Skip Navigation LinksAna Sayfa Dallar Mezunlar Derneği

12-F 

 

  Arda ÖZBAY

Aysima EREY 

Cavide Gözde YILMAZ

Cemal Burak KARABULUT 

Deniz COŞKUN 

 Furkan Berkan EROL

 Ladin Damla ODACI 

Mustafa Berke BAYRAM 

 Nursenem YURDAKUL

  Onat ŞENEL

 

 

 

 

 

 

 

 

Ozan GÜLER

Oğuz ZEYBEK

Rana GENEVLİOĞLU

Selin ATAK 

Sıla ORDU 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

İbrahim Kaan SARIKAYA

 

 İdil GÖNÜLLÜ

 

 

12-A 

 

  Anıl YEŞİLÇAM

Batuhan Ata ÖĞÜT 

Bora ÖZAYLAR

Ece ERTOK 

Eda TUĞRAN 

 Elif Öykü HATİPOĞLU

 Günce KIZILDAĞ 

Kubilay KALKAN 

 Mert ER

  Polen AĞIRBAŞ

 

 

 

 

 

 

 

 

Sevay YANIK

Taha Yusuf TOPUZDAĞ

Taylan KAYA

Yiğit AŞKIN 

Zeynep YILMAZ 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Özge Nur ÖZÇELİK

 

 Açelya SERT

 

 

12-B   

 


 

 

 

Atalay ŞENGÖREN

Açelya SERT

Berk ÇEVİK

Berre ŞAHİN

 Buğlem GÜLER 

 

 

 

 


 

 

 Ceren ÖZSEÇKİN 

 

Ecem BAYRAKTAROĞLU

 

Emre Can GİRGENÇ

 

Ezgi ADIGÜZEL

 

 Feryal ARSLAN

 

 

 

Gamze CEREN GİRGİN 

 

 

Gökay KAYAKLI

 

  Kaan ONAY

  Sarper YILMAZ 

Selim UYGUL 

 

Yasmin YAZICI

Zeynep DİNÇER

 

İsmet İlbey KESKİN

Özge KÜPCÜK

 

 

 

12 - F 

 

 Alp EFENDİOĞLU

 Efekan GÖZEN

 Gökçe ÖNDER

Gökçenur GÜRDAL

Güzide BULDANLI

 Halil Burak SEZER

 

Helin BİLGİÇ

 

Helin VARDAR 

 

Hilal CENGİZ 

 

 İrem ÖZCAN

İzel Rana SERT

Laçin ARSEL

Mert ŞEN

Nilay ÜNAL

Peren SÜRENLİLER

 

 

 

 

Sude ACI

 

Utku AĞUŞ

 

 

12 - A 

Egemen PALABIYIK

Yeliz BAĞDAŞ

Faruk Gökhan SÖNMEZ

Efru Yağmur ÇAVDAR

Seçil YILMAZ

İrem TOMAŞAN

Neslişah GÖKER

Arda Ceren TUNÇER

Uğur Can AKALIN

Ekin GEZER

Alp Arda MİMAR

Yaren MERT

Tuğberk OĞUZTÜRK

Utku Deniz DEMİR

Cenk HARMANDA

 

 

 

 

Elif Ceren AKTAŞ

Bora ÖZGENER

Yaren ŞENOL

Doğancan KADIOĞLU

Merve ALANÇAY

 

 

 

 

 

 

Barkın YILMAZ

Adem ÖZBİNAR

Hakan ÇINAREL

 

 

12 - B

Begüm KAMALI

Yağmur MUMCU

Begüm TOKER

Cem Eren SERİN

Ali Can DOĞAN

Gülce GEÇER

Aylin ŞENGEZER

İbrahim Mert SİVRİTAŞ

Mert SAVAŞAN

Irmak YILMAN

 

 

 

 

 

Melis AYDIN

Mustafa YAVAŞ

Ece AVCI

Atakan ÖZCAN

Fatma GÜNDÜZ

 

 

 

 

 

 

 

Oktay KURTULUŞ

 

 

 

         
12-F
Özge GÜNDOĞDU    Nazlıcan ARSOY    Kaan AYKUT

Özge GÜNDOĞDU  1

 

 Nazlıcan ARSOY  2

 

Kaan AYKUT  3

         
 Erim ŞAŞAL    İlayda SÖNMEZ   Ömer Faruk ESENTÜRK 
Erim ŞAŞAL  6     İlayda SÖNMEZ  7   Ömer Furkan ESENTÜRK  8
         
Hatice Irmak UYGUR    Özge Nur ERDOĞAN    Göktuğ ARSLAN 
  Hatice Irmak UGUR  9   Özge Nur ERDOĞAN  10   Göktuğ ARSLAN  11
         
     Seçkin Görkem UYGUN    
   

 Seçkin Görkem UYGUN  12

 
  
         
         
         
12-A
 Deniz Ege ŞAHİN    Nalan SEVDİŞAN    Yaren SERTEL
  Deniz Ege ŞAHİN  1001    Nalan SEVDİŞAN  1002     Yaren SERTEL  1003
          
         
         
Büşra Nur TEZCAN     Hüseyin ÖZKOÇ     
Büşra Nur TEZCAN  1005   Hüseyin ÖZKOÇ  1009   Büşra DEĞİRMENCİ  1013
 Cansu APAYDIN    Çağla Su CEVİZCİ   Gizem KARABEKİROĞLU 
Cansu APAYDIN  1014   Çağla Su CEVİZCİ 1015   Gizem KARABEKİROĞLU  1017
 Murat Orkun OZAN   İrfan Yiğit BAYSAL    Semih KAYA 
 Murat Orkun OZAN  1018     İrfan Yiğit BAYSAL  1019    Semih KAYA  1021
 Süleyman Kaan ÇAĞLAR    Hüsnü Can BEKİL   Berk BEKİL 
Süleyman Kaan ÇAĞLAR  1039            Hüsnü Can BEKİL 1059                            Berk BEKİL  1060                      

 

    Pelinsu ARSLAN     
                                      Pelinsu ARSLAN  1064                                                                                               
12-B
 Boran GÜNGÖR   Merve YURTSEVER     İlayda YAPAR
  Boran GÜNGÖR  1004    Merve YURTSEVER  1006     İlayda YAPAR  1007
          
         
         
Betül Begüm BELEN      Cevdet Tolunay DEMİRAL   Nusret Deniz YELEKÇİOĞLU 
Betül Begüm BELEN  1008   Cevdet Tolunay DEMİRAL  1011   Nusret Deniz YELEKÇİOĞLU  1016
 Helin ERSAN    Müjgan AKIN   Sezai ÇETİNEL 
Helin ERSAN  1022   Müjgan AKIN  1024   Sezai ÇETİNEL  1025
 Seray BOZKURT   Yaren ÇAKIR    Oğuzhan AKSOY 
 Seray BOZKURT  1026     Yaren ÇAKIR  1049   Oğuzhan AKSOY  1056 

 

 Mustafa YAVAŞ       Aslı BULUT 
Mustafa YAVAŞ  1058   Sıdıka Gülçe EROL 1062   Aslı BULUT  1065
     Hasan GÖRÜMLÜ    
    Hasan GÖRÜMLÜ 1069    

 

         
12-A
Selinay KARATAŞ    Hikmet Ödül ÖNGÖREN    Burak YILMAZ

Selinay KARATAŞ  1010

 

 Ödül ÖNGÖREN  1023

 

Burak YILMAZ  1028

         
         
         
 Ozan AKÇAY    Yağız Can ÇELGİN   Ferhat ÖZDEMİR 
Ozan AKÇAY  1029     Yağız ÇELGİN  1031   Ferhat ÖZDEMİR  1033
         
         
         
Tuğçe ÖZSIRMA    Burak Şehmuz KAYA    Şule PULAT 
  Tuğçe ÖZSIRMA  1038   Burak KAYA  1040   Şule PULAT  1043
         
         
         
 Muhammed Yahya SADIK    Bengü CEBECİ   Hasan SAYIN 
Yahya SADIK  1046  

  Bengü CEBECİ  1052

  Hasan SAYIN  1055
  
    Yavuz UĞURLU     
     Yavuz UĞURLU  1067    
         
         
12-B
 Bilge CANITEZ   Malise ÖZEL    Turgut KÖSE 
  Bilge CANITEZ  1027    Melisa ÖZEL  1030     Turgut KÖSE  1032
          
         
         
İpek KALÇIK     İsmet AVİNCA    Gamze Nur ÇOBAN 
İpek KALÇIK  1035   İsmet AVİNCA  1036   Gamze ÇOBAN  1037
 Fatma Öykü GONCA    Batuhan YÜREKTEN   Mihriban ACAR 
Öykü GONCA  1041   Batuhan YÜREKTEN  1050   Mihriban ACAR  1066
    Şerife ACAR     
      Şerife ACAR  1150    

 

         
12-A
Mahmut Ensar BAŞ    Ayşe GÜLEN    Ömer Can KAYA

Mahmut Ensar BAŞ  1010

 

 Ayşe GÜLEN      1034

 

Ömer Can KAYA  1041

         
         
         
Selim USLU     Hande MERGEN    Öykü GÜÇLÜ
Selim USLU  1044    Hande MERGEN   1045   Öykü GÜÇLÜ  1051
         
         
         
Ece ERVÜZ    Hayal SAZCI     Mustafa Can PARLAK
 Ece ERVÜZ  1053   Hayal SAZCI        1054    M. Can PARLAK  1106
         
         
         
     Hatice Ecem DEMİRÖZLÜ    
     H. Ecem DEMİRÖZLÜ 1110     
         
         
         
         
12-B
 Huriye İNALKAÇ   Alican ÖZDAŞ    İsmail Ertan TÜMAY 
  Huriye İNALKAÇ  1042    Alican ÖZDAŞ  1043    İ. Ertan TÜMAY  1048
          
         
         
Çağrı YILMAZ     Selami Sencer ŞEKERCİ     
Çağrı YILMAZ 1057   S. Sencer ŞEKERCİ  1069    
         
         
         
         

 

 Ayça TÜRKYILMAZ   Berna CANITEZ    Damla Su CEVİZCİ 

Ayça TÜRKYILMAZ

 

 Berna CANITEZ

 

Damla Su CEVİZCİ

         
         
         
Elif ALAN     Mustafa SOYLU    Recep Hakkı İNALTEKİN
Elif ALAN    Mustafa SOYLU   Recep Hakkı İNALTEKİN
         
         
         
     Selin USTAOĞLU    
    Selin USTAOĞLU    
         

 

web tasarım fiyatları (c) 2017 Rota Koleji. Tüm Hakları Saklıdır

Adres :  Gazi Mah. Yarbay Refik Cesur Cad. No:32 - Gaziemir/İZMİR 

Telefon : +90 232 220 26 26 (pbx) Faks : +90 232 220 26 29 E-posta : info@rotakoleji.com

Wildcard SSL
Wildcard SSL