonasına katılım hakkı)

    FİZİKSEL ETKİNLİKLER
    2014-2015 Halat Çekme İlçe 2.liği, 2015-2016 Çift Ayak Atlama İlçe 1.liği

    YÜZME
    MEB Okul Sporları Bünyesinde Düzenlenen Gençlere Yüzme Müsabakasında Gençlere Bayan Takımımız İzmir 3.sü olmuştur.

    MEB Okul Sporları Bünyesinde Düzenlenen gençlere Yüzme Müsabakasında Gençlere Bayan takımımız Türkiye 14.sü olmuştur.

    Final Müsabakasında 9. sınıf sporcu öğrencimiz beste akdoğan Türkiye birincilik ve üçüncülük madalyalarını kazanarak göstermiş olduğu başarıdan dolayı milli takıma aday olmuştur. 11-18 Temmuz 2016 gymnasıade Trabzon liseler arası dünya şampiyonasında okulumuzu en iyi şekilde temsil etmeye hak kazanmıştır.

    MEB Okul Sporları bünyesinde düzenlenen Yıldızlar yüzme müsabakasında yıldız erkek takımımız izmir şampiyonu olmuştur. (31.03.2016) (finallere gidilecek)

    MEB Okul Sporları bünyesinde düzenlenen yıldızlar yüzme müsabakasında yıldız erkek takımımız Çanakkale Anafartalar yüzme havuzunda yapılan yarı final müsabakalarında grup 2.si olmuştur.

    MEB Okul Sporları bünyesinde düzenlenen yıldızlar yüzme müsabakasında yıldız erkek takımımız Karabük Türkiye finallerinde Türkiye 4.sü olmuştur.

    MEB Okul Sporları bünyesinde düzenlenen yıldızlar yüzme müsabakasında yıldız kız takımımız İzmir 2.si olmuştur. (31.03.2016) (finallere gidilecek)

    MEB Okul Sporları bünyesinde düzenlenen yıldızlar yüzme müsabakasında yıldız kız takımımız Çanakkale Anafartalar yüzme havuzunda yapılan yarı final müsabakalarında grup 3.sü olmuştur.

    MEB Okul Sporları bünyesinde düzenlenen yıldızlar yüzme müsabakasında yıldız kız takımımız karabük Türkiye finallerinde Türkiye 9.su olmuştur.

    MEB Okul Sporları bünyesinde yapılan minikler yüzme il şampiyonasında(30.05.2016)
    Minikler A erkek takımı İzmir 3.sü, Minikler A kız takımı İzmir 2.si,
    Minikler B erkek takımı İzmir şampiyonu, Minikler B kız takımı İzmir 2.si olmuştur.

    VOLEYBOL
    Gençlik Spor İl Müdürlüğünün düzenlediği voleybol müsabakalarında yıldız kız voleybol takımımız İzmir 2. olmuştur.

    Gaziemir ilçe müdürlüğünün düzenlediği voleybol müsabakalarında genç kız voleybol takımımız Gaziemir birincisi olmuştur. (12.05.2015)

    Gaziemir ilçe müdürlüğünün düzenlediği voleybol müsabakalarında yıldız kız voleybol takımımız Gaziemir birincisi olmuştur. (17.05.2015)

    Gaziemir ilçe müdürlüğünün düzenlediği voleybol müsabakalarında küçük kız voleybol takımımız Gaziemir üçüncüsü olmuştur. (21.01.2015)

    Gençlik spor il müdürlüğünün düzenlediği voleybol müsabakalarında genç kız lise voleybol takımımız İzmir şampiyonu olmuştur.

    Gençlik spor il müdürlüğünün düzenlediği voleybol müsabakalarında genç kız lise voleybol takımımız Türkiye 2.si olmuştur.


    FUTBOL
    Gaziemir İlçe Gençlik Spor İl Müdürlüğünün düzenlediği liseler arası futbol turnuvasında gençler futbol takımımız ilçe 4.sü olmuştur.

    2014-2015 Eğitim Öğretim Yılı

    Türkiye Yüzme Federasyonu ve Deniz Ticaret Odası tarafından düzenlenen İzmir Açık Su Yüzme Şampiyonası, İzmir Foça (21 Haziran 2015)
    Sude UZUN – 1997 Kız – 5km. - İKİNCİLİK,
    Doğancan KADIOĞLU – 1998 Erkek – 5km. - ÜÇÜNCÜLÜK,
    Mert BELET – 2002 Erkek – 2.5km. - ÜÇÜNCÜLÜK,
    Dilan FUTSİ – 1999 Kız – 5km. - ÜÇÜNCÜLÜK,
    Beste AKDOĞAN – 2001 Kız – 2.5km. - DÖRDÜNCÜLÜK,
    Yaren Ayışığı BASKIN – 2002 Kız – 2.5km. - BEŞİNCİLİK,
    Bora BELET – 2002 Erkek – 2.5km. - BEŞİNCİLİK,
    Yiğit ÇALIŞIYOR – 2000 Erkek – 5km. - BEŞİNCİLİK,
    Raziye İrem AKAR – 1999 Kız – 5km. – BEŞİNCİLİK,
    Kaan ONAY – 2000 Erkek – 5km. - ALTINCILIK,
    Alper ÖZER – 1999 Erkek – 5km. - ALTINCILIK,
    Alp Ongun KABAN – 2002 Erkek – 2.5km. - SEKİZİNCİLİK,
    Batuhan DÜŞÜNGÜLÜ – 2002 Erkek – 2.5km. - ONBİRİNCİLİK,
    Berke SÖZER – 2001 Erkek – 2.5km. - ONİKİNCİLİK,
    Deniz Cem DİLEK – 2001 Erkek – 2.5km. - ONÜÇÜNCÜLÜK,
    Egemen KES – 2001 Erkek – 2.5km. - ONDÖRDÜNCÜLÜK,
    Hakan Berke ŞİRVAN – 2001 Erkek – 2.5km. - ONBEŞİNCİLİK,
    Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından düzenlenen Küçük Kızlar Voleybol Türkiye Şampiyonası (14-19 Haziran 2015)

    TÜRKİYE ÜÇÜNCÜLÜK
    Sporcularımız Aylin YALAZ ve Yeşim AKTAN, Milli Takım aday kadrosuna davet edilmiştir.

    Türkiye Okul Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen “Okullar arası İzmir 2005-2006-2007 Yaş Grupları Yüzme Müsabakaları” (02-03 Haziran 2015)
    Can KARASU - 2007
    50m. Serbest BİRİNCİLİK
    100m. Serbest BİRİNCİLİK
    100m. Kelebek BİRİNCİLİK
    Halenur BUDAK - 2007
    50m. Kurbağa BİRİNCİLİK
    50m. Serbest BİRİNCİLİK
    100m. Serbest BİRİNCİLİK
    50m. Sırt BİRİNCİLİK
    Kenan CORA - 2006
    50m. Kurbağa İKİNCİLİK
    50m. Sırt DÖRDÜNCÜLÜK
    Elçin AKAR - 2006
    50m. Sırt İKİNCİLİK
    100m. Karışık DÖRDÜNCÜLÜK
    Doğa YILMAZ - 2007
    100m. Karışık ÜÇÜNCÜLÜK
    Ege YAVUZIRMAK - 2007
    50m. Sırt ÜÇÜNCÜLÜK
    50m. Kelebek DÖRDÜNCÜLÜK
    100m. Karışık DÖRDÜNCÜLÜK
    Öykü Su AKIL - 2007
    50m. Kelebek ÜÇÜNCÜLÜK
    50m. Kurbağa ÜÇÜNCÜLÜK
    100m. Karışık DÖRDÜNCÜLÜK

    Türkiye Yüzme Federasyonu tarafından düzenlenen Açık Su Türkiye Şampiyonası, İzmir Foça (30-31 Mayıs 2015)
    Sude UZUN – 1997 Kız – 10km. - BİRİNCİLİK,
    Sude UZUN – 1997 Kız – 7.5km. - BİRİNCİLİK,
    Yiğit ÇALIŞIYOR – 2000 Erkek – 10km. - BİRİNCİLİK,
    Yaren Ayışığı BASKIN – 2002 Kız – 2.5km. - BİRİNCİLİK,
    Cansın Şovalye ÖNKOL – 2003 Erkek – 2.5km. - BİRİNCİLİK,
    Bora BELET – 2002 Erkek – 2.5km. - BİRİNCİLİK,
    Mert BELET – 2002 Erkek – 2.5km. - İKİNCİLİK,
    Doğancan KADIOĞLU – 1998 Erkek – 10km. - İKİNCİLİK,
    Doğancan KADIOĞLU – 1998 Erkek – 7.5km. - İKİNCİLİK,
    Beste AKDOĞAN – 2001 Kız – 2.5km. - İKİNCİLİK,
    Aslı YILMAZ – 2003 Kız – 2.5km. - İKİNCİLİK,
    Dilan FUTSİ – 1999 Kız – 5km. - ÜÇÜNCÜLÜK,
    Emre AKAR – 2003 Erkek – 2.5km. - ÜÇÜNCÜLÜK,
    Yiğit ÇALIŞIYOR – 2000 Erkek – 5km. - DÖRDÜNCÜLÜK
    Alp Ongun KABAN – 2002 Erkek – 2.5km. - DÖRDÜNCÜLÜK,
    Barış ÜNSAL – 2001 Erkek – 2.5km. - BEŞİNCİLİK,
    Ata BALCI – 2003 Erkek – 2.5km. - BEŞİNCİLİK,
    Raziye İrem AKAR – 1999 Kız – 5km. – ALTINCILIK,
    Kaan ONAY – 2000 Erkek – 5km. - ALTINCILIK,
    Yaren KURTULAN – 2002 Kız – 2.5km. - YEDİNCİLİK,
    Batuhan DÜŞÜNGÜLÜ – 2002 Erkek – 2.5km. - YEDİNCİLİK,
    Egemen KES – 2001 Erkek – 2.5km. - YEDİNCİLİK,
    Deniz Cem DİLEK – 2001 Erkek – 2.5km. - SEKİZİNCİLİK,

    Türkiye Okul Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen “Okullar arası Türkiye Yarı Finalleri Yüzme Müsabakaları”, Çorum (27-29 Mayıs 2015)
    Yıldız Kız Takımı (6410 Puan) ONYEDİNCİLİK
    4x100m Karışık Bayrak Bayan Takımı ONALTINCILIK
    4x200m Serbest Bayrak Bayan Takımı ONALTINCILIK
    4x100m Serbest Bayrak Bayan Takımı ONALTINCILIK

    Beste AKDOĞAN
    50m Kurbağa ALTINCILIK
    200m Kurbağa YEDİNCİLİK
    100m Kurbağa SEKİZİNCİLİK
    200m Karışık ONUNCULUK

    Yaren Ayışığı BASKIN
    200m Kurbağa SEKİZİNCİLİK
    50 m Kurbağa ONUNCULUK
    50 m Serbest ONBİRİNCİLİK
    100m Kurbağa ONALTINCILIK
    Yıldız Erkek Takımı (9061 Puan) ALTINCILIK
    4x200m Serbest Bayrak Erkek Takımı ALTINCILIK
    4x100m Karışık Bayrak Erkek Takımı ALTINCILIK
    4x100m Serbest Bayrak Erkek Takımı DOKUZUNCULUK

    Alp Ongun KABAN
    200m Serbest YİRMİNCİLİK

    Batuhan DÜŞÜNGÜLÜ
    200m Kelebek YİRMİNCİLİK

    Berke SÖZER
    50m Serbest ONDOKUZUNCULUK

    Bora BELET
    200m Kelebek ONALTINCILIK
    100m Kelebek ONYEDİNCİLİK
    200m Karışık YİRMİNCİLİK

    Cansın Şovalye ÖNKOL
    100m Sırt ONİKİNCİLİK
    200m Sırt ONÜÇÜNCÜLÜK
    50m Sırt ONDÖRDÜNCÜLÜK
    400m Serbest ONSEKİZİNCİLİK

    Mert BELET
    200m Kurbağa SEKİZİNCİLİK
    50m Kurbağa ONBİRİNCİLİK
    100m Kurbağa ONİKİNCİLİK
    200m Karışık ONDÖRDÜNCÜLÜK

    Okul Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen Ege Bölge Yıldız Kız Voleybol Turnuvası (21 Mayıs 2015)

    GRUP BİRİNCİLİĞİ - TÜRKİYE YARI FİNALLERİ KATILMA BAŞARISI

    Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Genç Erkek Basketbol Turnuvası (20 Mayıs 2015)
    İKİNCİLİK

    Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Yıldız Kız Voleybol Turnuvası (17 Mayıs 2015)
    BİRİNCİLİK

    Türkiye Okul Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen “Okullar arası Türkiye Cimnastik Müsabakaları” Bolu (14-15 Mayıs 2015)


    Küçük Kız Takımı (Gülce Duru ŞAKAR, Dila ÖZALP, Nazlı DAĞ)

    TÜRKİYE İKİNCİLİK
    Türkiye Okul Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen “Okullar arası Türkiye Yarı Finalleri Yüzme Müsabakaları” Kayseri (13-15 Mayıs 2015)
    Yıldız Kız Takımı YARI FİNALLERİ DÖRDÜNCÜLÜK KUPASI
    4x100m Karışık Bayrak Bayan Takımı BEŞİNCİLİK
    4x200m Serbest Bayrak Bayan Takımı BEŞİNCİLİK
    4x100m Serbest Bayrak Bayan Takımı BEŞİNCİLİK

    Beste AKDOĞAN
    50m Kurbağa BİRİNCİLİK
    200m Kurbağa İKİNCİLİK
    100m Kurbağa ÜÇÜNCÜLÜK
    200m Karışık ÜÇÜNCÜLÜK

    Ekin UYSAL
    400m Serbest ONYEDİNCİLİK
    200m Serbest ONSEKİZİNCİLİK
    50m Serbest YİRMİNCİLİK
    100m Serbest YİRMİBİRİNCİLİK

    Gökçe ERDEMİR
    200m Karışık ONDÖRDÜNCÜLÜK
    50m Sırt ONDOKUZUNCULUK
    100m Serbest YİRMİNCİLİK

    Yaren Ayışığı BASKIN
    50 m Serbest İKİNCİLİK
    50 m Kurbağa ÜÇÜNCÜLÜK
    200m Kurbağa DÖRDÜNCÜLÜK
    100m Kurbağa ALTINCILIK

    Yaren KURTULAN
    200m Serbest ONUNCULUK
    400m Serbest ONİKİNCİLİK
    200m Sırt ONÜÇÜNCÜLÜK
    50m Kelebek ONSEKİZİNCİLİK

    Zeynep KALHAN
    100m Sırt ONDOKUZUNCULUK
    50m Sırt YİRMİBİRİNCİLİK

    Yıldız Erkek Takımı YARI FİNALLER ÜÇÜNCÜLÜK KUPASI
    4x100m Serbest Bayrak Erkek Takımı ALTINCILIK
    4x100m Karışık Bayrak Erkek Takımı ÜÇÜNCÜLÜK

    Alp Ongun KABAN
    400m Serbest YEDİNCİLİK
    50m Serbest ONUNCULUK
    100m Serbest ONUNCULUK
    200m Serbest ONİKİNCİLİK

    Batuhan DÜŞÜNGÜLÜ
    200m Kelebek YEDİNCİLİK
    200m Sırt ONBİRİNCİLİK
    50m Kelebek ONBİRİNCİLİK
    100m Kelebek ONÜÇÜNCÜLÜK

    Berke SÖZER
    50m Serbest SEKİZİNCİLİK
    100m Serbest DOKUZUNCULUK
    200m Serbest ONBİRİNCİLİK

    Bora BELET
    200m Kelebek DÖRDÜNCÜLÜK
    100m Kelebek SEKİZİNCİLİK
    50m Kelebek SEKİZİNCİLİK
    200m Karışık ONİKİNCİLİK

    Cansın Şovalye ÖNKOL
    100m Sırt ÜÇÜNCÜLÜK
    200m Sırt DÖRDÜNCÜLÜK
    50m Sırt DÖRDÜNCÜLÜK
    400m Serbest ALTINCILIK

    Göktuğ ERDEN
    100m Sırt ONYEDİNCİLİK
    50m Sırt ONSEKİZİNCİLİK

    Hakan Berke ŞİRVAN
    200m Kurbağa ONUNCULUK
    100m Kurbağa ONBİRİNCİLİK
    50m Kurbağa ONÜÇÜNCÜLÜK

    Mert BELET
    50m Kurbağa BİRİNCİLİK
    100m Kurbağa BİRİNCİLİK
    200m Kurbağa BİRİNCİLİK
    200m Karışık SEKİZİNCİLİK

    Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Genç Kız Voleybol Turnuvası (12 Mayıs 2015)
    BİRİNCİLİK
    Türkiye Satranç Federasyonu tarafından düzenlenen 2015 Türkiye Çocuk ve Yıldızlar Satranç Ligi, Çorum (01-06 Mayıs 2015)


    Yıldız Satranç Takımı (Tuna ÖZATEŞ, İlyas Doğuhan DEMİRELLİ, Batuhan ÖZEN, Senan Utku ÖNTÜRK, Emre GÜRTEKİN, Aslıhan DURMUŞ)

    TÜRKİYE ÜÇÜNCÜLÜK
    2. MASA TÜRKİYE SATRANÇ ŞAMPİYONU Tuana ÖZATEŞ,
    İzmir Amerikan Koleji 18. Dostluk Satranç Turnuvası (25-26 Nisan 2015)

    İlkokul Satranç Takımı BİRİNCİLİK

    Lise Satranç Takımı BİRİNCİLİK

    Türkiye Yüzme Federasyonu tarafından düzenlenen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Yüzme Müsabakaları, Muğla Marmaris (24-26 Nisan 2015)

    Doğa ATICI – 2004 (Kızlar)
    50m Kelebek İKİNCİLİK
    100m Kelebek ÜÇÜNCÜLÜK
    50m Sırt DÖRDÜNCÜLÜK
    50m Serbest YEDİNCİLİK

    Aslı YILMAZ – 2003 (Kızlar)
    50m Kurbağa BEŞİNCİLİK
    100m Karışık YEDİNCİLİK
    100m Kurbağa SEKİZİNCİLİK
    200m Serbest DOKUZUNCULUK
    200m Karışık ONİKİNCİLİK

    Cansın Şovalye ÖNKOL – 2003 (Erkekler)
    50m Sırt ÜÇÜNCÜLÜK
    100m Sırt BEŞİNCİLİK
    100m Serbest ONİKİNCİLİK
    200m Serbest ONALTINCILIK

    İzmir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen 30. Torunlar Atletizim Şenliği ve Yarışması (20 Nisan 2015)


    İKİNCİLİK Kurtuluş Can TÜRKELİ,

    İzmir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Cimnastik Yarışması (10 Nisan 2015)
    BEŞİNCİLİK Turgen OCAK,


    Türkiye Okul Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen “Okullar arası İzmir Cimnastik Müsabakaları” (09 Nisan 2015

    Minik A kategorisi Kız Takımı (Gülce Duru ŞAKAR, Dila ÖZALP, Nazlı DAĞ)

    BİRİNCİLİK

    Türkiye Satranç Federasyonu tarafından düzenlenen “İzmir Şampiyonası Grup Maçları” (04-05 Nisan 2015)

    Satranç A Takımı GRUP BİRİNCİLİĞİ

    23 Nisan Türkiye Şampiyonası Ön Elemesi ve Olimpik Kulaçlar Kampı 1. Ayak İzmir İl Seçmesi Yüzme Müsabakaları (03-05 Nisan 2015)

    Aslı YILMAZ - 2003
    100m. Karışık BİRİNCİLİK
    50m. Kurbağa BİRİNCİLİK
    100m. Kurbağa BİRİNCİLİK
    200m. Serbest BİRİNCİLİK
    200m. Karışık BİRİNCİLİK
    400m. Serbest İKİNCİLİK

    Doğa ATICI - 2004
    50m. Sırt BİRİNCİLİK
    50m. Serbest BİRİNCİLİK
    200m. Serbest İKİNCİLİK
    50m. Kelebek İKİNCİLİK
    100m. Kelebek İKİNCİLİK

    Cansın Şovalye ÖNKOL - 2003
    50m. Sırt BİRİNCİLİK
    100m. Sırt BİRİNCİLİK
    400m. Serbest İKİNCİLİK
    100m. Serbest ÜÇÜNCÜLÜK
    200m. Serbest ÜÇÜNCÜLÜK
    200m. Karışık BEŞİNCİLİK

    Emre AKAR - 2003
    50m. Serbest İKİNCİLİK
    50m. Kelebek BEŞİNCİLİK
    100m. Serbest BEŞİNCİLİK
    200m. Serbest ALTINCILIK
    400m. Serbest SEKİZİNCİLİK
    200m. Karışık ONUNCULUK

    Taner AKDENİZ - 2003
    50m. Sırt BEŞİNCİLİK
    50m. Kurbağa BEŞİNCİLİK
    100m. Sırt BEŞİNCİLİK
    100m. Kurbağa ALTINCILIK
    200m. Karışık SEKİZİNCİLİK
    400m. Serbest DOKUZUNCULUK

    Ezgi NARİN - 2003
    50m. Sırt BEŞİNCİLİK
    100m. Sırt ALTINCILIK
    50m. Serbest YEDİNCİLİK
    200m. Karışık SEKİZİNCİLİK
    100m. Serbest ONUNCULUK
    400m. Serbest ONÜÇÜNCÜLÜK

    Yağız KURU - 2004
    50m. Kurbağa SEKİZİNCİLİK
    100m. Kurbağa ONBİRİNCİLİK
    Ata BALCI - 2003
    50m. Kelebek SEKİZİNCİLİK
    200m. Serbest ONİKİNCİLİK
    50m. Serbest ONDÖRDÜNCÜLÜK
    100m. Serbest ONSEKİZİNCİLİK

    Utkuhan ERGENE - 2003
    50m. Kurbağa ONUNCULUK
    100m. Kurbağa ONUNCULUK
    50m. Serbest ONBİRİNCİLİK
    200m. Serbest ONBİRİNCİLİK
    400m. Serbest ONYEDİNCİLİK
    200m. Karışık ONDOKUZUNCULUK

    Beril FİLİBELİOĞLU - 2004
    100m. Kurbağa ONDÖRDÜNCÜLÜK
    50m. Serbest ONDOKUZUNCULUK

    4x50m Serbest Bayrak 2003 Erkek Takımı (Emre AKAR, Taner KADENİZ, Utkuhan ERGENE, Cansın Şovalye ÖNKOL) İKİNCİLİK

    4x50m Karışık Bayrak 2003 Erkek Takımı (Emre AKAR, Taner KADENİZ, Utkuhan ERGENE, Cansın Şovalye ÖNKOL) İKİNCİLİK

    Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Yıldız ve Küçük Erkekler Masa Tenisi Turnuvası (03 Nisan 2015)


    Küçük Erkekler kategorisinde İKİNCİLİK Emir ÖĞRÜCE,

    Yıldız Erkekler kategorisinde ÜÇÜNCÜLÜK Bahadır ASİLSOY,

    İzmir Okul Sporları Küçükler Yüzme Müsabakaları (11-13 Mart 2015)

    Doğa ATICI - 2004
    50m. Sırt İKİNCİLİK
    100m. Kelebek ÜÇÜNCÜLÜK
    50m. Kelebek DÖRDÜNCÜLÜK
    100m. Sırt SEKİZİNCİLİK

    Utkuhan ERGENE - 2003
    50m. Kurbağa ONBİRİNCİLİK
    200m. Serbest ONALTINCILIK
    50m. Serbest ONALTINCILIK
    200m. Karışık YİRMİNCİLİK

    Yağız KURU – 2004
    100m. Kurbağa ONALTINCILIK
    50m. Kurbağa ONDOKUZUNCULUK
    100m. Serbest YİRMİNCİLİK

    İzmir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Tenis Turnuvası (06 Mart 2015)


    Küçük Erkekler kategorisi

    ÜÇÜNCÜLÜK Yalın Bora ÖZSOY, Erdem ONAY

    Küçük Kızlar kategorisi

    DÖRDÜNCÜLÜK Aslı Yağmur KÜNDÜK, Sıla KARAKUŞOĞLU, Gülce ÖZKAN, Derin SÜRENLİLER

    Türkiye Okul Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen “Okullar arası İzmir Yüzme Müsabakaları” İzmir (24-26 Şubat 2015)

    Yıldız Erkek Takımı BİRİNCİLİK KUPASI Yıldız Kız Takımı ÜÇÜNCÜLÜK KUPASI

    Beste AKDOĞAN
    200m Kurbağa BİRİNCİLİK
    100m Kurbağa BİRİNCİLİK
    200m Karışık İKİNCİLİK
    50m Kurbağa İKİNCİLİK

    Yaren Ayışığı BASKIN
    200m Kurbağa İKİNCİLİK
    100m Kurbağa DÖRDÜNCÜLÜK
    50 m Kurbağa DÖRDÜNCÜLÜK
    50 m Serbest DÖRDÜNCÜLÜK

    Cansın Şovalye ÖNKOL
    200m Sırt BİRİNCİLİK
    100m Sırt İKİNCİLİK
    50m Sırt İKİNCİLİK

    Mert BELET
    200m Karışık ÜÇÜNCÜLÜK
    100m Kurbağa ÜÇÜNCÜLÜK

    Batuhan DÜŞÜNGÜLÜ
    200m Sırt DÖRDÜNCÜLÜK

    4x200m Serbest Bayrak Erkek Takımı BİRİNCİLİK
    4x100m Serbest Bayrak Erkek Takımı BİRİNCİLİK
    4x100m Karışık Bayrak Erkek Takımı BİRİNCİLİK
    4x100m Karışık Bayrak Bayan Takımı ÜÇÜNCÜLÜK
    4x200m Serbest Bayrak Bayan Takımı ÜÇÜNCÜLÜK
    4x100m Serbest Bayrak Bayan Takımı ÜÇÜNCÜLÜK

    İzmir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Yıldız Kız Voleybol Turnuvası (19 Şubat 2015)

    İKİNCİLİK


    Marmaris Belediyesi tarafından düzenlenen Geleceğin Şampiyon Kulaçları Marmaris’te Buluşuyor Yüzme Müsabakaları, Muğla Marmaris (30 Ocak – 01 Şubat 2015)

    Doğa ATICI – 2004 (Kızlar)
    50m Kelebek İKİNCİLİK
    100m Kelebek ÜÇÜNCÜLÜK
    100m Serbest DÖRDÜNCÜLÜK

    Aslı YILMAZ – 2003 (Kızlar)
    100m Kurbağa BİRİNCİLİK
    200m Karışık İKİNCİLİK
    50m Kurbağa ÜÇÜNCÜLÜK
    100m Serbest ÜÇÜNCÜLÜK

    Cansın Şovalye ÖNKOL – 2003 (Erkekler)
    50m Sırt İKİNCİLİK
    50m Serbest DÖRDÜNCÜLÜK

    Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Küçük Erkekler Basketbol Turnuvası (27 Ocak 2015)

    BİRİNCİLİK

    Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Küçük Kız Voleybol Turnuvası (21 Ocak 2015)

    ÜÇÜNCÜLÜK

    Açık Su Türkiye Yüzme Şampiyonası - İstanbul (18 Ocak 2015)


    Sude UZUN
    10km. Serbest İKİNCİLİK

    Doğancan KADIOĞLU
    10km. Serbest ÜÇÜNCÜLÜK

    Anadolu Yıldızları Ege Bölgesi Grubu Yüzme Müsabakaları (17-18 Ocak 2015)

    Cansın Şovalye ÖNKOL - 2003
    100m. Sırt BİRİNCİLİK
    100m. Serbest İKİNCİLİK
    400m. Serbest İKİNCİLİK

    Aslı YILMAZ - 2003
    100m. Serbest İKİNCİLİK
    100m. Kurbağa İKİNCİLİK

    İzmir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okul Sporları İzmir Küçük Erkekler Masa Tenisi Turnuvası (15 Ocak 2015)


    İKİNCİLİK Doruk VURAL, Fatih KAYA, Asım Efe CEVİZCİ,

    Okul Sporları Federasyonu İzmir Liselerarası Yüzme Müsabakaları (12-13 Ocak 2015)

    Sude UZUN
    100m. Serbest BİRİNCİLİK
    100m. Sırt BİRİNCİLİK
    50m. Sırt BİRİNCİLİK
    50m. Serbest BİRİNCİLİK

    Dilan FUTSİ
    200m. Karışık BİRİNCİLİK
    100m. Serbest İKİNCİLİK
    50m. Kurbağa İKİNCİLİK
    50m. Serbest İKİNCİLİK

    Raziye İrem AKAR
    50m. Sırt İKİNCİLİK
    50m. Serbest DÖRDÜNCÜLÜK
    50m. Kelebek BEŞİNCİLİK

    Alper ÖZER
    50m. Sırt BEŞİNCİLİK
    50m. Kelebek ONBEŞİNCİLİK
    50m. Serbest ONUNCULUK

    Selin SAYER
    100m. Sırt ALTINCILIK
    50m. Sırt SEKİZİNCİLİK
    100m. Kurbağa ONUNCULUK

    Doğancan KADIOĞLU
    100m. Kelebek YEDİNCİLİK
    200m. Karışık ONUNCULUK
    50m. Kelebek ONİKİNCİLİK

    Öykü Ekin BOZOĞLU
    100m. Kelebek YEDİNCİLİK
    100m. Serbest ONİKİNCİLİK
    50m. Kelebek ONİKİNCİLİK
    200m. Karışık SEKİZİNCİLİK

    Melisa BALTA
    100m. Sırt YEDİNCİLİK
    100m. Kurbağa DOKUZUNCULUK
    100m. Serbest ONBİRİNCİLİK
    50m. Serbest ONDOKUZUNCULUK

    Ayşe Ece ER
    100m. Kelebek DOKUZUNCULUK
    200m. Karışık DOKUZUNCULUK
    50m. Kelebek ONBEŞİNCİLİK
    100m. Serbest ONALTINCILIK

    Arda USLU
    50m. Kurbağa ONUNCULUK
    100m. Kurbağa ONBİRİNCİLİK
    100m. Sırt ONDÖRDÜNCÜLÜK
    50m. Kelebek YİRMİNCİLİK

    Yiğit ÇALIŞIYOR
    100m. Kelebek ONİKİNCİLİK
    100m. Sırt ONÜÇÜNCÜLÜK
    50m. Sırt ONDÖRDÜNCÜLÜK
    100m. Kurbağa ONYEDİNCİLİK

    Gökçe Nur ATÇI
    50m. Sırt ONUNCULUK

    Hatice TAŞTAN
    50m. Sırt ONBİRİNCİLİK
    50m. Serbest ONSEKİZİNCİLİK

    Dilhan GERÇEK
    50m. Kurbağa ONÜÇÜNCÜLÜK
    50m. Sırt ONBEŞİNCİLİK
    50m. Serbest ONALTINCILIK
    100m. Serbest YİRMİNCİLİK

    Kaan ONAY
    100m. Kelebek ONÜÇÜNCÜLÜK
    100m. Sırt ONALTINCILIK
    200m. Karışık ONSEKİZİNCİLİK

    Oktay ARIKAN
    50m. Kurbağa ONDOKUZUNCULUK
    100m. Kurbağa YİRMİNCİLİK

    Mahir VURAL
    50m. Kurbağa YİRMİNCİLİK

    6X50m. Serbest Bayan Bayrak Takımı (Hatice TAŞTAN, Selin SAYER, Dilhan GERÇEK, Ayşe Ece ER, Melisa BALTA, Öykü Ekin BOZOĞLU) 6*50m. Serbest İKİNCİLİK
    4X50m. Karışık Bayan Bayrak Takımı (Selin SAYER, Ayşe Ece ER, Melisa BALTA, Öykü Ekin BOZOĞLU) 6*50m. Serbest DÖRDÜNCÜLÜK
    6X50m. Serbest Erkek Bayrak Takımı (Doğukan HUNCA, Oktay ARIKAN, Feridun PÖZÜT, Kaan ONAY, Mahir VURAL, Doğancan KADIOĞLU) 6*50m. Serbest YEDİNCİLİK
    4X50m. Karışık Erkek Bayrak Takımı (Oktay ARIKAN, Kaan ONAY, Mahir VURAL, Doğancan KADIOĞLU)
    4*50m. Serbest BEŞİNCİLİK

    Işıkkent Eğitim Kampüsü 5. Liseler Arası Yüzme Şenliği (30 Aralık 2014)

    Genç Kız Bayrak Takımı İKİNCİLİK

    Anadolu Yıldızları Ege Bölgesi Grubu Yüzme Müsabakaları (27-28 Aralık 2014)


    Cansın Şovalye ÖNKOL - 2003
    100m. Sırt BİRİNCİLİK
    100m. Serbest İKİNCİLİK
    50m. Serbest İKİNCİLİK
    400m. Serbest İKİNCİLİK

    Aslı YILMAZ - 2003
    100m. Kurbağa BİRİNCİLİK
    100m. Serbest ÜÇÜNCÜLÜK
    200m. Karışık DÖRDÜNCÜLÜK

    Doğa ATICI - 2004
    100m. Kelebek ÜÇÜNCÜLÜK

    Anadolu Yıldızları İzmir İl Seçmesi Yüzme Müsabakaları (22-23 Aralık 2014)


    Cansın Şovalye ÖNKOL - 2003
    100m. Sırt BİRİNCİLİK
    100m. Serbest İKİNCİLİK
    400m. Serbest İKİNCİLİK
    50m. Serbest ÜÇÜNCÜLÜK

    Aslı YILMAZ - 2003
    100m. Kurbağa BİRİNCİLİK
    100m. Serbest İKİNCİLİK
    200m. Karışık İKİNCİLİK
    400m. Serbest DÖRDÜNCÜLÜK

    Doğa ATICI - 2004
    100m. Kelebek İKİNCİLİK (Kendi Yaş Grubunda BİRİNCİ)
    100m. Serbest DÖRDÜNCÜLÜK (Kendi Yaş Grubunda BİRİNCİ)
    400m. Serbest BEŞİNCİLİK (Kendi Yaş Grubunda İKİNCİ)
    200m. Karışık BEŞİNCİLİK (Kendi Yaş Grubunda İKİNCİ)

    Emre AKAR - 2003
    100m. Serbest İKİNCİLİK
    50m. Serbest ALTINCILIK

    Kenan CORA – 2006 (Kendi Yaş Grubunda)
    50m. Sırtüstü İKİNCİLİK
    50m. Serbest DÖRDÜNCÜLÜK
    50m. Kelebek DÖRDÜNCÜLÜK
    200m. Serbest DÖRDÜNCÜLÜK

    Ezgi NARİN - 2003
    100m. Sırt DÖRDÜNCÜLÜK
    Taner AKDENİZ - 2003
    100m. Kurbağa ALTINCILIK

    Nehir DİLEK - 2005
    50m. Kelebek YEDİNCİLİK
    50m. Serbest DOKUZUNCULUK

    Doğa ÖREN - 2005
    50m. Kurbağa SEKİZİNCİLİK

    Yağız KURU - 2004
    100m. Kurbağa ONDÖRDÜNCÜLÜK (Kendi Yaş Grubunda ALTINCILIK)

    Elçin AKAR - 2006
    200m. Serbest YİRMİDOKUZUNCU (Kendi Yaş Grubunda BEŞİNCİLİK)
    50m. Sırt OTUZALTINCI (Kendi Yaş Grubunda ONUNCULUK)

    Kısa Kulvar Türkiye Yüzme Şampiyonası - İstanbul (17-21 Aralık 2014)

    Beste AKDOĞAN
    200m. Kurbağa DÖRDÜNCÜLÜK (A Finali Yüzdü)
    100m. Kurbağa YEDİNCİLİK (A Finali Yüzdü)
    100m. Karışık YEDİNCİLİK (A Finali Yüzdü)
    50m. Kurbağa DOKUZUNCULUK

    Mert BELET
    100m. Karışık YEDİNCİLİK (A Finali Yüzdü)
    50m. Kurbağa DOKUZUNCULUK
    200m. Kurbağa DOKUZUNCULUK
    100m. Kurbağa ONBİRİNCİLİK

    Sude UZUN
    50m. Serbest ALTINCILIK (A Finali Yüzdü)

    Bayanlar Açık Yaş Bayrak Takımı

    4*50 Karışık BEŞİNCİLİK (A Finali Yüzdü)

    Atatürk Haftası Yüzme Müsabakaları (10 Kasım 2014)

    Kenan CORA - 2006
    50m. Sırtüstü İKİNCİLİK
    50m. Serbest DÖRDÜNCÜLÜK

    Elçin AKAR - 2006
    50m. Sırt BEŞİNCİLİK
    50m. Kelebek ALTINCILIK

    Nehir DİLEK - 2005
    50m. Kelebek ALTINCILIK

    Irmak ŞENGÜDER - 2005
    50m. Sırt DOKUZUNCULUK

    Doğa ÖREN - 2005
    50m. Kurbağa ONUNCULUK

    2005 Kız Bayrak Takımı (Feyza Asya ASİL, Doğa ÖREN, Nehir DİLEK, Irmak ŞENGÜDER) 4*50 Serbest DÖRDÜNCÜLÜK

    2005 Erkek Bayrak Takımı (Kenan CORA, Arda ÖZBEK, Berkehan YÜREKTEN, Ataberk ŞENDUR) 4*50 Serbest DOKUZUNCULUK

    İzmir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Genç Erkek Basketbol Turnuvası (24 Ekim 20014)
    GRUP İKİNCİLİK


    2013-2014 Eğitim Öğretim Yılı

    İzmir Yüzme Yarışları (02-03 Ağustos 2014)

    Doğa ATICI - 2004
    50m. Kelebek BİRİNCİLİK
    50m. Serbest BİRİNCİLİK
    200m. Serbest BİRİNCİLİK

    Kabotaj Bayramı İzmir Yüzme Yarışları (01 Temmuz 2014)


    Doğa ATICI - 2004
    50m. Serbest BİRİNCİLİK
    50m. Kelebek BİRİNCİLİK

    Nehir DİLEK - 2005
    50m. Kelebek BİRİNCİLİK

    Kenan CORA- 2006
    50m. Sırtüstü İKİNCİLİK
    50m. Serbest DOKUZUNCULUK

    Doğa ÖREN - 2005
    50m. Kurbağa BEŞİNCİLİK

    Irmak ŞENGÜDER- 2005
    50m. Kurbağa YEDİNCİLİK
    50m. Serbest ONUNCULUK

    Can BURMAOĞLU- 2004
    50m. Serbest SEKİZİNCİLİK
    50m. Kelebek SEKİZİNCİLİK

    4x50m Serbest Bayrak 2004-2005 Kız Takımı (Doğa ATICI, Nehir DİLEK, Irmak ŞENGÜDER, Doğa ÖREN) BEŞİNCİLİK

    4x50m Serbest Bayrak 2004-2005 Erkek Takımı (Kenan CORA, Berkehan YÜREKTEN, Uygar BUDAGEÇER, Can BURMAOĞLU) SEKİZİNCİLİK

    Kardeş İller İzmir Bölge Yüzme Yarışları (28 Haziran 2014)


    Doğa ATICI - 2004
    50m. Kelebek BİRİNCİLİK
    200m. Serbest BİRİNCİLİK
    50m. Serbest İKİNCİLİK

    Mert BELET - 2002
    50m. Kurbağa BİRİNCİLİK
    50m. Sırt BİRİNCİLİK
    200m. Karışık İKİNCİLİK

    Bora BELET - 2002
    50m. Serbest İKİNCİLİK
    50m. Kelebek İKİNCİLİK
    200m. Karışık ÜÇÜNCÜLÜK

    Kıvanç ŞAHİNKAYA - 2002
    50m. Sırt İKİNCİLİK
    200m. Serbest ÜÇÜNCÜLÜK

    Türkiye Tenis Federasyonu tarafından düzenlenen Küçük Kızlar Türkiye Tenis Şampiyonası (14 Mayıs 2014)


    Küçük Kızlar kategorisi

    FİNALLERDE İLK ON BAŞARISI Doğa AKYÜREK, Berna ERSOY, Sıla KARAKUŞOĞLU,

    Türkiye Cimnastik Federasyonu tarafından düzenlenen “Cimnastik Türkiye Şampiyonası (06 Mayıs 2014)

    Küçük Kız Takımı (Dila ÖZALP, Aslı Ece YILMAZ, Gülce Duru ŞAKAR, Melissa Mila MALDAR)

    TÜRKİYE ALTINCILIK

    Türkiye Tenis Federasyonu tarafından düzenlenen Küçük Kızlar Türkiye Tenis Şampiyonası Yarı Finalleri (01 Mayıs 2014)


    Küçük Kızlar kategorisi

    ÜÇÜNCÜLÜK Doğa AKYÜREK, Berna ERSOY, Sıla KARAKUŞOĞLU,

    İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Genç Erkekler İzmir İl Basketbol Şampiyonası (30 Nisan 2014)
    YARI FİNALLERE KATILIM BAŞARISI Genç Erkekler Basketbol Takımı,

    Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Genç Erkekler Gaziemir İlçe Basketbol Şampiyonası (25 Nisan 2014)


    GRUP MAÇLARINA KATILIM BAŞARISI Genç Erkekler Basketbol Takımı,

    Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Küçük Erkekler Gaziemir İlçe Futbol Şampiyonası (18 Nisan 2014)

    İLK SEKİZDE YER ALMA BAŞARISI Küçük Erkekler Futbol Takımı,

    Türkiye Cimnastik Federasyonu tarafından düzenlenen “Cimnastik İzmir İl Şampiyonası (12 Nisan 2014)

    Küçük Kız Takımı (Dila ÖZALP, Aslı Ece YILMAZ, Gülce Duru ŞAKAR, Melissa Mila MALDAR)

    ÜÇÜNCÜLÜK

    Türkiye Tenis Federasyonu tarafından düzenlenen Küçük Erkekler ve Kızlar Tenis Turnuvası (15 Mart 2014)
    Küçük Kızlar kategorisi


    BİRİNCİLİK Doğa AKYÜREK, Sıla KARAKUŞOĞLU,

    Küçük Erkekler kategorisi

    BEŞİNCİLİK Eren IŞIKÇI, Erdinç Arda NEKE

    Türkiye Tenis Federasyonu tarafından düzenlenen Küçük Erkekler ve Kızlar Tenis Turnuvası (06 Mart 2014)
    Küçük Kızlar kategorisi

    DÖRDÜNCÜLÜK Yağmur UZDURAN, Sıla ÖZTÜRKER,

    Okul Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen Küçük Erkekler İzmir İl Basketbol Şampiyonası (25 Şubat 2014)
    GRUP LİDERLİĞİ BAŞARISI Küçük Erkekler Basketbol Takımı,


    Okul Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen Yıldız Erkekler İzmir İl Basketbol Şampiyonası (24 Şubat 2014)
    FİNAL GRUP MAÇLARINA KATILIM BAŞARISI Yıldız Erkekler Basketbol Takımı,


    Okul Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen Yıldız Erkekler İzmir İl Basketbol Şampiyonası (20 Şubat 2014)
    YARI FİNAL BAŞARISI Yıldız Erkekler Basketbol Takımı,


    Türkiye Dans Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen Sportif Sosyal Danslar (SALSA) Kulüplerarası Türkiye Şampiyonası (24 Şubat 2014)

    Salsa Dans dalı Gençler kategorisinde TÜRKİYE BİRİNCİLİK

    İzmir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen İzmir İl Masa Tenisi Turnuvası (10-13 Şubat 2014)


    FİNALLERDE İLK ON BAŞARISI

    Okul Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen Yıldız Kızlar Voleybol İl Müsabakaları (24 Ocak 2014)

    ÜÇÜNCÜLÜK


    Sporcumuz Selcan PARTAL, Milli Takım Elemeleri Gelişim Kampına davet edilmiştir.

    Okul Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen Yıldız Erkekler İzmir İl Basketbol Şampiyonası Grup Maçları Safhası (22 Ocak 2014)

    GRUP LİDERLİĞİ BAŞARISI Yıldız Erkekler Basketbol Takımı,

    Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Küçük Erkekler Basketbol Turnuvası (14-15 Ocak 2014)

    İKİNCİLİK

    Işıkkent Eğitim Kampüsü Liselerarası Yüzme Şenliği Yarışları (10 Ocak 2014)


    Doğancan KADIOĞLU
    100 m. Serbest Erkekler yüzme yarışında ÜÇÜNCÜLÜK
    100 m. Sırtüstü Erkekler yüzme yarışında ÜÇÜNCÜLÜK

    Türkiye Yüzme Federasyonu Çanakkale Açık Su Yüzme Yarışmaları (03-04 Ocak 2014)


    Doğancan KADIOĞLU
    7,5 km. Serbest Erkekler yüzme yarışında TÜRKİYE İKİNCİLİK

    Sporcumuz Doğancan KADIOĞLU, 24 Ocak – 07 Şubat 2014 tarihleri arasında Antalya’da yapılacak Milli Takım Kampına davet edilmiştir.

    Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Yıldız Erkekler Basketbol Turnuvası (17-30 Aralık 2013)

    BİRİNCİLİK

    İzmir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Yıldız Kızlar Voleybol Turnuvası (30 Aralık 2013)

    ÜÇÜNCÜLÜK

    Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Yıldız Kızlar Basketbol Turnuvası (30 Aralık 2013)

    İKİNCİLİK

    Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Küçük Erkekler Basketbol Turnuvası (30 Aralık 2013)

    İKİNCİLİK

    Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Minik Kızlar Voleybol Turnuvası (30 Aralık 2013)

    ÜÇÜNCÜLÜK

    İZTİK (İzmir Tenis İhtisas Kulübü) tarafından düzenlenen Tenis Turnuvası (15 Aralık 2013)


    14 Yaş Grubu kategorisinde, BİRİNCİLİK Eren IŞIKÇI,
    16 Yaş Grubu kategorisinde, BİRİNCİLİK Zeynep YILMAZ,

    Alanya Park Tenis Turnuvası (15 Aralık 2013)

    2 Yaş Grubu kategorisinde, BİRİNCİLİK Doğa AKYÜREK,
    15 Yaş Grubu kategorisinde, YEDİNCİLİK Yağmur UZDURAN,

    İzmir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Amatör Sporlar Haftası Yüzme Yarışlar (30 Eylül 2013)

    Sporcumuz Sude UZUN, 400m Serbest Bayanlar yüzme yarışında İKİNCİLİK
    Sporcumuz Doğancan KADIOĞLU, 400m Serbest Erkekler yüzme yarışında ÜÇÜNCÜLÜK
    Bayrak Yüzme Takımımız, Bayan ve erkekler karma 8x100m Serbest Bayrak yarışında ÜÇÜNCÜLÜK

    2012-2013 Eğitim Öğretim Yılı

    BEKO Okullar Takım Turnuvası (02 Haziran 2013)

    Satranç dalında 1. MASA BİRİNCİLİK

    Masa Tenisi İlçe Turnuvası (22 Mayıs 2013)
    Masa tenisi dalında takım halinde KÜÇÜK ERKEKLER İLÇE ŞAMPİYONLUĞU
    Masa tenisi dalında takım halinde GENÇ ERKEKLER İLÇE ÜÇÜNCÜLÜĞÜ

    SARDES Satranç Turnuvası (16 Mayıs 2013)

    Satranç dalında 16 YAŞ ALTI BİRİNCİLİK

    Gaziemir İlçe Futbol Turnuvası (10 - 15 Mayıs 2013)


    Futbol dalında takım halinde KÜÇÜK ERKEK İLÇE GRUP İKİNCİLİĞİ

    Gaziemir İlçe Voleybol Turnuvası (06 Mayıs 2013)

    Voleybol dalında takım halinde LİSE İLÇE BİRİNCİLİĞİ

    İzmir Yıldızlar 15 Yaş Satranç İl Birinciliği (01 Mayıs 2013)

    Satranç dalında BİRİNCİLİK

    İzmir Okullar Satranç Takım Turnuvası (21 Nisan 2013)


    Satranç dalında 4. MASA ÜÇÜNCÜLÜK

    Masa Tenisi İzmir İl Birinciliği Turnuvası (16 Nisan 2013)

    Masa tenisi dalında takım halinde KÜÇÜK ERKEKLER GRUBU ÜÇÜNCÜLÜK

    Yıldız Kızlar Yüzme İzmir İl Yarışmaları (08 - 10 Nisan 2013)

    Yüzme dalında takım halinde KATILIM BAŞARI BELGESİ

    Yıldız Erkekler Yüzme İzmir İl Yarışmaları (08 - 10 Nisan 2013)

    Yüzme dalında takım halinde KATILIM BAŞARI BELGESİ

    Cimnastik İzmir İl Yarışmaları (08 Nisan 2013)

    Cimnastik dalında takım halinde BİRİNCİLİK

    Cimnastik dalında ferdi ÜÇÜNCÜLÜK

    Yıldız Kızlar Yüzme İzmir İl Yarışmaları (25 - 28 Mart 2013)


    Yüzme dalında takım halinde KATILIM BAŞARI BELGESİ

    Yıldız Erkekler Yüzme İzmir İl Yarışmaları (25 - 28 Mart 2013)

    Yüzme dalında takım halinde KATILIM BAŞARI BELGESİ

    Satranç Çocuk Ligi (Özdere) (24 Mart 2013)

    Satranç dalında takım halinde BİRİNCİLİK
    Satranç dalında takım halinde İKİNCİLİK
    Satranç dalında takım halinde ÜÇÜNCÜLÜK

    Satranç Çocuk Ligi (Özdere) (24 Mart 2013)


    Satranç dalında takım halinde İKİNCİLİK
    Satranç dalında takım halinde ÜÇÜNCÜLÜK

    Yıldız Erkekler İzmir İl Basketbol Turnuvası (15 Mart 2013)


    Basketbol dalında takım halinde İL GRUP İKİNCİLİK
    Basketbol dalında takım halinde PLAYOFF GRUBU İL YEDİNCİLİK

    Küçük Erkekler İzmir İl Basketbol Turnuvası (15 Mart 2013)

    Basketbol dalında takım halinde İL GRUP İKİNCİLİK
    Basketbol dalında takım halinde PLAYOFF GRUBUNDA YERALMA

    Masa Tenisi İzmir İl Birinciliği Turnuvası (28 Şubat 2013)

    Masa tenisi dalında takım halinde KÜÇÜK ERKEKLER İL GRUP ÜÇÜNCÜLÜK

    Sportif Sosyal Danslar (SALSA) Kulüplerarası Türkiye Şampiyonası 4. Etap Yarışması (24 Şubat 2013)

    "
    Türkiye Gençler C Klasmanı” Salsa Dansı dalında İKİNCİLİK

    Genç Erkekler Gaziemir İlçe Basketbol Turnuvası (23 Ocak - 15 Şubat 2013)


    Basketbol dalında takım halinde ÜÇÜNCÜLÜK

    Yıldız Erkekler Gaziemir İlçe Basketbol Turnuvası (23 Ocak - 15 Şubat 2013)


    Basketbol dalında takım halinde DÖRDÜNCÜLÜK

    Küçük Erkekler Gaziemir İlçe Basketbol Turnuvası (23 Ocak - 15 Şubat 2013)


    Basketbol dalında takım halinde İKİNCİLİK

    Gaziemir İlçe Voleybol Turnuvası (14 Şubat 2013)

    Voleybol dalında takım halinde ORTAOKUL İLÇE ÜÇÜNCÜLÜK

    Genç Erkekler İzmir İl Yüzme Yarışmaları (17 - 18 Ocak 2013)


    Yüzme dalında KATILIM BAŞARI BELGESİ

    Gaziemir İlçe Büyük Atatürk Koşusu Atletizm Yarışması (27 Aralık 2012)

    Atletizm dalında 4 adet KATILIM BAŞARI BELGESİ

    İzmir İl Voleybol Müsabakaları (24 Aralık 2012)

    Voleybol dalında LİSE İL FİNAL GRUBU DÖRDÜNCÜLÜK

    İzmir Cumhuriyet Kupası (01 Kasım 2012)

    Satranç dalında ferdi BİRİNCİLİK

    2011-2012 Eğitim Öğretim Yılı

    Genç Erkekler Gaziemir İlçe Basketbol Turnuvası (03 - 15 Ocak 2012)

    Basketbol dalında takım halinde İKİNCİLİK

    Yıldız Kızlar Gaziemir İlçe Basketbol Turnuvası (03 - 15 Ocak 2012)


    Basketbol dalında takım halinde ÜÇÜNCÜLÜK