Skip Navigation Links
05 Haziran 2017

2016-2017 Eğitim-Öğretim Yılı’nda il, bölge ve ülke genelinde yapılan İngilizce yarışma, festival ve konferanslara katılan ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerimiz çok sayıda başarıya imza attılar.

Derece alan tüm öğrencilerimizi ve emeği geçen öğretmenlerimizi tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

 

S.NO

SINIF

OKUL NO

ADI SOYADI

YARIŞMANIN TÜRÜ

ALDIĞI DERECE

DÜZENLEYEN KURUM

1

6B

395

EGE BALBAY

DUBBING FEST

BİRİNCİLİK

GELİŞİM KOLEJİ

2

6B

394

ÇINAR TAŞ

DUBBING FEST

BİRİNCİLİK

GELİŞİM KOLEJİ

3

6E

138

BEYZA BERK

DUBBING FEST

BİRİNCİLİK

GELİŞİM KOLEJİ

4

6A

124

İREM YILMAZ

DUBBING FEST

BİRİNCİLİK

GELİŞİM KOLEJİ

5

6E

101

DOĞU ÖZDEMİR

DUBBING FEST

BİRİNCİLİK

GELİŞİM KOLEJİ

6

6E

121

DOĞA KARİN AYAN

DUBBING FEST

BİRİNCİLİK

GELİŞİM KOLEJİ

 

 

7

6C

6C

6C

6C

6C

7D

7D

7D

117

136

399

116

415

209

269

331

DENİZ TAYGUN

AYSU SÖĞÜTLÜ

YAĞIZ AKTAŞ

ECE SÜLEK

ADA KESTEK

DORUK EROL

YAĞIZ ATA ÖZKAN

BERKAY BALCI

 

 

 

 

INGED DRAMA FEST

 

 

 

 

EN İYİ SAHNELEME-

BİRİNCİLİK

 

 

 

 

İNGİLİZCE EĞİTİM DERNEĞİ-

İZMİR MEV KOLEJİ

 

 

 

 8

 

 

7D

 

 

209

 

 

DORUK EROL

 

INGED DRAMA FEST

EN İYİ ERKEK OYUNCU-ÜÇÜNCÜLÜK

İNGİLİZCE EĞİTİM DERNEĞİ-

İZMİR MEV KOLEJİ

 

 9

 

7D

 

331

 

BERKAY BALCI

INGED DRAMA FEST

EN İYİ YARDIMCI ERKEK OYUNCU- İKİNCİLİK

İNGİLİZCE EĞİTİM DERNEĞİ

 

 

 10

 

 

6C

 

 

117

 

 

DENİZ TAYGUN

 

INGED DRAMA FEST

EN İYİ PARLAYAN ERKEK OYUNCU- İKİNCİLİK

 

İNGİLİZCE EĞİTİM DERNEĞİ

 

 

11

 

 

7D

 

 

269

 

 

YAĞIZ ATA ÖZKAN

 

INGED DRAMA FEST

EN İYİ PARLAYAN ERKEK OYUNCU- İKİNCİLİK

 

İNGİLİZCE EĞİTİM DERNEĞİ

12

4C

384

EYLÜL SU KAYAR

DESTINATION IMAGINATION

BİRİNCİLİK

HAYAL GÜCÜNE YOLCULUK DERNEĞİ

13

4E

817

EGE BAŞ

DESTINATION IMAGINATION

BİRİNCİLİK

HAYAL GÜCÜNE YOLCULUK DERNEĞİ

14

4E

97

ELA NAZ KARAARSLANLI

DESTINATION IMAGINATION

BİRİNCİLİK

HAYAL GÜCÜNE YOLCULUK DERNEĞİ

15

4F

449

MİNA GEZER

DESTINATION IMAGINATION

BİRİNCİLİK

HAYAL GÜCÜNE YOLCULUK DERNEĞİ

16

4F

385

HAZAL YURDUSEV

 

 

DESTINATION IMAGINATION

BİRİNCİLİK

HAYAL GÜCÜNE YOLCULUK DERNEĞİ

17

4B

359

ELİF NAZ KAYALAR

DESTINATION IMAGINATION

BİRİNCİLİK

HAYAL GÜCÜNE YOLCULUK DERNEĞİ

18

4G

768

NAZENİN DİLA YILDIZ

DESTINATION IMAGINATION

BİRİNCİLİK

HAYAL GÜCÜNE YOLCULUK DERNEĞİ

19

10F1

75

ZEYNEP ALAT

SİMÜLASYON KONFERANSI

BEST DELEGATE

EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ

20

11F1

152

KAAN METE UZAN

SİMÜLASYON KONFERANSI

OUTSTANDİNG DELEGATE

EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ

21

10F1

145

EZGİ TÜRER

SİMÜLASYON KONFERANSI

OUTSTANDİNG DELEGATE

EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ

22

10F2

163

YASEMİN MELİS GÜVEN

SİMÜLASYON KONFERANSI

OUTSTANDİNG DELEGATE

EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ

23

10A

1312

EDA NUR GÖK

SİMÜLASYON KONFERANSI

HONORABLE MENTION

EKONOMİ ÜNİVERSİTESİ

24

9B

1077

SELİN CÖMERT

SİMÜLASYON KONFERANSI

HONORABLE MENTION

ATATÜRK LİSESİ

25

9A

1056

TEOMAN COŞKUN

SİMÜLASYON KONFERANSI

HONORABLE MENTION

ATATÜRK LİSESİ

26

11F1

152

KAAN METE UZAN

SİMÜLASYON KONFERANSI

BEST DELEGATE

ATATÜRK LİSESİ

 

 

 

 

 

27

 

 

 

 

 

8A

 

 

 

 

 

349

 

 

 

 

 

GÖKÇE ERDEMİR

 

 

 

 

 

WORLD SCHOLARS’ CUP

Münazara şampiyonu

(gümüş madalya)

Kompozisyon alanında

(gümüş madalya)

Sanat alanında

(gümüş madalya)

Edebiyat alanında

(gümüş madalya)

 

 

 

 

 

WORLD SCHOLARS’ CUP

(İZMİR SEV OKULU)

 

 

 

 

 

28

 

 

 

 

 

7A

 

 

 

 

 

185

 

 

 

 

 

YAĞMUR PİŞMİŞOĞLU

 

 

 

 

 

WORLD SCHOLARS’ CUP

Kompozisyon alanında

(altın madalya)

Sosyal Bilimler alanında

(gümüş madalya)

Edebiyat alanında

(gümüş madalya)

Fen alanında

(gümüş madalya)

 

 

 

 

 

WORLD SCHOLARS’ CUP

(İZMİR SEV OKULU)

 

29

 

8A

 

330

 

DEREN TATLI

 

WORLD SCHOLARS’ CUP

Kompozisyon alanında

(gümüş madalya)

 

WORLD SCHOLARS’ CUP

(İZMİR SEV OKULU)

 

 

 

 

30

 

 

 

 

8A

 

 

 

 

306

 

 

 

 

YAĞIZ YAĞMUR

 

 

 

 

WORLD SCHOLARS’ CUP

Kompozisyon alanında

(gümüş madalya)

Sosyal Bilimler alanında

(gümüş madalya)

 

 

 

 

WORLD SCHOLARS’ CUP

(İZMİR SEV OKULU)

 

 

 

 

 

31

 

 

 

 

 

8A

 

 

 

 

 

293

 

 

 

 

 

CEMRE SU YILDIRIM

 

 

 

 

 

WORLD SCHOLARS’ CUP

Kompozisyon alanında

(gümüş madalya)

Sanat alanında

(gümüş madalya)

Edebiyat alanında

(gümüş madalya)

 

 

 

 

 

WORLD SCHOLARS’ CUP

(İZMİR SEV OKULU)

 

32

 

8C

 

338

 

BERKAY KARATAŞ

 

WORLD SCHOLARS’ CUP

Sanat alanında

(gümüş madalya)

 

WORLD SCHOLARS’ CUP

(İZMİR SEV OKULU)

 

 

33

 

 

 

CEMRE SU YILDIRIM

DEREN TATLI

BERKAY KARATAŞ

 

WORLD SCHOLARS’ CUP

Kompozisyon yazımında en iyi takım

(gümüş madalya)

 

WORLD SCHOLARS’ CUP

(İZMİR SEV OKULU)

 

 

34

 

 

YAĞMUR PİŞMİŞOĞLU

ASLI KÜNDÜK

GÜLCE ÖZKAN

 

WORLD SCHOLARS’ CUP

Kompozisyon yazımında en iyi takım

(altın madalya)

 

WORLD SCHOLARS’ CUP

(İZMİR SEV OKULU)

 

35

 

 

DORUK VAROL

GÖKÇE ERDEMİR

YAĞIZ YAĞMUR

 

WORLD SCHOLARS’ CUP

Test alanında en iyi takım

(altın madalya)

 

WORLD SCHOLARS’ CUP

(İZMİR SEV OKULU)

 

36

 

 

CEMRE SU YILDIRIM

DEREN TATLI

BERKAY KARATAŞ

 

WORLD SCHOLARS’ CUP

Test alanında en iyi takım

(gümüş madalya)

 

WORLD SCHOLARS’ CUP

(İZMİR SEV OKULU)

 

 

37

 

 

ASLI KÜNDÜK

YAĞMUR PİŞMİŞOĞLU

GÜLCE ÖZKAN

 

 

WORLD SCHOLARS’ CUP

Test alanında en iyi takım

(gümüş madalya)

 

 

 

WORLD SCHOLARS’ CUP

(İZMİR SEV OKULU)

 

38

 

 

GÖKÇE ERDEMİR

DORUK VAROL

YAĞIZ YAĞMUR

 

WORLD SCHOLARS’ CUP

Bilgi yarışması

(altın madalya)

 

WORLD SCHOLARS’ CUP

(İZMİR SEV OKULU)

 

39

 

 

ASLI KÜNDÜK

YAĞMUR PİŞMİŞOĞLU

GÜLCE ÖZKAN

 

WORLD SCHOLARS’ CUP

Bilgi yarışması

(gümüş madalya)

 

WORLD SCHOLARS’ CUP

(İZMİR SEV OKULU)

 

40

 

 

ASLI KÜNDÜK

YAĞMUR PİŞMİŞOĞLU

GÜLCE ÖZKAN

 

 

WORLD SCHOLARS’ CUP

Global Round’a katılma hakkı

 

WORLD SCHOLARS’ CUP

(İZMİR SEV OKULU)

 

41

 

 

DORUK VAROL

YAĞIZ YAĞMUR

GÖKÇE ERDEMİR

 

 

WORLD SCHOLARS’ CUP

Global Round’a katılma hakkı

 

WORLD SCHOLARS’ CUP

(İZMİR SEV OKULU)

{ Geri }
Galeri
web tasarım fiyatları (c) 2017 Rota Koleji. Tüm Hakları Saklıdır

Adres :  Gazi Mah. Yarbay Refik Cesur Cad. No:32 - Gaziemir/İZMİR 

Telefon : +90 232 220 26 26 (pbx) Faks : +90 232 220 26 29 E-posta : info@rotakoleji.com

Wildcard SSL
Wildcard SSL