Skip Navigation LinksAna Sayfa Etkinlikler Şiir- Kompozisyon- Hikâye Yarışmaları
26 Mayıs 2017

Okulumuz Türkçe-Edebiyat zümresinin destekleriyle ilçe, il ve ülke genelinde yapılan kompozisyon, hikâye, şiir yarışmalarına katılan edebiyata gönül vermiş ortaokul ve lise öğrencilerimiz 2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı’nda aldıkları ödüllerle bizleri gururlandırdı.

Ödül alan tüm öğrencilerimizi ve emeği geçen öğretmenlerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

 

SINIF

NO

ADI SOYADI

YARIŞMANIN TÜRÜ

ALDIĞI DERECE

DÜZENLEYEN KURUM

1

10-F2

33

Kerem YAKUTLU

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

Kompozisyon 3.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü                  

2

11-F1

64

İlayda FIRLAR

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

Kompozisyon 2.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

3

10-F1

155

Selin ALKAN

10 Kasım Atatürk’ü Anma

Şiir 2.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

4

10-F2

33

Kerem YAKUTLU

10 Kasım Atatürk’ü

Kompozisyon 2.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

5

9-F2

29

Elif Sude Gün

24 Kasım Öğretmenler Günü

Şiir 1.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

6

9-A

1076

Simay SAKOĞLU

24 Kasım Öğretmenler Günü

Şiir 2.                                

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

7

10-B

1317

Şara GÜL

15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma

İl 1.

İlçe Emniyet Müdürlüğü

8

9-A

1068

Yaren BABİR

İnsan Hakları Şiir ve Kompozisyon Yarışması

Şiir 1.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

9

10-F2

154

Berfin BOZKURT

İnsan Hakları Şiir ve Kompozisyon Yarışması

Şiir 2.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

10

11-C

1014

Hasan Can YILDIZHAN

İnsan Hakları Şiir ve Kompozisyon Yarışması

Kompozisyon 1.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

11

10-F2

138

Berke Can BİÇİCİ

Mevlana Şiir ve Kompozisyon Yarışması

Şiir 3.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

12

11-F1

58

Melisa ERDEM

Mevlana Şiir ve Kompozisyon Yarışması

Kompozisyon 2.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

13

11-F2

73

Nilay ISIKAN

Mevlana Şiir ve Kompozisyon Yarışması

Kompozisyon 3.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

14

9-A

1079

1076

Mısra ÇAVDAR

Simay SAKOĞLU

Ekin Koleji Çocuk Kurultayı

Teşekkür Belgesi

Ekin Koleji

15

10-F2

 

Yasemin Melis GÜVEN

Öykü Yarışması

Türkiye Üçüncülüğü

Özgür Pencere Çocuk/Genç Kalem Öykü Yarışması

16

10-F1

 

Ayça Gülfem ÇİFTÇİ

Öykü Yarışması

Özgür Pencere Özel Ödülü

Özgür Pencere Çocuk/Genç Kalem Öykü Yarışması

17

10-F2

154

Berfin BOZKURT

“Günaydın Edebiyat” Öykü, Şiir ve Masal Yazma Yarışması

 

Türkiye İkinciliği

Ege Lisesi “Günaydın Edebiyat” Öykü, Şiir ve Masal Yazma Yarışması

18

9/F1

 

Simay ALTINDAĞ

Sağlıklı Yaşam Sağlıklı Gelecek – Bağımlılık Konulu Öykü Yarışması

 

İlçe Birinciliği

 

Yeşilay

19

10/F2

33

Kerem YAKUTLU

Mustafa Kemal Atatürk Neden Yüzyılın Lideridir?

 

Özendirme (İL)

 

Bahar Lions Kulübü

20

11/F1

64

İlayda FIRLAR

Mustafa Kemal Atatürk Neden Yüzyılın Lideridir?

 

Seçici Kurul Özel Ödülü (İL)

 

Bahar Lions Kulübü

21

11/F1

58

Melisa ERDEM

Mustafa Kemal Atatürk Neden Yüzyılın Lideridir?

 

İl Birinciliği

 

Bahar Lions Kulübü

22

10/F1

155

Selin ALKAN

Sevgi Konulu Öykü Yarışması

Türkiye İkinciliği

Yaratıcı Çocuklar Derneği

23

10/F1

 

Zeynep ALAT

Sevgi Konulu Öykü Yarışması

Türkiye Üçüncülüğü

Yaratıcı Çocuklar Derneği

24

10/B

 

Simay KURT

Sevgi Konulu Öykü Yarışması

Türkiye Mansiyon

Yaratıcı Çocuklar Derneği

25

10/F2

 

Sude ÇELİKPENÇE

Sevgi Konulu Öykü Yarışması

Türkiye Mansiyon

Yaratıcı Çocuklar Derneği

26

10/F2

 

Yasemin Melis GÜVEN

Sevgi Konulu Öykü Yarışması

Türkiye Mansiyon

Yaratıcı Çocuklar Derneği

27

11/F1

58

Melisa ERDEM

Sevgi Konulu Öykü Yarışması

Türkiye Mansiyon

Yaratıcı Çocuklar Derneği

28

11/F1

 

Utku YILMAZ ÖZDEMİR

Sevgi Konulu Öykü Yarışması

Türkiye Mansiyon

Yaratıcı Çocuklar Derneği

29

11/F1

64

İlayda FIRLAR

Sevgi Konulu Öykü Yarışması

Türkiye Mansiyon

Yaratıcı Çocuklar Derneği

30

11/C

 

Hasan Can YILDIZHAN

Engelliler Haftası Kompozisyon Yarışması

İlçe Birinciliği

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

31

11/F1

64

İlayda FIRLAR

Engelliler Haftası Kompozisyon Yarışması

İlçe Üçüncülüğü

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

32

10/F2

 

Berke Can BİÇİCİ

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı

İlçe İkinciliği

(Şiir)

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

33

10/F1

155

Selin ALKAN

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı

İlçe Üçüncülüğü

(Şiir)

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

34

11/F2

 

Nilay ISIKAN

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Şiir ve Kompozisyon Yarışması

İlçe İkinciliği

(Kompozisyon)

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

 

 

SINIF

ADI SOYADI

YARIŞMANIN TÜRÜ

ALDIĞI DERECE

DÜZENLEYEN KURUM

1

6-D

DEFNE GÜNCE KILIÇ

29 EKİM ŞİİR

2.

İLÇE MİLLİ EĞİTİM

2

7-A

METİN FURKAN AMARAT

29 EKİM KOMPOZİSYON

2.

İLÇE MİLLİ EĞİTİM

3

7-B

İPEK TAMER

10 KASIM KOMPOZİSYON

1.

İLÇE MİLLİ EĞİTİM

4

7-D

GAMZE DURAN

10 KASIM KOMPOZİSYON

2.

İLÇE MİLLİ EĞİTİM

5

7-B

İPEK TAMER

24 KASIM KOMPOZİSYON

2.

İLÇE MİLLİ EĞİTİM

6

7-B

DORA KANADIKIRIK

24 KASIM

KOMPOZİSYON

3.

İLÇE MİLLİ EĞİTİM

7

6-E

DOĞA KARİN AYAN

MEVLANA HAFTASI ŞİİR

3.

İLÇE MİLLİ EĞİTİM

8

6-A

BERİL KARAÇOR

MEVLANA HAFTASI KOMPOZİSYON

1.

İLÇE MİLLİ EĞİTİM

9

6-C

IRMAK ŞENGÜDER

MEVLANA HAFTASI KOMPOZİSYON

2.

İLÇE MİLLİ EĞİTİM

10

5-B

ECREN ECE KARAGAN

MEVLANA HAFTASI KOMPOZİSYON

3.

İLÇE MİLLİ EĞİTİM

11

7-D

NİL ELMA

İNSAN HAKLARI KOMPOZİSYON

2.

İLÇE MİLLİ EĞİTİM

12

7-A

FURKAN EREN AZİZOĞLU

İNSAN HAKLARI KOMPOZİSON

3.

İLÇE MİLLİ EĞİTİM

13

7-A

 

 

EYLÜL ARSLAN

İNSAN HAKLARI ŞİİR

3.

İLÇE MİLLİ EĞİTİM

 

 

 

 

14

7-D

GAMZE DURAN

ÖZGÜR PENCERE ÇOCUK/GENÇ KALEM ÖYKÜ YARIŞMASI

ÖZGÜR PENCERE JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ

ÜLKE GENELİ/ ÖZGÜR PENCERE

 ÇOCUK EDEBİYATI GRUBU

15

7-E

KAZIM EMRE ERCAN

ÖZGÜR PENCERE ÇOCUK/GENÇ KALEM ÖYKÜ YARIŞMASI

ÖZGÜR PENCERE ÖZEL ÖDÜLÜ

ÜLKE GENELİ/ ÖZGÜR PENCERE

 ÇOCUK EDEBİYATI GRUBU

16

7-A

YAĞMUR PİŞMİŞOĞLU

YEŞİLAY HAFTASI ÖYKÜ

2.

İLÇE MİLLİ EĞİTİM

17

7-A

HASAN MUSTAFA ÖZEN

18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ ŞİİR

2.

İLÇE MİLLİ EĞİTİM

 

 

18

7-A

METİN FURKAN AMARAT

18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ ŞİİR

3.

İLÇE MİLLİ EĞİTİM

19

7-B

MERVE TOKSÖZ

1801 ÇAKA BEY İZMİR’İN FETHİ HİKÂYE

2.(İL)

İL MİLLİ EĞİTİM

20

6-D

IRMAK SAYLAN

1801 ÇAKA BEY İZMİR’İN FETHİ KOMPOZİSYON

1.(İL)

İL MİLLİ EĞİTİM

21

7-D

GAMZE DURAN

BAHAR LİONS KULÜBÜ KOMPOZİSYON

2. (İL)

BAHAR LİONS KULÜBÜ

22

6-E

DOĞA KARİN AYAN

23 NİSAN KOMPOZİSYON

1.

İLÇE MİLLİ EĞİTİM

23

7-A

ECE GÜNEL

23 NİSAN KOMPOZİSYON

2.

İLÇE MİLLİ EĞİTİM

24

7-D

GAMZE DURAN

23 NİSAN ŞİİR

2.

İLÇE MİLLİ EĞİTİM

25

5-D

EGE SOYDEMİR

YARATICI ÇOCUKLAR DERNEĞİ ÖYKÜ YARIŞMASI

TÜRKİYE

ÜÇÜNCÜLÜK

ÜLKE GENELİ/YARATICI

ÇOCUKLAR DERNEĞİ

26

6-A

BERİL KARAÇOR

YARATICI ÇOCUKLAR DERNEĞİ ÖYKÜ YARIŞMASI

TÜRKİYE  MANSİYON

ÜLKE GENELİ/YARATICI

ÇOCUKLAR DERNEĞİ

 

27

6-E

ELİF UZGAN

YARATICI ÇOCUKLAR DERNEĞİ ÖYKÜ YARIŞMASI

TÜRKİYE MANSİYON

ÜLKE GENELİ/YARATICI

ÇOCUKLAR DERNEĞİ

28

7-D

İREMSU BOZDAŞ

YARATICI ÇOCUKLAR DERNEĞİ ÖYKÜ YARIŞMASI

TÜRKİYE MANSİYON

ÜLKE GENELİ/YARATICI

 ÇOCUKLAR DERNEĞİ

 

 

 

 

 

 

29

6-E

DOĞA KARİN AYAN

ENGELLİLER HAFTASI KOMPOZİSYON

1.

İLÇE MİLLİ EĞİTİM

30

5-B

ECREN ECE KARAGAN

ENGELLİLER HAFTASI KOMPOZİSYON

2.

İLÇE MİLLİ EĞİTİM

31

7-D

İREMSU BOZDAŞ

19 MAYIS ŞİİR

2.

İLÇE MİLLİ EĞİTİM

32

7-D

GAMZE DURAN

19 MAYIS KOMPOZİSYON

1.

İLÇE MİLLİ EĞİTİM

33

8-A

NİLSU AKGÜNER

19 MAYIS KOMPOZİSYON

3.

İLÇE MİLLİ EĞİTİM

 

 

{ Geri }
Galeri
Şiir- Kompozisyon- Hikâye Yarışmaları
Şiir- Kompozisyon- Hikâye Yarışmaları
Şiir- Kompozisyon- Hikâye Yarışmaları
Şiir- Kompozisyon- Hikâye Yarışmaları
web tasarım fiyatları (c) 2017 Rota Koleji. Tüm Hakları Saklıdır

Adres :  Gazi Mah. Yarbay Refik Cesur Cad. No:32 - Gaziemir/İZMİR 

Telefon : +90 232 220 26 26 (pbx) Faks : +90 232 220 26 29 E-posta : info@rotakoleji.com

Wildcard SSL
Wildcard SSL