Skip Navigation LinksAna Sayfa Dallar Başarılarımız

  AKADEMİK - BİLİMSEL BAŞARILARIMIZ

 

2016-2017 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI

 

Bilim Kahramanları Derneği FLL Turnuvası (1 Haziran 2017)

7A sınıfı Eylül ŞAHİN,Furkan Eren AZİZOĞLU,Işıl BEKÇİ,Nazlı AKTEPE FLL Turnuvasında İzmir 3.lüğü ve TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA sunum ödülü kazanmıştır.

7C sınıfı Ataberk Yıldız,Ayşen Zeynep AKIN, Muammer Özgür GEZER,Yasin Burak Atıcı FLL Turnuvasında İzmir 3.lüğü ve TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA sunum ödülü kazanmıştır.

THY ve Bursa Belediyesi THY Bursa Bilim Şenliği yarışmasında 

Ege Arda ŞENTUNA ve Yasin Burak Atıcı THY Bursa Bilim Şenliğinde  Türkiye 2. cisi olmuştur.

Yaşamda Kalite Derneği ve İzmir MEB Yaşamda Kalite Derneği Proje Yarışması

Halil Eren DEĞER,Gamze DURAN,Nazlı AKTEPE Yaşamda Kalite Derneği Proje Yarışmasın da Türkiye 3.cüsü olmuştur.

 

Gelişim Koleji DUBBING FEST Yarışması(29 Mayıs 2017)

6B sınıfı Çınar TAŞ ve Ege BALBAY  İl 1. ciliği

6E sınıfı Beyza BERK,Doğa Karin AYAN ve Doğu ÖZDEMİR il 1.ci liği kazanmıştır.

İzmir MEV Koleji INGED DRAMA FEST Yarışmasında (31 Mayıs 2017)

6C Sınıfı ,Aysu SÖĞÜTLÜ,Ada KESTEK,Deniz TAYFUN,Ece  SÜLEK,Yağız AKTAŞ İl 1.cisi

7D sınıfı Berkay BALCI,Doruk EROL,Yağız Ata ÖZKAN İl 1.cisi olmuştur.

İzmir Koleji Matematik Yarışması 01.04.2017 

 

Arda YÜCE 6. Sınıflar kategorisinde Birincilik

 

13.Bilim Kahramanları Yarışıyor Ulusal Turnuvası (04-05 Mart 2017, İZMİR)

ROTATECH Robotik Takımı Ulusal Turnuva Proje Jürisi 1. lik Ödülü

 

ROTASTARS Robotik Takımı Ulusal Turnuva Sunum Ödülü

13.Bilim Kahramanları Yarışıyor İzmir Bölge Turnuvası (18-19 Şubat 2017, İZMİR)

ROTATECH Robotik Takımı Yerel Turnuva  İkincilik

ROTASTARS Robotik Takımı Yerel Turnuva Üçüncülük

 

5. “TAKEV Strateji Oyunları Turnuvası (14.01.2017) 

7.sınıf öğrencilerimizden Ata Berk YILDIZ, farklı okullardan katılan 64 öğrencinin yarıştığı “Quoridor” adlı bireysel oyunda 60 rakibini geride bırakarak 4. olmuştur. 

 

The Mathematical Association of America (MAA) tarafından düzenlenen  AMC-8 (American Mathematics Contest-8) Yarışması (16.11.2016)

8. sınıf öğrencilerimizden Yağız YAĞMUR Altın Madalya

8. Sınıf öğrencilerimizden Cemre Su YILDIRIM ve 7. Sınıf öğrencilerimizden Efe DEMİRPOLAT Gümüş Madalya

7. sınıf öğrencilerimizden Mustafa Hasan ÖZEN Bronz Madalya

48. TÜBİTAK Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Yarışması Bölge Sergisine davet edilen projelerimiz:

Biyoloji dalında “Mikron Ağ Yapılı Membran Morfolojisine Sahip Yeni Malzemeler: Proteomik Çalışmalarda Kullanım Potansiyellerinin Araştırılması” adlı projesiyle Roza MERCAN ve Halil  ÖZGÜR Ege Bölge 1. lik ödülü

Kimya  dalında  “Ekmeğimi de yaparım sensörümüde” adlı projesiyle Burak AKYILMAZ  ve Umut HÜR Ege Bölge 2. lik ödülü

Teknoloji tasarım dalında  “Bir öğretim ajanı: Holocan . Hologram tekniğinden esinlenerek oluşturulan üç boyutlu görsellerin ortaöğretim öğrencilerinin algılamakta zorlandığı konuların öğretilmesi üzerine etkisinin incelenmesi. Bir kimya dersi örneği” adlı projesiyle Ecem ESER ve Berke Can BİÇİCİ Ege Bölgesine Katılım Başarı Belgesi

 

Mathematics Without Borders Turnuvası 1. Etap

Efe DEMİRPOLAT  ve Metin Furkan AMARAT Altın Madalya

Azra AK, İremsu BOZDAŞ ve Mustafa Hasan ÖZEN  Gümüş Madalya

Merve TOKSÖZ Bronz Madalya 

Mathematics Without Borders Turnuvası 2. Etap  

Mustafa Hasan ÖZEN Altın Madalya

Merve TOKSÖZ,  Azra AK Gümüş Madalya 

Ata Berk YILDIZ, İremsu BOZDAŞ ile Ceren BOLAT Bronz Madalya 

Mathematics Without Borders Turnuvası 3. Etap  

Metin Furkan AMARAT, Alber DİRİG, Elif EMENGEN, Berken KENİ, Arda YÜCE ve Tuna GÖLÜNÇ Altın Madalya

Ceren BOLAT Gümüş Madalya

Efe DEMİRPOLAT, Mustafa Hasan ÖZEN, Ataberk YILDIZ, Azra AK ve Halil Eren DEĞER Bronz Madalya

Tales Matematik Müzesi’nin düzenlediği 2. Tales Matematik Yarışması  

Mustafa Hasan Özen, Alber DİRİG Alçin AKAR ve Yağmur AVCI Final etabına katılma hak

 

Uluslararası Kanguru Matematik Sınavı 

Mustafa Hasan ÖZEN, Efe DEMİRPOLAT, Berken KENİ, Cem İhsan KURT, Arda YÜCE, Ceren BOLAT, Elif EMENGEN, Alber DİRİG,Eren Can PARLAR, Yağmur AVCI, Bedri  Yiğit ERKUL ve Pelin BENEK Final etabına katılma hakkı

Karşıyaka Yenilenebilir Enerji Derneği tarafından Avrupa Birliği Sivil Toplum Projesi olan Güneş enerjisi ve Enerji verimliliği Projesi

9 F1 sınıfından Çağlanur GÜNAY Resim dalında Birincilik

9 F2 sınıfından Elif Sude GÜN Karikatür dalında Birincilik

9 F1 sınıfından Ayça ÖZBAY İkincilik

9 F1 sınıfından Yaren KURTULAN Üçüncülük

9 F2 sınıfından Ecem KAYNAR Şiir dalında İkincilik 

 

2015-2016 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI

Medipol Üniversitesi Mühendislik Ve Doğa Bilimleri Fakültesi Liseler Arası Proje Yarışması (2016)

Lise Kademesinde fizik alanında 2, biyoloji alanında 1 proje ile Türkiye Finallerine Katılım

(Hüseyin ARSLAN, Cengiz Deniz UYGUR, Melike KOCATÜFEK ve Sude ÇELİKPENÇE)

Yaratıcı Çocuklar Derneğinin düzenlediği Samsung Geleceğin Mucitleri Proje Yarışması (2016)

Türkiye Finallerinde ilk 10 Proje arasına Katılım  (Umut ALP, Can YILMAZ)

Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi Fen Bilimleri Olimpiyat Yarışması (2016, İzmir)

** Fen Bilimleri Olimpiyat Yarışmasına ortaokul kademesinde 5 öğrencimizle lise kademesinde 1 öğrencimizle 2. Aşama Sınavına Katılım Başarı Belgesi

(Nilsu AKGÜNER, Berk TUNALI, Yağız YAĞMUR, Elif Nur KÜREKÇİ, Ali TURGUT)

5. DOESEF  Doğanata Eğitim Bilim Enerji Ve Mühendislik Proje Yarışması  (2016) 

“Cıbacron Blue Bağlı Manyetik Mikro Küre Yardımı ile Sulu Çözeltiden Kazein Adsorpsiyonu”  adlı projeyle Kimya kategorisinde Teşvik Ödülü ( Emine ALAN, Cengiz Deniz UYGUR)

“Capparis Çiçek Tomurcuklarının Asetilkolinesteraz İnhibatör Potansiyelinin Araştırılması Sonucu Alzheimer Hastalığının Tedavisinde Kullanabilirliğinin Değerlendirilmesi” adlı projeyle Tunus’ta düzenlenecek ATAST I- FEST “ Uluslararası Mühendislik, Bilim ve Teknoloji Festivali”ne katılma hakkı

(Berkin TORUN, Selin GÖKOĞLU)

Yaşamda Kalite Derneğinin düzenlediği KALDER Proje Yarışması (2016)

Lise kademesinde 1 proje ile Türkiye İkincilik Ödülü, ortaokul kademesinde 5 proje ile  Türkiye Finallerine Katılım

(Elif Nur KÜREKÇİ, Nilsu AKGÜNER, Sıla KESİK, Aylin UYSAL, Eylül ŞAHİN, Metin Furkan AMARAT, Açelya ÖZMAN, Ezgi ATATANIR, Dila ALPASLAN, Buse COŞKUN, Ecen ESER ve Yağmur UZDURAN)

MEF-EBAV Ulusal ve Uluslararası Proje Yarışmaları Türkiye Finalleri (2016)

Lise Kademesinde 1 Biyoloji,  1 Kimya Kategorisinde Türkiye Finallerine Katılım

(Emine ALAN, Berkin TORUN ve Selin GÖKOĞLU)

“GENIUS Bilim Olimpiyatları” Amerika-New York Oswego Üniversitesi (2016)

“Alkali Blue 6B Bağlı Nanopolimer Yardımıyla Cr (III) İyonunun Giderimi” isimli Kimya dalındaki projesi ile Honorable Mention Ödülü (Zeynep ALAT)

“GENIUS Bilim Olimpiyatları” Amerika-New York Oswego Üniversitesi (2016)

“Alkali Blue 6B Bağlı Nanopolimer Yardımıyla Cr (III) İyonunun Giderimi” isimli Kimya dalındaki projesi ile Dünya Finallerine Katılım  (Zeynep ALAT)

12. FIRST LEGO LEAGUE Dünya Şampiyonası (27-30 Nisan 2016, St.Louis, MO, ABD)

“Peynir Altı Tozu ile Beslenen Tavuklar Kalın Kabuklu Yumurtlar’’ isimli Projesi ile  ROTATECH Robotik Takımı Proje Sunum Dalında Dünya Şampiyonluğu

(Gökçenur ATÇI, Berkay DOKUCU, Ezgi SOYSAL ve İlayda FIRLAR)

Destination Imagination Polonya (01-03 Nisan) (İlkokul)

DI Polonya turnuvasında Sosyal Sorumluluk Proje Dalında Birincilik Ödülü

Destination Imagination Polonya (01-03 Nisan) (Lise)

Sosyal sorumluluk dalında Dördüncülük Ödülü

12.Bilim Kahramanları Yarışıyor İstanbul Ulusal Turnuvası ( 19 Mart 2016, İstanbul)

ROTATECH Robotik Takımı Tüm Kategorilerde Türkiye Şampiyonluğu

ROTATECH Robotik Takımı Robot Performans Türkiye İkincilik ödülü

(Gökçenur ATÇI, Berkay DOKUCU, Ezgi SOYSAL, İlayda FIRLAR, Cemre Su ANT, Egemen AKSU, Demet Sude KAN, Ece KESTEK, Tiana ÖZBAŞI ve Utku Yılmaz ÖZDEMİR)

(Gökçenur ATÇI, Berkay DOKUCU, Ezgi SOYSAL, İlayda FIRLAR, Cemre Su ANT, Egemen AKSU, Demet Sude KAN, Ece KESTEK, Tiana ÖZBAŞI ve Utku Yılmaz ÖZDEMİR)

AB Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü Bilgi Yarışması (15 Mart 2016)

10. Sınıflar arasında İlçe Birinciliği

Destination Imagination Türkiye ( 12-13 MART 2016 ) (İlkokul)

DI Türkiye turnuvasında Görsel Sanatlar Proje Dalında Dördüncülük

Destination Imagination Türkiye ( 12-13 MART 2016 ) (Ortaokul)

DI Türkiye turnuvasında Sosyal Sorumluluk Proje Dalında Beşincilik

World Scholar’s Cup (9-10 Ocak 2016) (Ortaokul )

Team Bowl – Arda Neke , Boran Şekerci Gümüş madalya

Individual Debate – Arda Neke , Gümüş madalya

Literature Challenge – Arda Neke , Gümüş Madalya

Da Vinci Özel Ödülü – Deniz Aygün , Hakan Berke Şirvan

Arda Neke ve Boran Şekerci’nin bulunduğu takımımız Global Finallerine ve Prag Rounduna katılmaya hak kazanmıştır.

 JMUNESCO 2016 Konferansı (19-21 ŞUBAT 2016) Ortaokul

Öğrencilerimizden Toprak Şekerci komitesi tarafından “Honorable Mention” olarak seçilmiştir

Ekonomi Üniversitesi Mun Konferansı (ECOTRAINMUN) (19-21 Aralık 2015, Ekonomi Üniversitesi, İzmir)

En İyi Delege, Üstün Başarı Ve Mansiyon Ödülleri

Yeditepe Üniversitesi Mun Konferansı (YMUN ) (12-14 Aralık 2015, Yeditepe Üniversitesi, İstanbul)

Mansiyon ödülü

12.Bilim Kahramanları Yarışıyor İzmir Bölge Turnuvası (13-14 Şubat 2016, İzmir)

ROTATECH Robotik Takımı Mekanik Tasarım Birincilik Ödülü

AMC 8 (American Mathematics Contest 8) (15 Aralık 2015)

Eylül BADEM ve Aylin UYSAL Altın Madalya, Enes Yağcı Gümüş Madalya, Hüseyin Göktuğ VURAL Bronz Madalya almaya hak kazanmıştır.

Mathematics Without Borders (10 Ocak 2016)

1. Etap

Ege ALKAN Altın Madalya, Aylin UYSAL, Benay ERSOY,  Tuna SARIKAYA ve Metin Furkan AMARAT Gümüş Madalya, Mustafa Hasan ÖZEN Bronz Madalya

2. Etap

Azra AK, Benay ERSOY, Efe DEMİRPOLAT, Ege ALKAN, Gülce ÖZKAN, Metin Furkan AMARAT, Mustafa Hasan ÖZEN ve Tarık Çağlar ÖZCAN Altın Madalya, Emirhan KURŞUN, Tuna SARIKAYA, Yalın Bora ÖZSOY ve Yaşar Kaan UZUNGÖNÜL Gümüş Madalya

3. Etap

Efe DEMİRPOLAT ve Mustafa Hasan ÖZEN Bronz Madalya kazanmıştır. Öğrencilerimiz Bulgaristan’daki final etabında kurumumuzu temsil etmeye hak kazanmıştır.

Kanguru Matematik Yarışması (19 Nisan 2016)

5. sınıf öğrencilerimizden Berken KENİ ve Ceren BOLAT, 6.sınıf öğrencilerimizden Azra AK, Yaşar Kaan UZUNGÖNÜL, Efe DEMİRPOLAT ve Metin Furkan AMARAT  %5’lik dilime girerek finale katılmaya hak kazanmışlardır.

İzmir Koleji Matematik Yarışması (30 Nisan 2016)

Cem İhsan KURT 5. sınıflar arasında Birinci,  Mustafa Hasan ÖZEN ise 6. Sınıflar arasında Üçüncü olmuştur.

Mathematics Without Borders Turnuvası Final Etabı (01-03 Temmuz 2016)

6. Sınıf öğrencilerimizden Mustafa Hasan ÖZEN Altın Madalya, Efe DEMİRPOLAT Gümüş Madalya, Metin Furkan AMARAT Bronz Madalya, 7. Sınıf öğrencilerimizden Aylin UYSAL Bronz Madalya

12-13 yaş grubunda Mustafa Hasan ÖZEN Birinci olarak MATHSTAR Özel Ödülü almıştır.

Genel sıralamada Mustafa Hasan ÖZEN İkincilik, Efe DEMİRPOLAT Üçüncülük kupası almıştır.

 

 

 

2014-2015 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI

TÜBİTAK Bu Benim Eserim Türkiye Sergisi (02-04 Haziran 2015)

** “Temiz Telefon” isimli Fen Bilimleri Projesi ile

TÜRKİYE FİNALİNDE SERGİLENME BAŞARISI Doruk VURAL,

İzmir Yaşar Üniversitesi ve Yaşamda Kalite Derneği Proje Yarışması (21-22 Mayıs  2015)

** “Alkali Blue 6B Bağlı Nanopolimer Yardımıyla Cr (III) İyonunun Giderimi” isimli Fizik Projesi ile

** “Çevresel örneklerde bakır tayinine yönelik çevre dostu alternatif bir yöntem: iyonik sıvı temelli mikroekstraksiyon yöntemi” isimli Kimya Projesi ile

** “5 Farklı Alan Bir Bahçede” isimli Fen Bilimleri Projesi ile

TÜRKİYE FİNALLERİNDE SERGİLENME BAŞARISI Helin VARDAR, Sude ACI, Gökçe ÖNDER, Laçin ARSEL, Deren TATLI,

Gelişim Koleji Matematik Ligi Final Maçı (14 Mayıs 2015)

İKİNCİLİK

Ekin Koleji Matematik Yarışması (12 Mayıs 2015)

DÖRDÜNCÜLÜK

MEB/AB Bakanlığı Avrupa Birliği Bilgi Yarışması (11 Mayıs 2015)

** AB’yi Öğreniyorum Bilgi Yarışması

İLÇE BİRİNCİLİĞİ Burak KARABULUT, Sıla ORDU, Oğuz ZEYBEK

24. MEF Uluslararası Eğitim Kurumları Araştırma Projesi Yarışması, İstanbul (5-8 Mayıs 2015)

** “İzmir Gaziemir Serbest Bölgesindeki Hava Kirliliğinin Hypnum Cupressifurme türü karayosunlarının kullanımı ile ölçülmesi” isimli Biyoloji Projesi ile

BEŞİKTAŞ BELEDİYESİ ÖZEL ÖDÜLÜ (TÜRKİYE ALTINCILIK ÖDÜLÜ) Emine ALAN, Cemre Su AND,

TÜBİTAK Bu Benim Eserim Ege Bölge Sergisi (04-06 Mayıs 2015)

** “Temiz Telefon” isimli Fen Bilimleri Projesi ile

İKİNCİLİK Doruk VURAL,

Gelişim Koleji Mun Konferansı (GMUN) (02-05 Mayıs 2015)

** Model Birleşmiş Milletler Konferansında

SEÇKİN DELEGE Sıla ORDU,

Samsung Geleceğin Mucitleri Proje Yarışması (03 Mayıs 2015)

** “Unutma Beni” isimli Fen Bilimleri Projesi ile

TÜRKİYE FİNALLERİ İLK 10 PROJE ARASINA KALARAK ULUSAL TELEVİZYON KANALINDA YAYINLANMA VE HALK OYLAMASINDA BİRİNCİ OLMA BAŞARISI Hakan Berke ŞİRVAN,

Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi Fen Bilimleri Olimpiyat Yarışması (11 Nisan 2015)

** Ortaokul kademesinde Fen Bilimleri dalında iki öğrencimiz ile Lise kademesi Biyoloji dalında bir öğrencimiz ile birinci aşamanın başarıyla geçilerek

FİNALLERE KATILIM BAŞARISI Ekin GEZER, Sıla PEKER, Efekan ERGÜN,

4. DOESEF Proje Yarışması, İzmir (8-11 Nisan 2015)

** “Optik Girişim ile Mikrometrik Genleşmelerin Ölçülmesi” isimli Fizik Projesi ile

14-19 Haziran 2015 tarihlerinde AMERİKA – OSWEGO GENIUS OLYMPIAD PROJE YARIŞMASI’NDA ÜLKEMİZİ TEMSİL ETME HAKKI Egemen AKSU, Berkay DOKUCU,

46.TÜBİTAK Ortaöğretim Proje Yarışması, İzmir (30 Mart - 2 Nisan 2015)

** Ege Bölge Sergisinde finale kalarak Fizik dalında Ege Bölgesi

İKİNCİLİK Egemen AKSU, Berkay DOKUCU

** Ege Bölge Sergisinde Kimya dalında

FİNALE KALMA BAŞARISI Cavide Gözde YILMAZ, Utku Yılmaz ÖZDEMİR,

Bilim Kahramanları Yarışıyor Türkiye Turnuvası (21 - 22 Mart 2015, İzmir)

** “Parmak Ucunda Hayat” isimli Sosyal Sorumluluk projesi ile TEAM OF RESCUERS Lego Robot Takımı

TÜRKİYE FİNALLERİNE KATILIM BAŞARISI

Bilim Kahramanları Yarışıyor Türkiye Turnuvası (21 - 22 Mart 2015, İzmir)

** “Holocan” isimli Mühendislik projesi ile ROTATECH Lego Robot Takımı

TÜRKİYE FİNALLERİNE KATILIM BAŞARISI

Bilim Kahramanları Yarışıyor Junior FLL Turnuvası (21 - 22 Mart 2015, İzmir)

** 2. sınıf öğrencilerimizden oluşan BUTTERFLIES Lego Robot Takımımız

KAYA GİBİ SAĞLAM TASARIM ÖDÜLÜ

** 3. sınıf öğrencilerimizden oluşan RAINBOW Lego Robot Takımımız

PICASSO ÖDÜLÜ

Harvard Mun Konferansı, ÇİN (19-22 Mart 2015)

** Model Birleşmiş Milletler Konferansında Türkiye’den tek okul olarak

KATILIM BAŞARISI

Bilim Kahramanları Yarışıyor Ege Bölge Turnuvası (07 - 08 Mart 2015, İzmir)

** “Parmak Ucunda Hayat” isimli Sosyal Sorumluluk projesi ile TEAM OF RESCUERS Lego Robot Takımı

PROJE JÜRİSİ BİRİNCİSİ

Bilim Kahramanları Yarışıyor Ege Bölge Turnuvası (07 - 08 Mart 2015, İzmir)

** “Holocan” isimli Mühendislik projesi ile ROTATECH Lego Robot Takımı

ROBOT TASARIM VE PROGRAMLAMA BİRİNCİSİ

Bilim Kahramanları Yarışıyor Ege Bölge Turnuvası (07 - 08 Mart 2015, İzmir)

** “Oku Bakayım” isimli Öğrenme Güçlüğü projesi ile NINE BUDDY Lego Robot Takımı

EGE BÖLGESİ FİNALLERİNE KATILIM BAŞARISI

Bilim Kahramanları Yarışıyor Ege Bölge Turnuvası (07 - 08 Mart 2015, İzmir)

** “Lego Plus” isimli Down Sendromu Hastalarının Eğlenerek Öğrenmesi projesi ile LITTLE HEROES Lego Robot Takımı

EGE BÖLGESİ FİNALLERİNE KATILIM BAŞARISI

Gediz Üniversitesi’nde The Mathematical Association of America (MAA) tarafından düzenlenen AMC 8 (American MAthematics Contest 8) adlı Matematik Yarışması (13 Şubat 2015)

ALTIN MADALYA Dilara ÇELTİK,

GÜMÜŞ MADALYA Selin ALKAN, Berke ÇALIŞKAN, Eylül BADEM,

BRONZ MADALYA Selin ANIK,

Manisa ODTÜ Ülkem Koleji 1. Strateji Oyunları Yarışması (27 Aralık 2014

** Kulami Oyunu dalında

BEŞİNCİLİK

İzmir Ekonomi Üniversitesi Mun Konferansı (ECOTRAINMUN) (19-21 Aralık 2014)

** Model Birleşmiş Milletler Konferansında

EN İYİ DELEGE Beste ÖZEL,

SEÇKİN DELEGE Kağan Mete UZAN, Egemen AKSU,

ONURSAL MANSİYON Ahmet Eren PAKSOY

Yeditepe Üniversitesi Mun Konferansı (YMUN), iSTANBUL (12-14 Aralık 2014)

** Model Birleşmiş Milletler Konferansında

ONURSAL MANSİYON Berna İBRAHİMLİ,

Gelişim Koleji 8. Matematik Ligi Ortaokul 1. Maç (10 Aralık 2014)

DÖRDÜNCÜLÜK

2013-2014 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI

10. FIRST LEGO LEAGUE Dünya Şampiyonası (03 - 07 Haziran 2014, Toronto, KANADA)

** “Kapari Ek Toprağını ve Ormanını Koru” isimli projesi ile tüm dallarda ROTATECH STARS Lego Robot Takımı

DÜNYA ŞAMPİYONLUĞU

Stockholm Uluslararası Su Enstitüsü (SIWI), Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü Proje Yarışması (06 Haziran 2014)

** “Alkali Blue 6B Bağlı Nanopolimer Yardımıyla Cr (III) İyonunun Giderimi” isimli Fizik dalındaki projesi ile

TÜRKİYE BİRİNCİSİ

10. FIRST LEGO LEAGUE Dünya Şampiyonası (28 - 31 Mayıs 2014, Pamplona, İSPANYA)

** “Çelik Hayat Üçgeni Koruyor Bizleri” isimli projesi ile tüm dallarda ROTATECH AMAZONLAR Lego Robot Takımı

AVRUPA ŞAMPİYONASINA KATILIM BAŞARI BELGESİ

Dokuz Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi Fen Bilimleri Olimpiyat Yarışması (09 - 11 Mayıs 2014, İzmir)

** Fen Bilimleri Olimpiyat Yarışmasına 4 öğrencimizle

2. AŞAMA SINAVINA KATILIM BAŞARI BELGESİ

TÜBİTAK “BU BENİM ESERİM” Proje Yarışması Türkiye Finalleri (05-08 Mayıs 2014, Ankara)

** “Gözün Ön Segmentinde Oluşan Rahatsızlıkları Görüntüleme ve Takip Kamerası” isimli Fizik dalındaki Projesi ile

 TÜRKİYE BİRİNCİSİ

Uluslararası Bilim Temelleri Yarışması (04-05 Mayıs 2014)

** Almanca dalında 1 öğrencimiz ile

TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ

** Almanca dalında 6 öğrencimiz ile

İKİNCİ TURA GEÇME BAŞARISI

DOESEF Proje Yarışması (11-13 Nisan 2014)

** “İyonik Sıvı Temelli Dispersif Sıvı-Sıvı Mikroekstraksiyon Yönteminin Bakır Tayininde Kullanımı” isimli Kimya Projesi ile

TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞU

2014 WORLD SCHOLAR'S CUP Türkiye Turnuvası (12-13 Nisan 2014)

** “2014 WORLD SCHOLAR'S CUP” Türkiye Turnuvasına katılan İngilizce dalında 4 takımı ile

DÜNYA ŞAMPİYONASINA KATILIM HAKKI BAŞARISI

TÜBİTAK “BU BENİM ESERİM” Proje Yarışması (8-10 Nisan 2014, İzmir)

** “Gözün Ön Segmentinde Oluşan Rahatsızlıkları Görüntüleme ve Takip Kamerası” isimli Fizik dalındaki Projesi ile

EGE BÖLGE BİRİNCİLİĞİ

** Biyoloji (2), Fizik (2) ve Kimya dallarında 5 Proje ile

EGE BÖLGE SERGİSİNE KATILIM BAŞARI BELGESİ

INEPO  Proje Yarışmaları Türkiye Finalleri (04-06 Nisan 2014, İzmir)

** “Cami Şadırvanlarında Kullanılan Suyun Damlama Boru Sistemiyle Bahçe Sulamasında Kullanımı” isimli Çevre Biyolojisi dalındaki Projesi ile

TÜRKİYE BİRİNCİLİĞİ

** Çevre Fizik (2) ve Çevre Biyolojisi dallarında 3 proje ile de

INEPO KATILIM BAŞARI BELGESİ

Bilim Kahramanları Yarışıyor İstanbul Ulusal Turnuvası (21 - 23 Mart 2014, İstanbul)

** “Kapari Ek Toprağını ve Ormanını Koru” isimli projesi ile tüm dallarda ROTATECH STARSLego Robot Takımı

TÜRKİYE İKİNCİSİ

Bilim Kahramanları Yarışıyor İstanbul Ulusal Turnuvası (21 - 23 Mart 2014, İstanbul)

** “Çelik Hayat Üçgeni Koruyor Bizleri” isimli projesi ile Proje Jürisi dalında ROTATECHAMAZONLAR Lego Robot Takımı

PROJE JÜRİSİ BİRİNCİSİ

Bilim Kahramanları Yarışıyor İstanbul Ulusal Turnuvası (21 - 23 Mart 2014, İstanbul)

** “Rotafet” isimli projesi ile tüm dallarda ROTATECH JUNIORS Lego Robot Takımı

YENİLİKÇİ ÇÖZÜM BİRİNCİSİ

44. TÜBİTAK Ortaöğretim Araştırma Projeleri Yarışması (18-20 Mart 2014, İzmir)

** “Optik İnterferometre İle Manyetostriksiyon Hesaplanması” isimli Fizik Projesi ile

JÜRİ TEŞVİK ÖDÜLÜ

Bilim Kahramanları Yarışıyor Ege Bölge Turnuvası (14 - 16 Şubat 2014, İzmir)

** “Kapari Ek Toprağını ve Ormanını Koru” isimli projesi ile ROTATECH STARS Lego Robot Takımı

PROJE JÜRİSİ BİRİNCİSİ

Bilim Kahramanları Yarışıyor Ege Bölge Turnuvası (14 - 16 Şubat 2014, İzmir)

** “Legozele” isimli projesi ile ROTATECH JUNIORS Lego Robot Takımı

YENİLİKÇİ ÇÖZÜM BİRİNCİSİ

Bilim Kahramanları Yarışıyor Ege Bölge Turnuvası (14 - 16 Şubat 2014, İzmir)

** “Çelik Hayat Üçgeni Koruyor Bizleri” isimli projesi ile ROTATECH AMAZONLAR Lego Robot Takımı

TAKIM ÇALIŞMASI BİRİNCİSİ

Bilim Kahramanları Yarışıyor Ege Bölge Turnuvası (14 - 16 Şubat 2014, İzmir)

** “Rag Timi Mahallemizi Depreme Hazırlıyor” isimli projesi ile ROTATECH Lego Robot Takımı

KATILIM BAŞARI BELGESİ

İstanbul Bilgi Üniversitesi “JPL-NASA BULUŞ ŞENLİĞİ” Proje Yarışması (07 Aralık 2013, İstanbul)

** “Hedefe Tek Atış” konulu Mühendislik Bilim dalında 1 proje ile

EN SIRA DIŞI TASARIM ÖDÜLÜ

Geri Dönüşüm ve Kırtasiye Atığı toplama üzerine başlattığımız kampanya dâhilinde atıklarımızdan elde ettiğimiz Atık Toplama kutumuz

TÜRKİYE DÖRDÜNCÜSÜ

Gediz Üniversitesi'nde The Mathematical Association of America (MAA) tarafından düzenlenen AMC 8 (American MAthematics Contest 8) adlı Matematik Yarışması (26 Aralık 2013)

Çeşitli ülkelerden 2400'den fazla okuldan, 150.000 üzerinde öğrencinin katıldığı AMC 8 (American MAthematics Contest 8) adlı Matematik yarışmasında 8.sınıf öğrencilerimiz tüm katılımcılar arasında %5'lik dilime girerek iftihar listesinde yer alarak

1 öğrencimiz ALTIN MADALYA

2 öğrencimiz BRONZ MADALYA

Comenius Projesi “Are we ready for the climate changes?”  konulu Comenius projesine

4 ÜLKE İLE KATILIM

Bu Benim Eserim ve Tubitak Projeleri      

** Ortaokul kategorisinde 43 proje ve lise kategorisinde yurtiçi 10 proje yurtdışı 4 proje ile katılım 

2012-2013 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI

2013 SBS 700 Tam Puan (Çağla Su DİKMEN)

** TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞU

Acıbadem Üniversitesi “4. Fikrine Sağlık 2013” Proje Yarışması (16 Mayıs 2013)

** Fizik ve Kimya dalında 2 proje ile

TÜRKİYE FİNALLERİNE KATILIM (500 Proje Arasında İlk 10 Proje Arasında Yer Alma)

22. MEF Araştırma Proje Yarışması (7-10 Mayıs 2013)

** Fizik, Kimya ve Biyoloji dallarında 3 proje ile

KATILIM BAŞARI BELGESİ

Uluslararası VOLVO Adventure Çevre Projesi Yarışması (30 Nisan 2013)

 ** Çevre dalında ‘’Collecting Solid Underwater Waste, Setting Reefs’’ isimli proje ile

TÜRKİYE FİNALLERİNE KATILIM

TAKEV 7. Akıl Oyunları Turnuvası (27 Nisan 2013)

** Matematik dalında ÜÇÜNCÜLÜK

FIRST LEGO LEAGUE Dünya Şampiyonası (24-27 Nisan 2013, St.Louis, MO, ABD)

** ‘’Kumandam Elimde Hayatım Kontrolümde’’ isimli Robot Projesi ROTATECH Takımı

DÜNYA ÜÇÜNCÜLÜĞÜ

TAKEV I. Ulusal Strateji Oyunları Turnuvası (13 Nisan 2013)

** Abolone dalında BEŞİNCİLİK

DOESEF Proje Yarışması (11-13 Nisan 2013)

** “Gözün Ön Segmentini Oluşturan Kornea, İris ve Lens Dokusunda Meydana Gelen Hastalıkları Görüntüleme ve Takip Mikroskobu” isimli mühendislik projesi ile

ÜÇÜNCÜLÜK

** Fizik, Kimya (2), Biyoloji (2) ve Mühendislik dallarında 6 proje ile

DOESEF KATILIM BAŞARI BELGESİ

TÜBİTAK “BU BENİM ESERİM” Proje Yarışması (11 Nisan 2013)

 ** Biyoloji ve Matematik dallarında 2 Proje ile

Ege Bölge Sergisine KATILIM BAŞARI BELGESİ

INEPO  Proje Yarışmaları Türkiye Finalleri (6-7 Nisan 2013)

** Çevre Biyolojisi dalında ŞEREF MANSİYONU ÖDÜLÜ

** Çevre Biyolojisi dalında 1 proje ile de INEPO KATILIM BAŞARI BELGESİ

44. TÜBİTAK Ortaöğretim Araştırma Projeleri Yarışması (27-29 Mart 2013, İzmir, TÜRKİYE)

** ‘’Çocuk Oyunlarına Dair Düşünceler ve Deneyimler’’ isimli psikoloji projesi ile

EGE BÖLGE ÜÇÜNCÜLÜĞÜ

** Fizik, Kimya ve Biyoloji dallarında 4 proje ile

Ege Bölge Sergisine KATILIM BAŞARI BELGESİ

9. FIRST LEGO LEAGUE Türkiye Şampiyonası (16-17 Mart 2013, İstanbul, TÜRKİYE)

** ‘’Kumandam Elimde Hayatım Kontrolümde’’ isimli robot projesi ROTATECH takımı

TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞU

9. FIRST LEGO LEAGUE Ege Bölge Şampiyonası (22-23 Şubat 2013, İzmir, TÜRKİYE)

** ‘’Kumandam Elimde Hayatım Kontrolümde’’ isimli Robot Projesi ROTATECH Takımı

EGE BÖLGE ŞAMPİYONLUĞU

** ‘’ Unutma Beni’’ isimli Robot Projesi ROTATECH JUNIOR Takımı

EN İLHAM VERİCİ TAKIM ÖDÜLÜ

"Uluslararası Fizikte Nobel Ödülüne İlk Adım" Proje Yarışması(19 Eylül 2012)

** Fizik dalında MANSİYON ÖDÜLÜ

İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Liselerarası Bilgi Yarışması

** İLÇE BİRİNCİLİĞİ

** İL FİNALLERİNE KATILIM

Uluslararası American Mathematician Competition (AMC)     

** DÜNYA ÇAPINDA % 5’ LİK DİLİM İÇERİSİNDE YER ALMA

Özel Ege Lisesi tarafından düzenlenen Matematik Olimpiyatı Yarışması

** ÜÇÜNCÜLÜK

2011-2012 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI

İzmir Ekonomi Üniversitesi Proje Yarışması Türkiye Finalleri (25 Mayıs 2012)

** Fizik (3) ve Biyoloji dalında 4 proje ile KATILIM BAŞARI BELGESİ

MEF-EBAV Ulusal ve Uluslararası Proje Yarışmaları Türkiye Finalleri (11 Mayıs 2012)

** Biyolojisi dalında 1 proje ile TÜRKİYE FİNALLERİNE KATILIM BAŞARI BELGESİ

Okyanus Koleji Proje Yarışması (07 Mayıs 2012)

** Fizik dalında 1 proje ile KATILIM BAŞARI BELGESİ

Özel Ege Lisesi tarafından düzenlenen Proje Yarışması (28 Nisan 2012)

** Fizik (5) ve Biyoloji dallarında 6 proje ile

KATILIM BAŞARI BELGESİ

Uluslararası Nobel Prize Proje Yarışması Türkiye Finalleri

** Fizik dalında MANSİYON

DOESEF Proje Yarışması (13 Nisan 2012)

** “Geliştirilen Bir Aynalı Teleskop ile Güneş Lekelerinin İncelenmesi” isimli Fizik Projesi ile

ÜÇÜNCÜLÜK

** Fizik dalında 1 proje ile de

DOESEF KATILIM BAŞARI BELGESİ

TÜBİTAK “BU BENİM ESERİM” Proje Yarışması (12 Nisan 2012)

 ** Fen Bilimleri ve Matematik dallarında 2 Proje ile

Ege Bölge Sergisine KATILIM BAŞARI BELGESİ

43. TÜBİTAK Ortaöğretim Araştırma Projeleri Yarışması (25-27 Mart 2012, İzmir, TÜRKİYE)

** Fizik (2), Tarih ve Sosyoloji dallarında 4 proje ile

Ege Bölge Sergisine KATILIM BAŞARI BELGESİ

8. FIRST LEGO LEAGUE Türkiye Şampiyonası (16-17 Mart 2012, Ankara, TÜRKİYE)

** “Egenin Siyah İncisi Zeytin’’ isimli Robot Projesi ROTATECH Takımı

ROBOT PERFORMANSI TÜRKİYE İKİNCİLİĞİ

TEKNİK JÜRİ BÜYÜK ÖDÜLÜ

254 PUANLA TURNUVANI EN YÜKSEK ROBOT PERFORMANS PUANI

 

 

 

 

 

 SPORTİF BAŞARILARIMIZ

2016 - 2017 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI

ATLETİZM

31. Torunlar atletizm şenliği ve yarışmasın da İL 4.lüğü

BASKETBOL

Yıldız erkek takımımız  İlçe 1.si

Yıldız erkek takımımız İl 4.sü

Genç erkek takımımız ilçe 1.si

Küçük erkek takımımız  İl 5.si olmuş ve Türkiye Şampiyonasına katılım hakkı kazanmıştır. Türkiye Finallerinde de son 16 takım arasına kalmıştır.

Küçük erkek takımımız İlçe 1.si olmuştur.

 

JİMNASTİK

Artistik Jimnastik Dalında;

Erkekler minik a kategorisin de  İl 3.lüğü,

Erkekler minik b kategorisin de  İl 3.lüğü 

MASA TENİSİ

Yıldız erkek takımımız İl 5.si,

Yıldız erkek takımımız İlçe 1.si,

Küçük erkek takımımız İlçe 2.si olmuştur.

TENİS

Yıldız kızlar İl 4.sü olmuştur. 

 

FİZİKSEL ETKİNLİKLER

Bayrak yarışı minikler İlçe 2.si olmuştur. 

 

YÜZME 

Genç kızlar takımımız İl 2.si, Türkiye 5.si,

Genç erkek takımımız İl 3.sü olup Türkiye Şampiyonasına katılım hakkı elde etmiştir.

Küçük erkek takımımız İl 5.si,

Küçük kız takımımız İl 4.sü,

Yıldız erkek takımımız İl 1.si, Türkiye 6.sı,

Yıldız kız takımımız İl 1si, Türkiye 7.si,

Minik erkek b kategorisin de takımımız İl 4.sü,

Minik kızlar a kategorisin de takımımız İl 3.sü,

Minik erkekler a kategorisin de takımımız İl 1.si olmuştur. 

 

VOLEYBOL

Genç kızlar b kategorisin de takımımız İl 2.si, Türkiye 4.sü,

Genç kızlar takımımız İlçe 1.si,

Yıldız kızlar takımımız İl 1.si, Türkiye 6.sı,

Küçük kızlar takımımız İlçe 3.sü olmuştur. 

 

FUTBOL 

Genç erkek takımımız İlçe 4.sü olmuştur.

2015 - 2016 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI

ATLETİZM DALINDA

30. Torunlar atletizm şenliği ve yarışmasında il 2.liği

BASKETBOL DALINDA

2015-2016 Yılı Küçük Erkek İlçe 2.si, Yıldız Erkek İlçe En Az 2.(Devam ediyor), Genç erkek ilçe 2.si küçük erkek il 5.si

CİMNASTİK DALINDA

ARTİSTİK CİMNASTİK 2015-2016 Minik Erkek Bireysel il 3.sü

TRAMBOLİN DALINDA

2015-2016 Bireysel Küçük erkek il 2.liği Türkiye Finallerinde Türkiye 3.sü olmuştur.

MASA TENİSİ

2015-2016 Yılı Yıldız Erkek il 5.liği

TENİS

2015-2016 Yılı Küçük Erkek il 3.lüğü, Küçük Kız il 2.liği(Türkiye şampiyonasına katılım hakkı)

FİZİKSEL ETKİNLİKLER

2014-2015 Halat Çekme İlçe 2.liği, 2015-2016 Çift Ayak Atlama İlçe 1.liği

YÜZME 

2015 – 2016 YILI

***MEB Okul Sporları Bünyesinde Düzenlenen Gençlere Yüzme Müsabakasında Gençlere Bayan Takımımız İzmir 3.sü olmuştur.

*MEB Okul Sporları Bünyesinde Düzenlenen gençlere Yüzme Müsabakasında Gençlere Bayan takımımız Türkiye 14.sü olmuştur.

*Final Müsabakasında 9. sınıf sporcu öğrencimiz beste akdoğan Türkiye birincilik ve üçüncülük madalyalarını kazanarak göstermiş olduğu başarıdan dolayı milli takıma aday olmuştur. 11-18 Temmuz 2016 gymnasıade Trabzon liseler arası dünya şampiyonasında okulumuzu en iyi şekilde temsil etmeye hak kazanmıştır.

 

 

 

 

*MEB Okul Sporları bünyesinde düzenlenen Yıldızlar yüzme müsabakasında yıldız erkek takımımız izmir şampiyonu olmuştur. (31.03.2016) (finallere gidilecek)

* MEB Okul Sporları bünyesinde düzenlenen yıldızlar yüzme müsabakasında yıldız erkek takımımız Çanakkale Anafartalar yüzme havuzunda yapılan yarı final müsabakalarında grup 2.si olmuştur.

* MEB Okul Sporları bünyesinde düzenlenen yıldızlar yüzme müsabakasında yıldız erkek takımımız Karabük Türkiye finallerinde Türkiye 4.sü olmuştur.

* MEB Okul Sporları bünyesinde düzenlenen yıldızlar yüzme müsabakasında yıldız kız takımımız İzmir 2.si olmuştur. (31.03.2016) (finallere gidilecek)

* MEB Okul Sporları bünyesinde düzenlenen yıldızlar yüzme müsabakasında yıldız kız takımımız Çanakkale Anafartalar yüzme havuzunda yapılan yarı final müsabakalarında grup 3.sü olmuştur.

* MEB Okul Sporları bünyesinde düzenlenen yıldızlar yüzme müsabakasında yıldız kız takımımız karabük Türkiye finallerinde Türkiye 9.su olmuştur.

* MEB Okul Sporları bünyesinde yapılan minikler yüzme il şampiyonasında(30.05.2016)

*Minikler A erkek takımı İzmir 3.sü, Minikler A kız takımı İzmir 2.si,

*Minikler B erkek takımı İzmir şampiyonu, Minikler B kız takımı İzmir 2.si olmuştur.

VOLEYBOL

Gençlik Spor İl Müdürlüğünün düzenlediği voleybol müsabakalarında yıldız kız voleybol takımımız İzmir 2. olmuştur.

Gaziemir ilçe müdürlüğünün düzenlediği voleybol müsabakalarında genç kız voleybol takımımız Gaziemir birincisi olmuştur. (12.05.2015)

Gaziemir ilçe müdürlüğünün düzenlediği voleybol müsabakalarında yıldız kız voleybol takımımız Gaziemir birincisi olmuştur. (17.05.2015)

Gaziemir ilçe müdürlüğünün düzenlediği voleybol müsabakalarında küçük kız voleybol takımımız Gaziemir üçüncüsü olmuştur. (21.01.2015)

Gençlik spor il müdürlüğünün düzenlediği voleybol müsabakalarında genç kız lise voleybol takımımız İzmir şampiyonu olmuştur.

Gençlik spor il müdürlüğünün düzenlediği voleybol müsabakalarında genç kız lise voleybol takımımız Türkiye 2.si olmuştur.

FUTBOL

Gaziemir İlçe Gençlik Spor İl Müdürlüğünün düzenlediği liseler arası futbol turnuvasında gençler futbol takımımız ilçe 4.sü olmuştur.

2014-2015 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI

Türkiye Yüzme Federasyonu ve Deniz Ticaret Odası tarafından düzenlenen İzmir Açık Su Yüzme Şampiyonası, İzmir Foça (21 Haziran 2015)

Sude UZUN – 1997 Kız – 5km. - İKİNCİLİK,

Doğancan KADIOĞLU – 1998 Erkek – 5km. - ÜÇÜNCÜLÜK,

Mert BELET – 2002 Erkek – 2.5km. - ÜÇÜNCÜLÜK,

Dilan FUTSİ – 1999 Kız – 5km. - ÜÇÜNCÜLÜK,

Beste AKDOĞAN – 2001 Kız – 2.5km. - DÖRDÜNCÜLÜK,

Yaren Ayışığı BASKIN – 2002 Kız – 2.5km. - BEŞİNCİLİK,

Bora BELET – 2002 Erkek – 2.5km. - BEŞİNCİLİK,

Yiğit ÇALIŞIYOR – 2000 Erkek – 5km. - BEŞİNCİLİK,

Raziye İrem AKAR – 1999 Kız – 5km. – BEŞİNCİLİK,

Kaan ONAY – 2000 Erkek – 5km. - ALTINCILIK,

Alper ÖZER – 1999 Erkek – 5km. - ALTINCILIK,

Alp Ongun KABAN – 2002 Erkek – 2.5km. - SEKİZİNCİLİK,

Batuhan DÜŞÜNGÜLÜ – 2002 Erkek – 2.5km. - ONBİRİNCİLİK,

Berke SÖZER – 2001 Erkek – 2.5km. - ONİKİNCİLİK,

Deniz Cem DİLEK – 2001 Erkek – 2.5km. - ONÜÇÜNCÜLÜK,

Egemen KES – 2001 Erkek – 2.5km. - ONDÖRDÜNCÜLÜK,

 

Hakan Berke ŞİRVAN – 2001 Erkek – 2.5km. - ONBEŞİNCİLİK,

 

Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından düzenlenen Küçük Kızlar Voleybol Türkiye Şampiyonası (14-19 Haziran 2015)

TÜRKİYE ÜÇÜNCÜLÜK

** Sporcularımız Aylin YALAZ ve Yeşim AKTAN, Milli Takım aday kadrosuna davet edilmiştir.

Türkiye Okul Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen “Okullar arası İzmir  2005-2006-2007 Yaş Grupları Yüzme Müsabakaları” (02-03 Haziran 2015)

Can KARASU - 2007

50m. Serbest BİRİNCİLİK

100m. Serbest BİRİNCİLİK

100m. Kelebek BİRİNCİLİK

Halenur BUDAK - 2007

50m. Kurbağa BİRİNCİLİK

50m. Serbest BİRİNCİLİK

100m. Serbest BİRİNCİLİK

50m. Sırt BİRİNCİLİK

Kenan CORA - 2006

50m. Kurbağa İKİNCİLİK

50m. Sırt DÖRDÜNCÜLÜK

Elçin AKAR - 2006

50m. Sırt İKİNCİLİK

100m. Karışık DÖRDÜNCÜLÜK

Doğa YILMAZ - 2007

100m. Karışık ÜÇÜNCÜLÜK

Ege YAVUZIRMAK - 2007

50m. Sırt ÜÇÜNCÜLÜK

50m. Kelebek DÖRDÜNCÜLÜK

100m. Karışık DÖRDÜNCÜLÜK

Öykü Su AKIL - 2007

50m. Kelebek ÜÇÜNCÜLÜK

50m. Kurbağa ÜÇÜNCÜLÜK

100m. Karışık DÖRDÜNCÜLÜK

Türkiye Yüzme Federasyonu tarafından düzenlenen Açık Su Türkiye Şampiyonası, İzmir Foça (30-31 Mayıs 2015)

Sude UZUN – 1997 Kız – 10km. - BİRİNCİLİK,

Sude UZUN – 1997 Kız – 7.5km. - BİRİNCİLİK,

Yiğit ÇALIŞIYOR – 2000 Erkek – 10km. - BİRİNCİLİK,

Yaren Ayışığı BASKIN – 2002 Kız – 2.5km. - BİRİNCİLİK,

Cansın Şovalye ÖNKOL – 2003 Erkek – 2.5km. - BİRİNCİLİK,

Bora BELET – 2002 Erkek – 2.5km. - BİRİNCİLİK,

Mert BELET – 2002 Erkek – 2.5km. - İKİNCİLİK,

Doğancan KADIOĞLU – 1998 Erkek – 10km. - İKİNCİLİK,

Doğancan KADIOĞLU – 1998 Erkek – 7.5km. - İKİNCİLİK,

Beste AKDOĞAN – 2001 Kız – 2.5km. - İKİNCİLİK,

Aslı YILMAZ – 2003 Kız – 2.5km. - İKİNCİLİK,

Dilan FUTSİ – 1999 Kız – 5km. - ÜÇÜNCÜLÜK,

Emre AKAR – 2003 Erkek – 2.5km. - ÜÇÜNCÜLÜK,

Yiğit ÇALIŞIYOR – 2000 Erkek – 5km. - DÖRDÜNCÜLÜK,

Alp Ongun KABAN – 2002 Erkek – 2.5km. - DÖRDÜNCÜLÜK,

Barış ÜNSAL – 2001 Erkek – 2.5km. - BEŞİNCİLİK,

Ata BALCI – 2003 Erkek – 2.5km. - BEŞİNCİLİK,

Raziye İrem AKAR – 1999 Kız – 5km. – ALTINCILIK,

Kaan ONAY – 2000 Erkek – 5km. - ALTINCILIK,

Yaren KURTULAN – 2002 Kız – 2.5km. - YEDİNCİLİK,

Batuhan DÜŞÜNGÜLÜ – 2002 Erkek – 2.5km. - YEDİNCİLİK,

Egemen KES – 2001 Erkek – 2.5km. - YEDİNCİLİK,

Deniz Cem DİLEK – 2001 Erkek – 2.5km. - SEKİZİNCİLİK,

Türkiye Okul Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen “Okullar arası Türkiye Yarı Finalleri Yüzme Müsabakaları”, Çorum (27-29 Mayıs 2015)

Yıldız Kız Takımı (6410 Puan) ONYEDİNCİLİK

4x100m Karışık Bayrak Bayan Takımı ONALTINCILIK

4x200m Serbest Bayrak Bayan Takımı ONALTINCILIK

4x100m Serbest Bayrak Bayan Takımı ONALTINCILIK

 

 

 

Beste AKDOĞAN

50m Kurbağa   ALTINCILIK

200m Kurbağa YEDİNCİLİK

100m Kurbağa SEKİZİNCİLİK

200m Karışık  ONUNCULUK

Yaren Ayışığı BASKIN

200m Kurbağa SEKİZİNCİLİK

50 m  Kurbağa ONUNCULUK

50 m Serbest  ONBİRİNCİLİK

100m Kurbağa ONALTINCILIK

 

 

 

Yıldız Erkek Takımı (9061 Puan) ALTINCILIK

4x200m Serbest Bayrak Erkek Takımı ALTINCILIK

4x100m Karışık Bayrak Erkek Takımı ALTINCILIK

4x100m Serbest Bayrak Erkek Takımı DOKUZUNCULUK

 

 

 

Alp Ongun KABAN

200m Serbest YİRMİNCİLİK

Batuhan DÜŞÜNGÜLÜ

200m Kelebek YİRMİNCİLİK

Berke SÖZER

50m Serbest ONDOKUZUNCULUK

Bora BELET

200m Kelebek ONALTINCILIK

100m Kelebek ONYEDİNCİLİK

200m Karışık YİRMİNCİLİK

Cansın Şovalye ÖNKOL

100m Sırt ONİKİNCİLİK

200m Sırt ONÜÇÜNCÜLÜK

50m Sırt ONDÖRDÜNCÜLÜK

400m Serbest ONSEKİZİNCİLİK

Mert BELET

200m Kurbağa SEKİZİNCİLİK

50m Kurbağa ONBİRİNCİLİK

100m Kurbağa ONİKİNCİLİK

200m Karışık ONDÖRDÜNCÜLÜK

 

 

 

Okul Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen Ege Bölge Yıldız Kız Voleybol Turnuvası (21 Mayıs 2015)

GRUP BİRİNCİLİĞİ - TÜRKİYE YARI FİNALLERİ KATILMA BAŞARISI

Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Genç Erkek Basketbol Turnuvası (20 Mayıs 2015)            

İKİNCİLİK

Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Yıldız Kız Voleybol Turnuvası (17 Mayıs 2015)            

BİRİNCİLİK

Türkiye Okul Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen “Okullar arası Türkiye Cimnastik Müsabakaları” Bolu (14-15 Mayıs 2015)

Küçük Kız Takımı (Gülce Duru ŞAKAR, Dila ÖZALP, Nazlı DAĞ)

TÜRKİYE İKİNCİLİK

Türkiye Okul Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen “Okullar arası Türkiye Yarı Finalleri Yüzme Müsabakaları” Kayseri (13-15 Mayıs 2015)

Yıldız Kız Takımı YARI FİNALLERİ DÖRDÜNCÜLÜK KUPASI

4x100m Karışık Bayrak Bayan Takımı BEŞİNCİLİK

4x200m Serbest Bayrak Bayan Takımı BEŞİNCİLİK

4x100m Serbest Bayrak Bayan Takımı BEŞİNCİLİK

Beste AKDOĞAN

50m Kurbağa   BİRİNCİLİK

200m Kurbağa İKİNCİLİK

100m Kurbağa ÜÇÜNCÜLÜK

200m Karışık  ÜÇÜNCÜLÜK

Ekin UYSAL

400m  Serbest ONYEDİNCİLİK

200m  Serbest ONSEKİZİNCİLİK

50m  Serbest YİRMİNCİLİK

100m  Serbest YİRMİBİRİNCİLİK

Gökçe ERDEMİR

200m Karışık  ONDÖRDÜNCÜLÜK

50m  Sırt ONDOKUZUNCULUK

100m  Serbest YİRMİNCİLİK

Yaren Ayışığı BASKIN

50 m Serbest  İKİNCİLİK

50 m  Kurbağa ÜÇÜNCÜLÜK

200m Kurbağa DÖRDÜNCÜLÜK

100m Kurbağa ALTINCILIK

Yaren KURTULAN

200m  Serbest ONUNCULUK

400m  Serbest ONİKİNCİLİK

200m Sırt ONÜÇÜNCÜLÜK

50m Kelebek ONSEKİZİNCİLİK

Zeynep KALHAN

100m Sırt  ONDOKUZUNCULUK

50m  Sırt YİRMİBİRİNCİLİK

 

Yıldız Erkek Takımı YARI FİNALLER ÜÇÜNCÜLÜK KUPASI

4x100m Serbest Bayrak Erkek Takımı ALTINCILIK

4x100m Karışık Bayrak Erkek Takımı ÜÇÜNCÜLÜK

Alp Ongun KABAN

400m Serbest YEDİNCİLİK

50m Serbest ONUNCULUK

100m Serbest ONUNCULUK

200m Serbest ONİKİNCİLİK

Batuhan DÜŞÜNGÜLÜ

200m Kelebek YEDİNCİLİK

200m Sırt ONBİRİNCİLİK

50m Kelebek ONBİRİNCİLİK

100m Kelebek ONÜÇÜNCÜLÜK

Berke SÖZER

50m Serbest SEKİZİNCİLİK

100m Serbest DOKUZUNCULUK

200m Serbest ONBİRİNCİLİK

Bora BELET

200m Kelebek DÖRDÜNCÜLÜK

100m Kelebek SEKİZİNCİLİK

50m Kelebek SEKİZİNCİLİK

200m Karışık ONİKİNCİLİK

Cansın Şovalye ÖNKOL

100m Sırt ÜÇÜNCÜLÜK

200m Sırt DÖRDÜNCÜLÜK

50m Sırt DÖRDÜNCÜLÜK

400m Serbest ALTINCILIK

Göktuğ ERDEN

100m Sırt ONYEDİNCİLİK

50m Sırt ONSEKİZİNCİLİK

Hakan Berke ŞİRVAN

200m Kurbağa ONUNCULUK

100m Kurbağa ONBİRİNCİLİK

50m Kurbağa ONÜÇÜNCÜLÜK

Mert BELET

50m Kurbağa BİRİNCİLİK

100m Kurbağa BİRİNCİLİK

200m Kurbağa BİRİNCİLİK

200m Karışık SEKİZİNCİLİK

Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Genç Kız Voleybol Turnuvası (12 Mayıs 2015)            

BİRİNCİLİK

Türkiye Satranç Federasyonu tarafından düzenlenen 2015 Türkiye Çocuk ve Yıldızlar Satranç Ligi, Çorum (01-06 Mayıs 2015)

Yıldız Satranç Takımı (Tuna ÖZATEŞ, İlyas Doğuhan DEMİRELLİ, Batuhan ÖZEN, Senan Utku ÖNTÜRK, Emre GÜRTEKİN, Aslıhan DURMUŞ)

TÜRKİYE ÜÇÜNCÜLÜK

2. MASA TÜRKİYE SATRANÇ ŞAMPİYONU Tuana ÖZATEŞ,

İzmir Amerikan Koleji 18. Dostluk Satranç Turnuvası (25-26 Nisan 2015)

İlkokul Satranç Takımı BİRİNCİLİK

Lise Satranç Takımı BİRİNCİLİK

Türkiye Yüzme Federasyonu tarafından düzenlenen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Yüzme Müsabakaları, Muğla Marmaris (24-26 Nisan 2015)

Doğa ATICI – 2004 (Kızlar)

50m Kelebek İKİNCİLİK

100m Kelebek   ÜÇÜNCÜLÜK

50m Sırt   DÖRDÜNCÜLÜK

50m Serbest   YEDİNCİLİK

Aslı YILMAZ – 2003 (Kızlar)

50m Kurbağa   BEŞİNCİLİK

100m Karışık   YEDİNCİLİK

100m Kurbağa   SEKİZİNCİLİK

200m Serbest   DOKUZUNCULUK

200m Karışık   ONİKİNCİLİK

Cansın Şovalye ÖNKOL – 2003 (Erkekler)

50m Sırt   ÜÇÜNCÜLÜK

100m Sırt   BEŞİNCİLİK

100m Serbest   ONİKİNCİLİK

200m Serbest   ONALTINCILIK

İzmir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen 30. Torunlar Atletizim Şenliği ve Yarışması (20 Nisan 2015)

İKİNCİLİK Kurtuluş Can TÜRKELİ,

İzmir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Cimnastik Yarışması (10 Nisan 2015)

BEŞİNCİLİK Turgen OCAK,

Türkiye Okul Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen “Okullar arası İzmir Cimnastik Müsabakaları” (09 Nisan 2015)

Minik A kategorisi Kız Takımı (Gülce Duru ŞAKAR, Dila ÖZALP, Nazlı DAĞ)

BİRİNCİLİK

Türkiye Satranç Federasyonu tarafından düzenlenen “İzmir Şampiyonası Grup Maçları” (04-05 Nisan 2015)

Satranç A Takımı GRUP BİRİNCİLİĞİ

23 Nisan Türkiye Şampiyonası Ön Elemesi ve Olimpik Kulaçlar Kampı 1. Ayak İzmir İl Seçmesi Yüzme Müsabakaları (03-05 Nisan 2015)

Aslı YILMAZ - 2003

100m. Karışık BİRİNCİLİK

50m. Kurbağa BİRİNCİLİK

100m. Kurbağa BİRİNCİLİK

200m. Serbest BİRİNCİLİK

200m. Karışık BİRİNCİLİK

400m. Serbest İKİNCİLİK

Doğa ATICI - 2004

50m. Sırt BİRİNCİLİK

50m. Serbest BİRİNCİLİK

200m. Serbest İKİNCİLİK

50m. Kelebek İKİNCİLİK

100m. Kelebek İKİNCİLİK

Cansın Şovalye ÖNKOL - 2003

50m. Sırt BİRİNCİLİK

100m. Sırt BİRİNCİLİK

400m. Serbest İKİNCİLİK

100m. Serbest ÜÇÜNCÜLÜK

200m. Serbest ÜÇÜNCÜLÜK

200m. Karışık BEŞİNCİLİK

Emre AKAR - 2003

50m. Serbest İKİNCİLİK

50m. Kelebek BEŞİNCİLİK

100m. Serbest BEŞİNCİLİK

200m. Serbest ALTINCILIK

400m. Serbest SEKİZİNCİLİK

200m. Karışık ONUNCULUK

Taner AKDENİZ - 2003

50m. Sırt BEŞİNCİLİK

50m. Kurbağa BEŞİNCİLİK

100m. Sırt BEŞİNCİLİK

100m. Kurbağa ALTINCILIK

200m. Karışık SEKİZİNCİLİK

400m. Serbest DOKUZUNCULUK

Ezgi NARİN - 2003

50m. Sırt BEŞİNCİLİK

100m. Sırt ALTINCILIK

50m. Serbest YEDİNCİLİK

200m. Karışık SEKİZİNCİLİK

100m. Serbest ONUNCULUK

400m. Serbest ONÜÇÜNCÜLÜK

Yağız KURU - 2004

50m. Kurbağa SEKİZİNCİLİK

100m. Kurbağa ONBİRİNCİLİK

Ata BALCI - 2003

50m. Kelebek SEKİZİNCİLİK

200m. Serbest ONİKİNCİLİK

50m. Serbest ONDÖRDÜNCÜLÜK

100m. Serbest ONSEKİZİNCİLİK

Utkuhan ERGENE - 2003

50m. Kurbağa ONUNCULUK

100m. Kurbağa ONUNCULUK

50m. Serbest ONBİRİNCİLİK

200m. Serbest ONBİRİNCİLİK

400m. Serbest ONYEDİNCİLİK

200m. Karışık ONDOKUZUNCULUK

Beril FİLİBELİOĞLU - 2004

100m. Kurbağa ONDÖRDÜNCÜLÜK

50m. Serbest ONDOKUZUNCULUK

 

 

 

 

 

 

4x50m Serbest Bayrak 2003 Erkek Takımı (Emre AKAR, Taner KADENİZ, Utkuhan ERGENE, Cansın Şovalye ÖNKOL) İKİNCİLİK

 

 

 

4x50m Karışık Bayrak 2003 Erkek Takımı (Emre AKAR, Taner KADENİZ, Utkuhan ERGENE, Cansın Şovalye ÖNKOL) İKİNCİLİK

Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Yıldız ve Küçük Erkekler Masa Tenisi Turnuvası (03 Nisan 2015)            

** Küçük Erkekler kategorisinde

İKİNCİLİK Emir ÖĞRÜCE,

** Yıldız Erkekler kategorisinde

ÜÇÜNCÜLÜK Bahadır ASİLSOY,

İzmir Okul Sporları Küçükler Yüzme Müsabakaları (11-13 Mart 2015)

Doğa ATICI - 2004

50m. Sırt İKİNCİLİK

100m. Kelebek ÜÇÜNCÜLÜK

50m. Kelebek DÖRDÜNCÜLÜK

100m. Sırt SEKİZİNCİLİK

Utkuhan ERGENE - 2003

50m. Kurbağa ONBİRİNCİLİK

200m. Serbest ONALTINCILIK

50m. Serbest ONALTINCILIK

200m. Karışık YİRMİNCİLİK

Yağız KURU – 2004

100m. Kurbağa ONALTINCILIK

50m. Kurbağa ONDOKUZUNCULUK

100m. Serbest YİRMİNCİLİK

İzmir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Tenis Turnuvası (06 Mart 2015)

Küçük Erkekler kategorisi

ÜÇÜNCÜLÜK Yalın Bora ÖZSOY, Erdem ONAY

Küçük Kızlar kategorisi

DÖRDÜNCÜLÜK Aslı Yağmur KÜNDÜK, Sıla KARAKUŞOĞLU, Gülce ÖZKAN, Derin SÜRENLİLER

Türkiye Okul Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen “Okullar arası İzmir Yüzme Müsabakaları” İzmir (24-26 Şubat 2015)

Yıldız Erkek Takımı BİRİNCİLİK KUPASI

Yıldız Kız Takımı ÜÇÜNCÜLÜK KUPASI

 

Beste AKDOĞAN

200m Kurbağa BİRİNCİLİK

100m Kurbağa BİRİNCİLİK

200m Karışık   İKİNCİLİK

50m Kurbağa   İKİNCİLİK

Yaren Ayışığı BASKIN

200m Kurbağa İKİNCİLİK

100m Kurbağa DÖRDÜNCÜLÜK

50 m  Kurbağa DÖRDÜNCÜLÜK

50 m Serbest   DÖRDÜNCÜLÜK

Cansın Şovalye ÖNKOL

200m Sırt BİRİNCİLİK

100m Sırt İKİNCİLİK

50m   Sırt İKİNCİLİK

Mert BELET

200m Karışık ÜÇÜNCÜLÜK

100m Kurbağa ÜÇÜNCÜLÜK

Batuhan DÜŞÜNGÜLÜ

200m Sırt DÖRDÜNCÜLÜK

4x200m Serbest Bayrak Erkek Takımı BİRİNCİLİK

4x100m Serbest Bayrak Erkek Takımı BİRİNCİLİK

4x100m Karışık Bayrak Erkek Takımı BİRİNCİLİK

4x100m Karışık Bayrak Bayan Takımı ÜÇÜNCÜLÜK

4x200m Serbest Bayrak Bayan Takımı ÜÇÜNCÜLÜK

4x100m Serbest Bayrak Bayan Takımı ÜÇÜNCÜLÜK

İzmir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Yıldız Kız Voleybol Turnuvası (19 Şubat 2015)

İKİNCİLİK

Marmaris Belediyesi tarafından düzenlenen Geleceğin Şampiyon Kulaçları Marmaris’te Buluşuyor Yüzme Müsabakaları, Muğla Marmaris (30 Ocak – 01 Şubat 2015)

Doğa ATICI – 2004 (Kızlar)

50m Kelebek İKİNCİLİK

100m Kelebek ÜÇÜNCÜLÜK

100m Serbest DÖRDÜNCÜLÜK

Aslı YILMAZ – 2003 (Kızlar)

100m Kurbağa BİRİNCİLİK

200m Karışık İKİNCİLİK

50m Kurbağa ÜÇÜNCÜLÜK

100m Serbest ÜÇÜNCÜLÜK

Cansın Şovalye ÖNKOL – 2003 (Erkekler)

50m Sırt İKİNCİLİK

50m Serbest DÖRDÜNCÜLÜK

Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Küçük Erkekler Basketbol Turnuvası (27 Ocak 2015)            

BİRİNCİLİK

Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Küçük Kız Voleybol Turnuvası (21 Ocak 2015)            

ÜÇÜNCÜLÜK

Açık Su Türkiye Yüzme Şampiyonası - İstanbul (18 Ocak 2015)

Sude UZUN

10km. Serbest İKİNCİLİK

Doğancan KADIOĞLU

10km. Serbest ÜÇÜNCÜLÜK

Anadolu Yıldızları Ege Bölgesi Grubu Yüzme Müsabakaları (17-18 Ocak 2015)

Cansın Şovalye ÖNKOL - 2003

100m. Sırt BİRİNCİLİK

100m. Serbest İKİNCİLİK

400m. Serbest İKİNCİLİK

Aslı YILMAZ - 2003

100m. Serbest İKİNCİLİK

100m. Kurbağa İKİNCİLİK

İzmir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Okul Sporları İzmir Küçük Erkekler Masa Tenisi Turnuvası (15 Ocak 2015)

İKİNCİLİK Doruk VURAL, Fatih KAYA, Asım Efe CEVİZCİ,

Okul Sporları Federasyonu İzmir Liselerarası Yüzme Müsabakaları (12-13 Ocak 2015)

Sude UZUN

100m. Serbest BİRİNCİLİK

100m. Sırt BİRİNCİLİK

50m. Sırt BİRİNCİLİK

50m. Serbest BİRİNCİLİK

Dilan FUTSİ

200m. Karışık BİRİNCİLİK

100m. Serbest İKİNCİLİK

50m. Kurbağa İKİNCİLİK

50m. Serbest İKİNCİLİK

Raziye İrem AKAR

50m. Sırt İKİNCİLİK

50m. Serbest DÖRDÜNCÜLÜK

50m. Kelebek BEŞİNCİLİK

Alper ÖZER

50m. Sırt BEŞİNCİLİK

50m. Kelebek ONBEŞİNCİLİK

50m. Serbest ONUNCULUK

Selin SAYER

100m. Sırt ALTINCILIK

50m. Sırt SEKİZİNCİLİK

100m. Kurbağa ONUNCULUK

Doğancan KADIOĞLU

100m. Kelebek YEDİNCİLİK

200m. Karışık ONUNCULUK

50m. Kelebek ONİKİNCİLİK

Öykü Ekin BOZOĞLU

100m. Kelebek YEDİNCİLİK

100m. Serbest ONİKİNCİLİK

50m. Kelebek ONİKİNCİLİK

200m. Karışık SEKİZİNCİLİK

Melisa BALTA

100m. Sırt YEDİNCİLİK

100m. Kurbağa DOKUZUNCULUK

100m. Serbest ONBİRİNCİLİK

50m. Serbest ONDOKUZUNCULUK

Ayşe Ece ER

100m. Kelebek DOKUZUNCULUK

200m. Karışık DOKUZUNCULUK

50m. Kelebek ONBEŞİNCİLİK

100m. Serbest ONALTINCILIK

Arda USLU

50m. Kurbağa ONUNCULUK

100m. Kurbağa ONBİRİNCİLİK

100m. Sırt ONDÖRDÜNCÜLÜK

50m. Kelebek YİRMİNCİLİK

Yiğit ÇALIŞIYOR

100m. Kelebek ONİKİNCİLİK

100m. Sırt ONÜÇÜNCÜLÜK

50m. Sırt ONDÖRDÜNCÜLÜK

100m. Kurbağa ONYEDİNCİLİK

Gökçe Nur ATÇI

50m. Sırt ONUNCULUK

Hatice TAŞTAN

50m. Sırt ONBİRİNCİLİK

50m. Serbest ONSEKİZİNCİLİK

Dilhan GERÇEK

50m. Kurbağa ONÜÇÜNCÜLÜK

50m. Sırt ONBEŞİNCİLİK

50m. Serbest ONALTINCILIK

100m. Serbest YİRMİNCİLİK

Kaan ONAY

100m. Kelebek ONÜÇÜNCÜLÜK

100m. Sırt ONALTINCILIK

200m. Karışık ONSEKİZİNCİLİK

Oktay ARIKAN

50m. Kurbağa ONDOKUZUNCULUK

100m. Kurbağa YİRMİNCİLİK

Mahir VURAL

50m. Kurbağa YİRMİNCİLİK

 

 

 

6X50m. Serbest Bayan Bayrak Takımı (Hatice TAŞTAN, Selin SAYER, Dilhan GERÇEK, Ayşe Ece ER, Melisa BALTA, Öykü Ekin BOZOĞLU)

6*50m. Serbest İKİNCİLİK

 

 

 

4X50m. Karışık Bayan Bayrak Takımı (Selin SAYER, Ayşe Ece ER, Melisa BALTA, Öykü Ekin BOZOĞLU)

6*50m. Serbest DÖRDÜNCÜLÜK

 

 

 

6X50m. Serbest Erkek Bayrak Takımı (Doğukan HUNCA, Oktay ARIKAN, Feridun PÖZÜT, Kaan ONAY, Mahir VURAL, Doğancan KADIOĞLU)

6*50m. Serbest YEDİNCİLİK

 

 

 

4X50m. Karışık Erkek Bayrak Takımı (Oktay ARIKAN, Kaan ONAY, Mahir VURAL, Doğancan KADIOĞLU)

4*50m. Serbest BEŞİNCİLİK

Işıkkent Eğitim Kampüsü 5. Liseler Arası Yüzme Şenliği (30 Aralık 2014)

 ** Genç Kız Bayrak Takımı İKİNCİLİK

Anadolu Yıldızları Ege Bölgesi Grubu Yüzme Müsabakaları (27-28 Aralık 2014)

Cansın Şovalye ÖNKOL - 2003

100m. Sırt BİRİNCİLİK

100m. Serbest İKİNCİLİK

50m. Serbest İKİNCİLİK

400m. Serbest İKİNCİLİK

Aslı YILMAZ - 2003

100m. Kurbağa BİRİNCİLİK

100m. Serbest ÜÇÜNCÜLÜK

200m. Karışık DÖRDÜNCÜLÜK

Doğa ATICI - 2004

100m. Kelebek ÜÇÜNCÜLÜK

Anadolu Yıldızları İzmir İl Seçmesi Yüzme Müsabakaları (22-23 Aralık 2014)

Cansın Şovalye ÖNKOL - 2003

100m. Sırt BİRİNCİLİK

100m. Serbest İKİNCİLİK

400m. Serbest İKİNCİLİK

50m. Serbest ÜÇÜNCÜLÜK

Aslı YILMAZ - 2003

100m. Kurbağa BİRİNCİLİK

100m. Serbest İKİNCİLİK

200m. Karışık İKİNCİLİK

400m. Serbest DÖRDÜNCÜLÜK

Doğa ATICI - 2004

100m. Kelebek İKİNCİLİK (Kendi Yaş Grubunda BİRİNCİ)

100m. Serbest DÖRDÜNCÜLÜK (Kendi Yaş Grubunda BİRİNCİ)

400m. Serbest BEŞİNCİLİK (Kendi Yaş Grubunda İKİNCİ)

200m. Karışık BEŞİNCİLİK (Kendi Yaş Grubunda İKİNCİ)

Emre AKAR - 2003

100m. Serbest İKİNCİLİK

50m. Serbest ALTINCILIK

Kenan CORA – 2006 (Kendi Yaş Grubunda)

50m. Sırtüstü İKİNCİLİK

50m. Serbest DÖRDÜNCÜLÜK

50m. Kelebek DÖRDÜNCÜLÜK

200m. Serbest DÖRDÜNCÜLÜK

Ezgi NARİN - 2003

100m. Sırt DÖRDÜNCÜLÜK

Taner AKDENİZ - 2003

100m. Kurbağa ALTINCILIK

Nehir DİLEK - 2005

50m. Kelebek YEDİNCİLİK

50m. Serbest DOKUZUNCULUK

Doğa ÖREN - 2005

50m. Kurbağa SEKİZİNCİLİK

Yağız KURU - 2004

100m. Kurbağa ONDÖRDÜNCÜLÜK (Kendi Yaş Grubunda ALTINCILIK)

Elçin AKAR - 2006

200m. Serbest YİRMİDOKUZUNCU (Kendi Yaş Grubunda BEŞİNCİLİK)

50m. Sırt OTUZALTINCI (Kendi Yaş Grubunda ONUNCULUK)

Kısa Kulvar Türkiye Yüzme Şampiyonası - İstanbul (17-21 Aralık 2014)

Beste AKDOĞAN

200m. Kurbağa DÖRDÜNCÜLÜK (A Finali Yüzdü)

100m. Kurbağa YEDİNCİLİK (A Finali Yüzdü)

100m. Karışık YEDİNCİLİK (A Finali Yüzdü)

50m. Kurbağa DOKUZUNCULUK

Mert BELET

100m. Karışık YEDİNCİLİK (A Finali Yüzdü)

50m. Kurbağa DOKUZUNCULUK

200m. Kurbağa DOKUZUNCULUK

100m. Kurbağa ONBİRİNCİLİK

Sude UZUN

50m. Serbest ALTINCILIK (A Finali Yüzdü)

Bayanlar Açık Yaş Bayrak Takımı

4*50 Karışık BEŞİNCİLİK (A Finali Yüzdü)

Atatürk Haftası Yüzme Müsabakaları (10 Kasım 2014)

Kenan CORA - 2006

50m. Sırtüstü İKİNCİLİK

50m. Serbest DÖRDÜNCÜLÜK

Elçin AKAR - 2006

50m. Sırt BEŞİNCİLİK

50m. Kelebek ALTINCILIK

Nehir DİLEK - 2005

50m. Kelebek ALTINCILIK

Irmak ŞENGÜDER - 2005

50m. Sırt DOKUZUNCULUK

Doğa ÖREN - 2005

50m. Kurbağa ONUNCULUK

 

 

 

2005 Kız Bayrak Takımı (Feyza Asya ASİL, Doğa ÖREN, Nehir DİLEK, Irmak ŞENGÜDER)

4*50 Serbest DÖRDÜNCÜLÜK

 

 

 

2005 Erkek Bayrak Takımı (Kenan CORA, Arda ÖZBEK, Berkehan YÜREKTEN, Ataberk ŞENDUR)

4*50 Serbest DOKUZUNCULUK

İzmir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Genç Erkek Basketbol Turnuvası (24 Ekim 20014)

GRUP İKİNCİLİK

 

 

 

2013-2014 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI

İzmir Yüzme Yarışları (02-03 Ağustos 2014)

Doğa ATICI - 2004

50m. Kelebek BİRİNCİLİK

50m. Serbest BİRİNCİLİK

200m. Serbest BİRİNCİLİK

Kabotaj Bayramı İzmir Yüzme Yarışları (01 Temmuz 2014)

Doğa ATICI - 2004

50m. Serbest BİRİNCİLİK

50m. Kelebek BİRİNCİLİK

Nehir DİLEK - 2005

50m. Kelebek BİRİNCİLİK

Kenan CORA- 2006

50m. Sırtüstü İKİNCİLİK

50m. Serbest DOKUZUNCULUK

Doğa ÖREN - 2005

50m. Kurbağa BEŞİNCİLİK

Irmak ŞENGÜDER- 2005

50m. Kurbağa YEDİNCİLİK

50m. Serbest ONUNCULUK

Can BURMAOĞLU- 2004

50m. Serbest SEKİZİNCİLİK

50m. Kelebek SEKİZİNCİLİK

 

 

 

4x50m Serbest Bayrak 2004-2005 Kız Takımı (Doğa ATICI, Nehir DİLEK, Irmak ŞENGÜDER, Doğa ÖREN) BEŞİNCİLİK

 

 

 

4x50m Serbest Bayrak 2004-2005 Erkek Takımı (Kenan CORA, Berkehan YÜREKTEN, Uygar BUDAGEÇER, Can BURMAOĞLU) SEKİZİNCİLİK

Kardeş İller İzmir Bölge Yüzme Yarışları (28 Haziran 2014)

Doğa ATICI - 2004

50m. Kelebek BİRİNCİLİK

200m. Serbest BİRİNCİLİK

50m. Serbest İKİNCİLİK

Mert BELET - 2002

50m. Kurbağa BİRİNCİLİK

50m. Sırt BİRİNCİLİK

200m. Karışık İKİNCİLİK

Bora BELET - 2002

50m. Serbest İKİNCİLİK

50m. Kelebek İKİNCİLİK

200m. Karışık ÜÇÜNCÜLÜK

Kıvanç ŞAHİNKAYA - 2002

50m. Sırt İKİNCİLİK

200m. Serbest ÜÇÜNCÜLÜK

Türkiye Tenis Federasyonu tarafından düzenlenen Küçük Kızlar Türkiye Tenis Şampiyonası (14 Mayıs 2014)

Küçük Kızlar kategorisi

FİNALLERDE İLK ON BAŞARISI Doğa AKYÜREK, Berna ERSOY, Sıla KARAKUŞOĞLU,

Türkiye Cimnastik Federasyonu tarafından düzenlenen “Cimnastik Türkiye Şampiyonası (06 Mayıs 2014)

Küçük Kız Takımı (Dila ÖZALP, Aslı Ece YILMAZ, Gülce Duru ŞAKAR, Melissa Mila MALDAR)

TÜRKİYE ALTINCILIK

Türkiye Tenis Federasyonu tarafından düzenlenen Küçük Kızlar Türkiye Tenis Şampiyonası Yarı Finalleri (01 Mayıs 2014)

Küçük Kızlar kategorisi

ÜÇÜNCÜLÜK Doğa AKYÜREK, Berna ERSOY, Sıla KARAKUŞOĞLU,

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Genç Erkekler İzmir İl Basketbol Şampiyonası (30 Nisan 2014)            

YARI FİNALLERE KATILIM BAŞARISI Genç Erkekler Basketbol Takımı,

Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Genç Erkekler Gaziemir İlçe Basketbol Şampiyonası (25 Nisan 2014)            

GRUP MAÇLARINA KATILIM BAŞARISI Genç Erkekler Basketbol Takımı,

Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Küçük Erkekler Gaziemir İlçe Futbol Şampiyonası (18 Nisan 2014)            

İLK SEKİZDE YER ALMA BAŞARISI Küçük Erkekler Futbol Takımı,

Türkiye Cimnastik Federasyonu tarafından düzenlenen “Cimnastik İzmir İl Şampiyonası (12 Nisan 2014)

Küçük Kız Takımı (Dila ÖZALP, Aslı Ece YILMAZ, Gülce Duru ŞAKAR, Melissa Mila MALDAR)

ÜÇÜNCÜLÜK

Türkiye Tenis Federasyonu tarafından düzenlenen Küçük Erkekler ve Kızlar Tenis Turnuvası (15 Mart 2014)

Küçük Kızlar kategorisi

BİRİNCİLİK Doğa AKYÜREK, Sıla KARAKUŞOĞLU,

Küçük Erkekler kategorisi

BEŞİNCİLİK Eren IŞIKÇI, Erdinç Arda NEKE

Türkiye Tenis Federasyonu tarafından düzenlenen Küçük Erkekler ve Kızlar Tenis Turnuvası (06 Mart 2014)

Küçük Kızlar kategorisi

DÖRDÜNCÜLÜK Yağmur UZDURAN, Sıla ÖZTÜRKER,

Okul Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen Küçük Erkekler İzmir İl Basketbol Şampiyonası (25 Şubat 2014)

GRUP LİDERLİĞİ BAŞARISI Küçük Erkekler Basketbol Takımı,

Okul Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen Yıldız Erkekler İzmir İl Basketbol Şampiyonası (24 Şubat 2014)

FİNAL GRUP MAÇLARINA KATILIM BAŞARISI Yıldız Erkekler Basketbol Takımı,

Okul Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen Yıldız Erkekler İzmir İl Basketbol Şampiyonası (20 Şubat 2014)

YARI FİNAL BAŞARISI Yıldız Erkekler Basketbol Takımı,

Türkiye Dans Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen Sportif Sosyal Danslar (SALSA) Kulüplerarası Türkiye Şampiyonası (24 Şubat 2014)                                

**  Salsa Dans dalı Gençler kategorisinde TÜRKİYE BİRİNCİLİK

İzmir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen İzmir İl Masa Tenisi Turnuvası (10-13 Şubat 2014)

FİNALLERDE İLK ON BAŞARISI

Okul Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen Yıldız Kızlar Voleybol İl Müsabakaları (24 Ocak 2014)

ÜÇÜNCÜLÜK

** Sporcumuz Selcan PARTAL, Milli Takım Elemeleri Gelişim Kampına davet edilmiştir.

Okul Sporları Federasyonu tarafından düzenlenen Yıldız Erkekler İzmir İl Basketbol Şampiyonası Grup Maçları Safhası (22 Ocak 2014)

GRUP LİDERLİĞİ BAŞARISI Yıldız Erkekler Basketbol Takımı,

Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Küçük Erkekler Basketbol Turnuvası (14-15 Ocak 2014)            

İKİNCİLİK

Işıkkent Eğitim Kampüsü Liselerarası Yüzme Şenliği Yarışları (10 Ocak 2014)

 

 

 

Doğancan KADIOĞLU

100 m. Serbest Erkekler yüzme yarışında ÜÇÜNCÜLÜK

100 m. Sırtüstü Erkekler yüzme yarışında ÜÇÜNCÜLÜK

Türkiye Yüzme Federasyonu Çanakkale Açık Su Yüzme Yarışmaları (03-04 Ocak 2014)

 

 

 

Doğancan KADIOĞLU

7,5 km. Serbest Erkekler yüzme yarışında TÜRKİYE İKİNCİLİK

** Sporcumuz Doğancan KADIOĞLU, 24 Ocak – 07 Şubat 2014 tarihleri arasında Antalya’da yapılacak Milli Takım Kampına davet edilmiştir.

Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Yıldız Erkekler Basketbol Turnuvası (17-30 Aralık 2013)            

BİRİNCİLİK

İzmir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Yıldız Kızlar Voleybol Turnuvası (30 Aralık 2013)

** ÜÇÜNCÜLÜK

Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Yıldız Kızlar Basketbol Turnuvası (30 Aralık 2013)                     

**  İKİNCİLİK

Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Küçük Erkekler Basketbol Turnuvası (30 Aralık 2013)

**  İKİNCİLİK

Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Minik Kızlar Voleybol Turnuvası (30 Aralık 2013)            

** ÜÇÜNCÜLÜK

İZTİK (İzmir Tenis İhtisas Kulübü)  tarafından düzenlenen Tenis Turnuvası (15 Aralık 2013)

** 14 Yaş Grubu kategorisinde,

BİRİNCİLİK Eren IŞIKÇI,

** 16 Yaş Grubu kategorisinde,

BİRİNCİLİK Zeynep YILMAZ,

Alanya Park Tenis Turnuvası (15 Aralık 2013)

** 12 Yaş Grubu kategorisinde,

BİRİNCİLİK Doğa AKYÜREK,

** 15 Yaş Grubu kategorisinde,

YEDİNCİLİK Yağmur UZDURAN,

İzmir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen Amatör Sporlar Haftası Yüzme Yarışlar (30 Eylül 2013)                          

** Sporcumuz Sude UZUN,

400m Serbest Bayanlar yüzme yarışında İKİNCİLİK

** Sporcumuz Doğancan KADIOĞLU,

400m Serbest Erkekler yüzme yarışında ÜÇÜNCÜLÜK

** Bayrak Yüzme Takımımız,

Bayan ve erkekler karma 8x100m Serbest Bayrak yarışında ÜÇÜNCÜLÜK

2012-2013 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI

BEKO Okullar Takım Turnuvası (02 Haziran 2013)

**  Satranç dalında 1. MASA BİRİNCİLİK

Masa Tenisi İlçe Turnuvası (22 Mayıs 2013)

**  Masa tenisi dalında takım halinde KÜÇÜK ERKEKLER İLÇE ŞAMPİYONLUĞU

**  Masa tenisi dalında takım halinde GENÇ ERKEKLER İLÇE ÜÇÜNCÜLÜĞÜ

SARDES Satranç Turnuvası (16 Mayıs 2013)

**  Satranç dalında 16 YAŞ ALTI BİRİNCİLİK

Gaziemir İlçe Futbol Turnuvası (10 - 15 Mayıs 2013)

**  Futbol dalında takım halinde KÜÇÜK ERKEK İLÇE GRUP İKİNCİLİĞİ

Gaziemir İlçe Voleybol Turnuvası (06 Mayıs 2013)

**  Voleybol dalında takım halinde LİSE İLÇE BİRİNCİLİĞİ

İzmir Yıldızlar 15 Yaş Satranç İl Birinciliği (01 Mayıs 2013)

**  Satranç dalında BİRİNCİLİK

İzmir Okullar Satranç Takım Turnuvası (21 Nisan 2013)

**  Satranç dalında 4. MASA ÜÇÜNCÜLÜK

Masa Tenisi İzmir İl Birinciliği Turnuvası (16 Nisan 2013)

**  Masa tenisi dalında takım halinde KÜÇÜK ERKEKLER GRUBU ÜÇÜNCÜLÜK

Yıldız Kızlar Yüzme İzmir İl Yarışmaları (08 - 10 Nisan 2013)

**  Yüzme dalında takım halinde KATILIM BAŞARI BELGESİ

Yıldız Erkekler Yüzme İzmir İl Yarışmaları (08 - 10 Nisan 2013)

**  Yüzme dalında takım halinde KATILIM BAŞARI BELGESİ

Cimnastik İzmir İl Yarışmaları (08 Nisan 2013)

**  Cimnastik dalında takım halinde BİRİNCİLİK

**  Cimnastik dalında ferdi ÜÇÜNCÜLÜK

Yıldız Kızlar Yüzme İzmir İl Yarışmaları (25 - 28 Mart 2013)

**  Yüzme dalında takım halinde KATILIM BAŞARI BELGESİ

Yıldız Erkekler Yüzme İzmir İl Yarışmaları (25 - 28 Mart 2013)

**  Yüzme dalında takım halinde KATILIM BAŞARI BELGESİ

Satranç Çocuk Ligi (Özdere) (24 Mart 2013)

**  Satranç dalında takım halinde BİRİNCİLİK

**  Satranç dalında takım halinde İKİNCİLİK

**  Satranç dalında takım halinde ÜÇÜNCÜLÜK

Satranç Çocuk Ligi (Özdere) (24 Mart 2013)

**  Satranç dalında takım halinde İKİNCİLİK

**  Satranç dalında takım halinde ÜÇÜNCÜLÜK

Yıldız Erkekler İzmir İl Basketbol Turnuvası (15 Mart 2013)

**  Basketbol dalında takım halinde İL GRUP İKİNCİLİK

**  Basketbol dalında takım halinde PLAYOFF GRUBU İL YEDİNCİLİK

Küçük Erkekler İzmir İl Basketbol Turnuvası (15 Mart 2013)

**  Basketbol dalında takım halinde İL GRUP İKİNCİLİK

**  Basketbol dalında takım halinde PLAYOFF GRUBUNDA YERALMA

Masa Tenisi İzmir İl Birinciliği Turnuvası (28 Şubat 2013)

**  Masa tenisi dalında takım halinde KÜÇÜK ERKEKLER İL GRUP ÜÇÜNCÜLÜK

Sportif Sosyal Danslar (SALSA) Kulüplerarası Türkiye Şampiyonası 4. Etap Yarışması

 (24 Şubat 2013)

**  “Türkiye Gençler C Klasmanı” Salsa Dansı dalında İKİNCİLİK

Genç Erkekler Gaziemir İlçe Basketbol Turnuvası (23 Ocak - 15 Şubat 2013)

**  Basketbol dalında takım halinde ÜÇÜNCÜLÜK

Yıldız Erkekler Gaziemir İlçe Basketbol Turnuvası (23 Ocak - 15 Şubat 2013)

**  Basketbol dalında takım halinde DÖRDÜNCÜLÜK

Küçük Erkekler Gaziemir İlçe Basketbol Turnuvası (23 Ocak - 15 Şubat 2013)

**  Basketbol dalında takım halinde İKİNCİLİK

Gaziemir İlçe Voleybol Turnuvası (14 Şubat 2013)

**  Voleybol dalında takım halinde ORTAOKUL İLÇE ÜÇÜNCÜLÜK

Genç Erkekler İzmir İl Yüzme Yarışmaları (17 - 18 Ocak 2013)

**  Yüzme dalında KATILIM BAŞARI BELGESİ

Gaziemir İlçe Büyük Atatürk Koşusu Atletizm Yarışması (27 Aralık 2012)

**  Atletizm dalında 4 adet KATILIM BAŞARI BELGESİ

İzmir İl Voleybol Müsabakaları (24 Aralık 2012)

**  Voleybol dalında LİSE İL FİNAL GRUBU DÖRDÜNCÜLÜK

İzmir Cumhuriyet Kupası (01 Kasım 2012)

**  Satranç dalında ferdi BİRİNCİLİK

2011-2012 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI

Genç Erkekler Gaziemir İlçe Basketbol Turnuvası (03 - 15 Ocak 2012)

**  Basketbol dalında takım halinde İKİNCİLİK

Yıldız Kızlar Gaziemir İlçe Basketbol Turnuvası (03 - 15 Ocak 2012)

**  Basketbol dalında takım halinde ÜÇÜNCÜLÜK

 

 

 

 

 

 

 

   SANATSAL ve KÜLTÜREL BAŞARILARIMIZ

2016-2017 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI 

 

 

 

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Komosizyon. ve Şiir Yarışması(19.05.2017)

 

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kompozisyon Dalında İlçe  Birincisi 

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kompozisyon Dalında İlçe  İkinciliği  

 

 

 

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Şiir Dalında  İlçe  İkinciliği

 

 

 

 

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Şiir Dalında  İlçe  İkinciliği

 

 

 

 

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Şiir Dalında  İlçe  Üçüncülüğü

 

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Kompozisyon Dalında İlçe  Üçüncülüğü 

 

 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Konulu Şiir ve Kompozisyon Yarışması

 

19 Mayıs konulu şiir dalında ortaokul  kategorisi İLÇE İKİNCİSİ 

 

 

 

19 Mayıs konulu kompozisyon dalında ortaokul kategorisi İLÇE BİRİNCİSİ

 

 

 

 

19 Mayıs konulu kompozisyon dalında ortaokul kategorisi  İLÇE ÜÇÜNCÜSÜ

 

 

 

 

19 Mayıs konulu kompozisyon dalında lise kategorisi İLÇE İKİNCİSİ

 

 

 

 

19 Mayıs konulu şiir dalında lise kategorisi İLÇE BİRİNCİSİ

 

19 Mayıs konulu şiir dalında lise kategorisi  İLÇE ÜÇÜNCÜSÜ 

Engelliler Haftası Şiir ve Kompozisyon Yarışması (16.05.2017) 

Engelliler Haftası Kompozisyon Dalında İl  Birinciliği  

 

 

 

 

       Engelliler Haftası Kompozisyon Dalında İlçe  İkinciliği

 

Sevgi Konulu Öykü Yarışması  

      Sevgi öykü dalında Türkiye  İkinciliği

 

      Sevgi öykü dalında Türkiye  Üçüncülüğü 

     Sevgi öykü dalında Türkiye  Üçüncülüğü

 

 

 

 

     Sevgi öykü dalında Türkiye  Mansiyon

 

     Sevgi öykü dalında Türkiye  Mansiyon  

Sevgi öykü dalında Türkiye  Mansiyon 

Sevgi öykü dalında Türkiye  Mansiyon 

Sevgi öykü dalında Türkiye  Mansiyon 

Sevgi öykü dalında Türkiye  Mansiyon

 

       Sevgi öykü dalında Türkiye  Mansiyon 

       Sevgi öykü dalında Türkiye  Mansiyon 

       Sevgi öykü dalında Türkiye  Mansiyon  

Sağlıklı Yaşam Sağlıklı Gelecek – Bağımlılık Konulu Öykü Yarışması(05.05.2017) 

Yeşilay Öykü dalında Birincilik 

Yeşilay Öykü dalında Birincilik 

Özgür Pencere Çocuk/Genç Kalem Öykü Yarışması(12.05.2017) 

 

 

 

Öykü yarışması kendi dalında Türkiye  Üçüncülüğü

 

Öykü yarışması kendi dalında Özgür Pencere Özel Ödülü

Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı”  Şiir ve Kompozisyon Yarışması (23 Nisan 2017)

 

Ulu Ulusal Egemenlik konulu ortaokul kompozisyon dalında Birincilik 

 

 

 

B    Ulusal Egemenlik konulu ortaokul kompozisyon dalında İkincilik 

 

      Ulusal Egemenlik konulu ortaokul şiir dalında İkincilik  

dq   Özgür Pencere Çocuk ve Genç Öykü Yarışması Türkiye Geneli  

d   Ortaokul kategorisinde JURİ ÖZEL ÖDÜLÜ

 

     Ortaoklu kategorisi ÖZGÜR PENCERE ÖZEL ÖDÜLÜ 

     Lise kategorisi  Üçüncülük   

 

     Lise kategorisi  JURİ ÖZEL ÖDÜLÜ  

 

 

 

23 Nisan Kompozisyon ve Şiir Yarışması (23.04.2017)

 

23 Nisan Ulusal Egemenli ve Çocuk Bayramı Kompozisyon Dalında Birincilik    

23 Nisan Ulusal Egemenli ve Çocuk Bayramı Kompozisyon Dalında İkincilik  

23 Nisan Ulusal Egemenli ve Çocuk Bayramı Şiir dalında İkincilik

 

23 Nisan Ulusal Egemenli ve Çocuk Bayramı Şiir dalında Üçüncülük  

 

 

 

Bahar Lions Kulübü Kompozisyon Yarışması (28.03.2017)

 

M.Kemal Niçin Yüzyılın Lideridir?” Kompozisyon Dalında Birincilik  

     M.Kemal Niçin Yüzyılın Lideridir?” Kompozisyon Dalında İkincilik  

        M.Kemal Niçin Yüzyılın Lideridir?” Kompozisyon Dalında Seçici Kurul Ödülü    

 

 

 

 

        M.Kemal Niçin Yüzyılın Lideridir?” Kompozisyon Dalında Özendirme Ödülü

 

16.Günaydın Edebiyat Öykü, Masal, Şiir Yarışması(15 Mart 2017) 

Öykü, Masal, Şiir Yarışması Şiir Dalında Türkiye'de İkincilik   

Cumhuriyet Bayramı Kompozisyon ve Şiir Yarışması (29 Ekim 2016) 

 

 

 

Cumhuriyet Sevinci " konulu ortaokul kategorisi kompozisyon dalında İkincilik

 

Cumhuriyet Sevinci " konulu ortaokul kategorisi şiir dalında İkincilik 

Cumhuriyet ve demokrasi "konulu lise kategorisi kompozisyon dalında Üçüncülük 

Cumhuriyet Sevinci " konulu lise kategorisi şiir dalında Birincilik 

Karşıyaka Belediyesinin düzenlemiş olduğu “Liselerarası Müzik Yarışması”nda lise orkestra kulübü üyelerimiz okulumuzu temsil etmiştir. (12 Şubat 2017)  

19.Vodafone Liselerarası Müzik Yarışması 09 Nisan Cumartesi günü İzmir Arena'da gerçekleştirilmiştir. Müzik grubumuz okulumuzu İzmir elemesinde temsil etmiştir. 

Okan Üniversitesi’nin düzenlemiş olduğu Liselerarası Müzik Yarışmasına Lise Okul grubumuz  Şebnem Ferah’ın Can Kırıkları adlı şarkısıyla katılmıştır. Grubumuz 84 okul arasında seçilerek ilk 15 grup arasında yerini almış ve okulumuzu İstanbul’da yapılan finalde başarıyla temsil etmiştir.

 

Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “İnsan Hakları”  Resim, Şiir ve Mektup Yarışması (11 Aralık  2016)

“İnsan Hakları” konulu Ortaokul kategorisi Resim dalında İkincilik ödülü. 

 Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “İnsan Hakları”  Resim, Şiir ve Mektup Yarışması (11 Aralık  2016)

 

“İnsan Hakları ” konulu Ortaokul kategorisi Resim dalında sergileme ödülü 

Ekin Koleji 16. Çocuk Kurultayı (10 Aralık 2016 ) 

“Anne yemek hazır mı?” konulu sunum dalında Katılım teşekkür belgesi

 Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Mevlana Haftası” Resim, Şiir ve Kompozisyon Yarışması (06 Aralık 2016)

 

“Hoşgörü” konulu lise kompozisyon dalında İkincilik 

“Hoşgörü” konulu lise kompozisyon dalında Üçüncülük

“Hoşgörü” konulu lise şiir dalında Üçüncülük

“ İnsan Sevgisi” konulu ortaokul kompozisyon dalında Birincilik

“ İnsan Sevgisi” konulu ortaokul kompozisyon dalında İkincilik

“ İnsan Sevgisi”  konulu ortaokul kompozisyon dalında Üçüncülük

“Hoşgörü” konulu ortaokul şiir dalında Üçüncülük

 Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “10 Aralık İnsan Hakları Günü’’ Resim, Şiir ve Kompozisyon Yarışması (06 Aralık 2016)

“Yurttaşlık Hakkım” konulu lise şiir dalında Birincilik

“Yurttaşlık Hakkım” konulu lise şiir dalında İkincilik

“Yurttaşlık Hakkım” konulu ortaokul şiir dalında Üçüncülük

“İnsan İnsanın Efendisi midir?” konulu lise kompozisyon dalında Birincilik

“Hak ve Özgürlükler” konulu ortaokul kompozisyon dalında İkincilik

"Hak ve Özgürlükler” konulu ortaokul kompozisyon dalında Üçüncülük   

Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “24 Kasım Öğretmenler Günü”  Resim, Şiir ve Mektup Yarışması (24 Kasım  2016) 

 

 

 

 

“Canım Öğretmenim” konulu Anasınıfı kategorisi Resim dalında mansiyon ödülü

 

Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “24 Kasım Öğretmenler Günü”  Şiir ve Kompozisyon Yarışması (24 Kasım 2016) 

“Öğretmenin Kutsallığı” konulu ortaokul kategorisi kompozisyon dalında İkincilik

“Öğretmenin Kutsallığı” konulu ortaokul kategorisi kompozisyon dalında Üçüncülük

“Hayalimdeki Öğretmenü” konulu lise kategorisi şiir dalında Üçüncülük

 Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “10 Kasım Atatürk Haftası”  Şiir ve Kompozisyon Yarışması (10 Kasım 2016)

“Yaşamın Her Yerinde Atatürk” konulu ortaokul kategorisi kompozisyon dalında Birincilik

“Yaşamın Her Yerinde Atatürk” konulu ortaokul kategorisi kompozisyon dalında İkincilik

“Atatürk’ü Yaşatmak” konulu lise kategorisi kompozisyon dalında İkincilik

“Atatürk’ü Yaşatmak” konulu lise kategorisi kompozisyon dalında Üçüncülük

“Atatürk Olmak ” konulu lise kategorisi şiir dalında İkincilik

 Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı”  Şiir ve Kompozisyon Yarışması (29 Ekim 2016)

“Cumhuriyet Sevinci” konulu ortaokul kategorisi kompozisyon dalında İkincilik

“Cumhuriyet Sevinci” konulu ortaokul kategorisi şiir dalında İkincilik

“Cumhuriyet ve Demokrasi” konulu lise kategorisi kompozisyon dalında Üçüncülük

“Cumhuriyet Sevinci” konulu lise kategorisi şiir dalında Birincilik 

İzmir İl Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen “15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma” Kompozisyon Yarışması 

 

“15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitlerimiz” konulu lise kompozisyon dalında (Gaziemir İlçe) Birincilik

 

Yaşar   Üniversitesi tarafından düzenlenen “Bilim Herkesi Birleştirir” konulu  Resim Yarışması 

“Bilim Herkesi Birleştirir” konulu  Ortaokul kategorisinde il Üçüncülüğü   

2015-2016 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI

 

Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı”  Şiir ve Kompozisyon Yarışması (29 Ekim 2015)

 

 

“Cumhuriyet Sevinci” konulu lise şiir dalında Üçüncülük İlayda FIRLAR

 Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “10 Kasım Atatürk Haftası” Resim, Şiir, Kompozisyon, Anı, Mektup” Yarışmaları (10 Kasım 2015)

“Atatürk Olmak” konulu ortaokul şiir dalında   İkincilik  Utku SAĞLAM

“Atatürk Olmak” konulu ortaokul şiir dalında   Üçüncülük İrem Su BOZTAŞ

“Atatürk Olmak” konulu lise şiir dalında  Birincilik Berkecan BİÇİCİ

” Yaşamın Her Yerinde Atatürk” konulu ortaokul kompozisyon dalında  Üçüncülük Öykü HÜRMAN

” Yaşamın Her Yerinde Atatürk” konulu lise kompozisyon dalında İkincilik Hasan Can YILDIZHAN

Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “24 Kasım Öğretmenler Günü”  Resim, Şiir ve Mektup Yarışması (24 Kasım 2015)

“Çocuk Gözüyle Öğretmen” konulu lise kompozisyon dalında Üçüncülük Nilay ISIKAN

 “Öğretmen Olmak” konulu lise şiir dalında Birincilik ve Üçüncülük   Berkecan BİÇİCİ ve Selin ALKAN

Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “İnsan Hakları’’konulu Şiir ve Kompozisyon Yarışması (10 Aralık 2015)

“Benim de Haklarım Var” konulu lise kompozisyon dalında  Birincilik  Melis GÜVEN

”Benim de Haklarım Var” konulu ortaokul kompozisyon dalında  Üçüncülük Aslısu KARAKAYALI

“Ben de Haklı Olamaz mıyım?” konulu ortaokul şiir dalında  Üçüncülük İremsu BOZTAŞ

Ekin Koleji 15. Çocuk Kurultayı (11 Aralık 2015 )

 “Ah Bir Çocuk Olsam” konulu Sunum dalında Katılım Teşekkür Belgesi Selin ALKAN

Sev Koleji Dilden Dile Etkinliği (16 Aralık 2015 )

Serbest konulu; okuma, yazma ve konuşma etkinliği canlı performans    

III: Liderlerin Oyunu Gediz’de Münazara Yarışması (27-28-29 Aralık 2015)  

Özel İzmir Rota Fen ve Anadolu Lisesi olarak 27-28-29 Aralık 2014 tarihinde düzenlenmiş olan ve Gediz Üniversitesi’nin ev sahipliği yaptığı III. Liderlerin Oyunu Gediz’de Münazara Yarışması’na 4 öğrenci ve 1 öğretmen olmak üzere katıldık. Yarışma sonrasında öğrencilerimiz 80 okul içerisinden ilk 32’ye girerek başarı sağlamışlardır.

Katılım Teşekkür Belgesi ve Plaketi Efe ERSOY, Irmak SAYLAN ve Benay ERSOY

Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Turizm Haftası Kompozisyon Yarışması (10 Mart 2016)

”Turizm Haftası” konulu lise şiir dalında Birincilik,İkincilik ve Üçüncülük İlayda FIRLAR, Utku YILMAZ ve Nilay ISIKAN

 ”Turizm Haftası” konulu ortaokul kompozisyon dalında Birincilik ve İkincilik İlayda TEKİN ve Elif Nur KÜREKÇİ

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “18 Mart Şehitleri Anma Günü Şiir, Kompozisyon, Anı, Mektup Yarışması”

”Çanakkale Zaferi” konulu ortaokul şiir dalında  Üçüncülük Ece SÜLEK

Gaziemir Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Türk Kültürü Nevruz” Yarışması (21 Mart 2016)

”Nevruz” konulu ortaokul şiir dalında Birincilik ve Üçüncülük Elif Nur KÜREKÇİ ve Eylül BADEM

”Nevruz” konulu lise kompozisyon dalında Birincilik, İkincilik  ve Üçüncülük Demet Sude KAN, Nilay ISIKAN ve İlayda FIRLAR

TAKEV Liseler Arası Tiyatro Festivali(12 Mayıs 2016)

Lise öğrencilerimizle festivale katılım 

Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “19 Mayıs” konulu “şiir , kompozisyon yarışması

“19 Mayıs” konulu ortaokul şiir dalında Birincilik Merve TOKGÖZ

“19 Mayıs” konulu lise kompozisyon dalında İkincilik Nilay ISIKAN

INGED Drama Festivali (İlkokul Kademesi) (21 Mayıs 2015)

En İyi İngilizce Telaffuz dalında Birincilik

En İyi Sahne ve Sahneleme dalında Üçüncülük

En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu dalında Üçüncülük

En İyi Katkıda Bulunan Erkek Oyuncu dalında Üçüncülük

En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında Üçüncülük

Yaratıcı Çocuklar Derneği (TÜRKİYE GENELİ) tarafından düzenlenen Yaratıcı Çocuklar Derneği Öykü Yarışması (7 Haziran 2016)

”Hayvan Hikayesi” konulu ortaokul 5. Sınıflar öykü dalında Üçüncülük ve İki  Mansiyon Ödülü Halil Ali YILMAZ , Çınar TAŞ ve Beril KARAÇOR

”Hayvan Hikayesi” konulu ortaokul 6. Sınıflar öykü dalında İkincilik  Öykü HÜRMAN

”Hayvan Hikayesi” konulu ortaokul 7. Sınıflar öykü dalında İkincilik  Mina Ceyda DEVECİ

”Hayvan Hikayesi” konulu lise öykü dalında Üçüncülük ve Dört Mansiyon Ödülü Hakan ÇINAREL, Berkin TORUN, İlayda FIRLAR,Nilay ISIKAN,Utku YILMAZ, Zeynep ALAT,Ezgi SOYSAL

Gaziemir Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Engelliler Haftası” konulu “şiir , kompozisyon” yarışması

”Engelliler Haftası” konulu lise kompozisyon dalında İkincilik ve Üçüncülük Utku YILMAZ ve Nilay ISIKAN”Engelliler Haftası” konulu ortaokul şiir dalında Birincilik,  İkincilik ve Üçüncülük Petek KARAKUŞ, Elif Nur Kürekçi ve Öykü HÜRMAN

Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Bana AB’yi Anlat” Slogan yarışması

“Bana AB’yi Anlat” konulu slogan yarışması ortaokul dalında İzmir Üçüncülüğü Seray NARMAN

 Gelişim Koleji Kısa Oyun Festivali

”Ak Masal Kara Masal” konulu ortaokul tiyatro dalında  En İyi Kız Oyuncu Ödülü M. Ceyda DEVECİ

İstanbul Irmak Okulları tarafından düzenlenen “Ülke Maket” Yarışması

**Asaf Efe BAĞ: Katılım Teşekkür Belgesi

**Baran ÖZDEMİRTAŞ: Katılım Teşekkür Belgesi

 E-twinning projesi: Mode der Welt (dünyada moda)

 5. sınıf öğrencileri: Proje marka ödülü 

2014-2015 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI 

İzmir Mozart Akademi tarafından Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi'nde düzenlenen “Türkiye Polifonik Korolar Festivali” (19-20 Haziran 2015) 

**  Anadolu ve Fen Lisesi öğrencilerimizden kurulu Çok Sesli Koromuz,

SOLOLU YAPIT YORUMLAMADA BAŞARI ÖDÜLÜ

Yaratıcı Çocuklar Derneği tarafından düzenlenen “Çocuk Hakları” konulu Öykü Yarışması (1 Haziran 2015)

**  Lise kategorisi Kompozisyon dalında

ÜÇÜNCÜLÜK Nilay ISIKAN,

**  Ortaokul kategorisi Kompozisyon dalında

ÜÇÜNCÜLÜK Gamze DURAN,

**  Lise kategorisi Kompozisyon dalında

MANSİYON İlayda FIRLAR,

**  Ortaokul kategorisi Kompozisyon dalında

MANSİYON Mert ÖZKAN, Ege Nehar RONA,

INGED Drama Festivali MEV Koleji (30 Mayıs 2015)

En iyi erkek oyuncu dalında BİRİNCİLİK Aras KURNUÇ

En iyi erkek oyuncu dalında İKİNCİLİK Nesimi Ege ALTAŞ

En iyi erkek oyuncu dalında ÜÇÜNCÜLÜK Efe Arda UZUNOVA

En iyi yardımcı bayan oyuncu dalında İKİNCİLİK Aysima GÖKTAŞ

En iyi kostüm dalında BİRİNCİLİK Bensu BİLGİN

En iyi kostüm dalında ÜÇÜNCÜLÜK Berra GÖZDER

En iyi telaffuz dalında ÜÇÜNCÜLÜK Berra GÖZDER

En iyi sahne dalında “Peter Pan” isimli oyunumuz ÜÇÜNCÜLÜK

Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı”(19 Mayıs 2015)

**  Ortaokul kategorisi Şiir dalında

İKİNCİLİK Deniz AYGÜN,

İzmir Büyükşehir Belediyesi Sasalı Doğal Yaşam Parkı’nın düzenlemiş olduğu “Renklerle Doğal Yaşam” konulu Resim Yarışması (25 Nisan 2015)

**  İlkokul kategorisi Şiir dalında

SERGİLEME ÖDÜLÜ Melissa Mila MALDAR,

Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “23 Nisan Resim, Şiir ve Kompozisyon Yarışması”(23 Nisan 2015)

**  Ortaokul kategorisi Resim dalında

BİRİNCİLİK Ceren BIYIK,

**  İlkokul Anasınıfı kategorisi Resim dalında

BİRİNCİLİK Bulut ÇUHADAR,

**  Ortaokul kategorisi Kompozisyon dalında

ÜÇÜNCÜLÜK Selin ALKAN,

2015 Vodafone Freezone 18. Liselerarası Müzik Yarışmasıı (11 Nisan 2015)

**  Müzik dalında

KATILIM BAŞARI BELGESİ

Gelişim Koleji “Kısa Oyun Festivali”(4 Nisan 2015)

**  Ortaokul 6. ve 7. sınıflardan kurulu sekiz kişilik takımla Tiyatro dalında

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ Güngör Göktan TÜNAYDIN, Fatih SARIYER, Mine Ceyda DEVELİ, Ahmet Tarık KOÇAR, Begüm UĞURLU, Elif Naz AKTAŞ, Deniz AYGÜN, Egemen ARTUK

BIG READ Kitap Okuma Yarışması - OXFORD UNIVERSITY PRESS (01 Nisan 2015)

** Lise İngilizce Okuma dalında BİRİNCİLİK Cemre Su ANT, Nilay ISIKAN,

** Ortaokul İngilizce Okuma dalında EGE BÖLGESİ FİNALİSTİ Tuna SARIKAYA,

** İlkokul İngilizce Okuma dalında EGE BÖLGESİ FİNALİSTİ Elif ACAR,

Özel Ege Lisesi 14.“Günaydın Edebiyat Masal, Öykü, Şiir Yazma Yarışması” (26 Mart 2015)

**  Ortaokul kategorisi Kompozisyon dalında

 BİRİNCİLİK Yaren İNCE,

**  Ortaokul kategorisi Masal dalında

İKİNCİLİK Oğuzhan DEDELİ,

**  Lise kategorisi Öykü dalında

ÜÇÜNCÜLÜK Nilay ISIKAN,

Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen 18 Mart Çanakkale Zaferi Resim Yarışması (18 Mart 2014)

**  “Bayrak ve Vatan Sevgisi” konulu Ortaokul kategorisi Resim dalında

İKİNCİLİK Öykü HÜRMAN,

Gaziemir Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Türk Kültürü Nevruz” Yarışması (16 Mart 2015)

**  “Nevruz” konulu Lise kategorisi Resim dalında

BİRİNCİLİK Nilay ISIKAN,

**  “Nevruz” konulu Ortaokul kategorisi Şiir dalında

BİRİNCİLİK Eylül BADEM,

WORLD SCHOLAR’S CUP (07-08 Mart 2015 )

Best Scorer BİRİNCİLİK Alp Ongun KABAN,

Special Area ÜÇÜNCÜLÜK Bilge Beyza TULUK,

Collaborative Writing KATILIM BAŞARI GELGESİ Teoman COŞKUN, Efza ARIK, Baran Ali DOĞAN, Asaf Efe BAĞ,

**142 nolu takımımız ülkemizi temsil etmek için GLOBAL ROUND 2015’E KATILMAYA HAK KAZANMA BAŞARISI Selmin Nefise EMİR, İrem Itır Müge BAĞ, Batuhan DÜŞÜNGÜLÜ

DI - Destination Imagination Yarışması (21-22 Şubat 2015)

** “Nasıl Bir Yaratık” isimli Mühendislik projesi ile Techstar takımımız

EGE BÖLGESİ ÜÇÜNCÜLÜK

** “Ses Dalgaları” isimli Fen Bilimleri projesi ile Sounbeam takımımız

EGE BÖLGESİ ÜÇÜNCÜLÜK

Gelişim Koleji’nin düzenlediği “Öykülerin Peşinde Adım Adım” Liseler Arası Meddahlık Yarışması (21 Şubat 2015)

ÜÇÜNCÜLÜK Kağan Mete UZAN,        

BIG READ Kitap Okuma Yarışması - OXFORD UNIVERSITY PRESS (01 Şubat 2015)

** Özel Rota Ortaokulu 5. ve 6. sınıflarımız ve Özel Rota İlkokulu 2. Sınıfımız ile

EGE BÖLGESİ FİNALLERİNE KATILIM BAŞARISI

Saint Joseph Fransız Lisesi Ali Ak Öykü Yarışması (Canlı Performans - 17 Aralık 2014)

‘’Gitme’’ konulu Ortaokul kategorisi Öykü dalında

BİRİNCİLİK Selin ALKAN,

Sev Koleji Dilden Dile Etkinliği (16 Aralık 2014 - Yarışma Formatında Değil)

Serbest konulu; okuma, yazma ve konuşma etkinliği canlı performans

KATILIM TEŞEKKÜR BELGESİ ve PLAKETİ Ecem KAYNAR ve Zeynep GÜNDÜZ,

Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “İnsan Hakları ve Demokrasi Haftası” Resim, Şiir ve Kompozisyon Yarışması (10 Aralık 2014)

**  “İnsan Hakları” konulu Ortaokul kategorisi Resim dalında

BİRİNCİLİK Öykü HÜRMAN,

**  “İnsan Hakları” konulu İlkokul kategorisi Resim dalında

BİRİNCİLİK Defne ALTIPARMAK,

**  “İnsan Hakları” konulu Lise kategorisi Şiir dalında

İKİNCİLİK Beste ÖZEL,

ÜÇÜNCÜLÜK İlayda FIRLAR,

**  “İnsan Hakları” konulu Lise kategorisi Kompozisyon dalında

 BİRİNCİLİK Utku ÖZDEMİR,

**  “İnsan Hakları” konulu Ortaokul kategorisi Kompozisyon dalında

BİRİNCİLİK Öykü HÜRMAN,

Ekin Koleji 14. Çocuk Kurultayı (10 Aralık 2014 - Yarışma Formatında Değil)

‘’Savaşın Çocukları’’ konulu Ortaokul Sunum dalında

KATILIM TEŞEKKÜR BELGESİ Selin ALKAN,

Rotary Kulübü “Güzel Konuşma ve Yazma Etkinliği” (25 Kasım 2014)

“Gelecekte Yapmak İstedikleriniz ve Gelecek Planlarınız” konulu Lise Sunum etkinliği dalında

ÇEYEREK FİNAL BAŞARISI Selin ŞAŞAL, Furkan EROL,

Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “24 Kasım Öğretmenler Günü”  Resim, Şiir ve Mektup Yarışması (24 Kasım 2014)

** “Canım Öğretmenim” konulu Lise kategorisi Resim dalında

BİRİNCİLİK Nilay ISIKAN,

** “Canım Öğretmenim” konulu Ortaokul kategorisi Resim dalında

BİRİNCİLİK Ceren BIYIK,

**  “Öğretmen Sevgisi” konulu Lise kategorisi Şiir dalında

İKİNCİLİK Beste ÖZEL,

ÜÇÜNCÜLÜK Selin ŞAŞAL,

**  “Öğretmen Sevgisi” konulu İlkokul kategorisi Şiir dalında

ÜÇÜNCÜLÜK Nehir ORAN,

**  “Öğretmene Mektup” konulu Ortaokul kategorisi Kompozisyon dalında

BİRİNCİLİK Derin DEMİRÖZER,

Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “10 Kasım Atatürk Haftası” Resim, Şiir, Kompozisyon, Anı, Mektup” Yarışmaları (10 Kasım 2014)

**  “Atatürk Sevgisi” konulu Ortaokul kategorisi Resim dalında

BİRİNCİLİK Öykü HÜRMAN,

**  “Atatürk Sevgisi” konulu Lise kategorisi Resim dalında

BİRİNCİLİK Nilay ISIKAN,

**  “Atatürk Sevgisi” konulu Ortaokul kategorisi Şiir dalında

İKİNCİLİK Yaren Ayışığı BASKIN,

**  “Atatürk’e Mektup” konulu Ortaokul kategorisi Kompozisyon dalında

İKİNCİLİK Öykü HÜRMAN,

**  “Atatürk’e Mektup” konulu Lise kategorisi Kompozisyon dalında

İKİNCİLİK Utku ÖZDEMİR,

ÜÇÜNCÜLÜK İlayda FIRLAR,

Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı”  Resim, Şiir ve Kompozisyon Yarışması (29 Ekim 2014)

**  “Cumhuriyet Sevinci” konulu Lise kategorisi Şiir dalında

BİRİNCİLİK Beste ÖZEL,

** “Cumhuriyet Sevinci” konulu Lise kategorisi Resim dalında

ÜÇÜNCÜLÜK Nilay ISIKAN,

11. Özdilek Cumhuriyet Çocukları Resim Yarışması (29 Ekim 2014)

**  “Cumhuriyet Bayramı” konulu İlkokul kategorisi Resim dalında

 

SERGİLEME BAŞARISI Berra GÖZDER,   


2013-2014 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI  

Gonca Dergisi tarafından düzenlenen Nasrettin Hoca Konulu Resim Yarışması (10 Haziran 2014)

**  “Nasrettin Hoca” konulu Ortaokul kategorisi Resim dalında

TÜRKİYE İKİNCİLİK

İzmir Devlet Opera ve Balesi (İZDOB) tarafından düzenlenen İZDOB 2.Bale Çocuk Şenliği (01 Haziran 2014)

**  “İZDOB 2.Bale Çocuk Şenliği” konulu Bale Kulübü öğrencileri Bale dalında

BAŞARI BELGESİ VE PLAKET

TAKEV tarafından düzenlenen “Çocuk Dostu Kent, Kent Dostu Çocuk” Yarışması (30 Mayıs 2014)

**  “Çocuk Gözüyle Kentlerin Nasıl Olması Gerektiğinin Tasarlanması” konulu Forum dalında

KATILIM BAŞARI BELGESİ

Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Kompozisyon ve Şiir Yarışması (23 Nisan 2014)

**  “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” konulu Ortaokul kategorisi Şiir dalında

BİRİNCİLİK VE İKİNCİLİK

**  “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı” konulu Ortaokul kategorisi Kompozisyon dalında

BİRİNCİLİK

Monami Çevre ve Çocuk Konulu Resim Yarışması (23 Nisan 2014)

**  “Çocuk ve Çevre” konulu İlkokul ve Ortaokul Resim dalında

TÜRKİYE İKİNCİLİK

TÜRKİYE YİRMİSEKİZİNCİLİK

6 ADET MADALYA

Yaratıcı Çocuklar Derneği (TÜRKİYE GENELİ) tarafından düzenlenen Yaratıcı Çocuklar Derneği Öykü Yarışması (07 Nisan 2014)

**  “Barış” konulu Ortaokul kategorisi Öykü dalında

ÜÇ ADET MANSİYON ÖDÜLÜ

**  “Barış” konulu Lise kategorisi Öykü dalında

MANSİYON ÖDÜLÜ

Forum Bornova tarafından düzenlenen 6.Uluslararası Kukla Festivali Kukla Oyunu Yarışması (26 Mart 2014)

**  “Kırmızı Başlıklı Kız” konulu Kukla Tasarım dalında

EN İYİ KUKLA TASARIM ÖDÜLÜ

Özel Ege Lisesi (EGE BÖLGESİ) tarafından düzenlenen 13. Günaydın Edebiyat Masal, Öykü, Şiir Yarışması (20 Mart 2014)

**  “Serbest” konulu Ortaokul kategorisi Öykü dalında

İKİNCİLİK

**  “Serbest” konulu Lise kategorisi Öykü dalında

ÜÇÜNCÜLÜK

Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen 18 Mart Çanakkale Zaferi Resim Yarışması (18 Mart 2014)

**  “Bayrak ve Vatan Sevgisi” konulu Ortaokul kategorisi Resim dalında

İKİNCİLİK

**  “18 Mart Çanakkale Zaferi” konulu Ortaokul kategorisi Resim dalında

ÜÇÜNCÜLÜK

Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen 12 Mart İstiklal Marşının Kabulü Kompozisyon ve Şiir Yarışması (12 Mart 2014)

**  “12 Mart İstiklal Marşı'nın Kabulü” konulu Ortaokul kategorisi Şiir dalında

BİRİNCİLİK

**  “12 Mart İstiklal Marşı'nın Kabulü” konulu Ortaokul kategorisi Kompozisyon dalında

BİRİNCİLİK VE ÜÇÜNCÜLÜK

**  “12 Mart İstiklal Marşı'nın Kabulü” konulu Lise kategorisi Kompozisyon dalında

ÜÇÜNCÜLÜK

Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Orman Haftası Kompozisyon Yarışması (10 Mart 2014)

**  “Atatürk'ün Gözünden Orman ve Doğa Sevgisi” konulu Lise kategorisi Kompozisyon dalında

BİRİNCİLİK, İKİNCİLİK VE ÜÇÜNCÜLÜK

Doğtaş Mobilya tarafından düzenlenen Hayalimdeki Çocuk Odası Resim Yarışması (28 Şubat 2014)

**  “Oda Resmi” konulu İlkokul kategorisi Resim dalında

SERGİLEME BAŞARISI

Gelişim Koleji (TÜRKİYE GENELİ) tarafından düzenlenen “Ulusal Alanda Gezi Yazısı Yarışması” (28 Şubat 2014)

**  “Ulusal Alanda Gezi Yazısı” konulu Lise kategorisi Gezi Yazısı dalında

ÜÇÜNCÜLÜK

DI – Destination Imagination Yarışması (22-23 Şubat 2014)

** İngilizce “Yaratıcılık” dalında 2 öğrencimiz ile

TÜRKİYE DÖRDÜNCÜSÜ

Gelişim Koleji tarafından düzenlenen “Öykülerin Peşinde Adım Adım” konulu Liseler Arası Meddahlık Yarışması (22 Şubat 2014)

**  “Öykülerin Peşinde Adım Adım” konulu Lise Meddahlık dalında

İKİNCİLİK Kağan Mete UZAN,

Kadir Has Üniversitesi’nin ev sahipliğinde, Hüseyin Avni Sözen Anadolu Lisesi tarafındanHASALMUN Konferansı (14-17 Şubat 2014)

**  Konferans dalında

ULUSLARARASI MUNTR KONFERANSINA EN GENÇ OLARAK DAVET EDİLME

Gediz Üniversitesi’nin düzenlediği liseler arası “Liderlerin Oyunu Gediz’de” Münazara Yarışması (26 – 29 Aralık 2013)

** İzmir genelinde 88 Lisenin katıldığı yarışmada münazara takımımız ilk 32 lise arasına  girmiştir. Ayrıca yarışmada 180 konuşmacı puanı sıralamasında

ÜÇÜNCÜLÜK VE DÖRDÜNCÜLÜK 

Yeditepe Üniversitesi tarafından düzenlenen Y-MUN Konferansı (27 Aralık 2013)

** Okulumuzdan lise ve ortaokul İngilizce öğretmenlerimiz tarafından

GÖZLEMCİ STATÜSÜNDE KATILIM

Özel Ekin Koleji’nin ev sahipliğinde, Karşıyaka Rotary Kulübü, EÇEV ve Konak Kent Konseyi’nin katkılarıyla düzenlenen 13. Çocuk Kurultayı (10 Aralık 2013)

**  “Türkçem Benim Ses Bayrağım” konulu Lise Kategorisi Sempozyum dalında

KATILIM BAŞARI BELGESİ

Türkiye Özel Okullar Birliği tarafından düzenlenen 5.Türkiye Münazara Ligi İzmir Ayağı Yarışması (07-08 Aralık 2013)

KATILIM BAŞARI BELGESİ

Rotary Kulübü tarafından düzenlenen “Güzel Konuşma ve Yazma Yarışması” (03 Aralık 2013)

 ** 27 Okul arasında Güzel Konuşma dalında

FİNALLERE KATILIM

Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Hayvan Sevgisi” konulu Resim, Şiir ve Kompozisyon Yarışması (27 Kasım 2013)

**  Hayvan Sevgisi konulu Ortaokul kategorisi Şiir dalında

BİRİNCİLİK

**  Hayvan Sevgisi konulu Ortaokul kategorisi Kompozisyon dalında

İKİNCİLİK VE ÜÇÜNCÜLÜK

Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “24 Kasım Öğretmenler Günü”  Resim, Şiir ve Mektup Yarışması (24 Kasım 2013)

**  “Öğretmen’e Mektup” konulu Ortaokul Mektup dalında 

BİRİNCİLİK VE İKİNCİLİK

**  “Öğretmen’e Mektup” konulu Lise Mektup dalında

ÜÇÜNCÜLÜK

**  “Öğretmen  Sevgisi” konulu Ortaokul Şiir dalında

BİRİNCİLİK VE İKİNCİLİK

** “ Öğretmen  Sevgisi” konulu Lise Şiir dalında

BİRİNCİLİK VE ÜÇÜNCÜLÜK

** “ Öğretmen  Sevgisi” konulu İlkokul Şiir dalında

ÜÇÜNCÜLÜK

** “Canım Öğretmenim” konulu Anasınıfı Resim dalında

ÜÇÜNCÜLÜK

Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “10 Kasım Atatürk’ ü Anma”  Resim, Şiir ve Kompozisyon Yarışması (10 Kasım 2013)

**  “Atatürk’e Mektup” konulu Lise Mektup dalında

BİRİNCİLİK

**  “Atatürk’ e Mektup” konulu Ortaokul Mektup dalında

İKİNCİLİK

**  “Atatürk Sevgisi” konulu Ortaokul Şiir dalında

İKİNCİLİK

**  “Atatürk Sevgisi” konulu Lise Şiir dalında

ÜÇÜNCÜLÜK

**  “10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü” konulu Ortaokul Resim dalında

MANSİYON

Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı”  Resim, Şiir ve Kompozisyon Yarışması (29 Ekim 2013)

**  “Cumhuriyet’in Türk Kültürüne Kazandırdıkları” konulu Ortaokul Kompozisyon dalında

BİRİNCİLİK VE İKİNCİLİK

**  “Cumhuriyetin Sevinci” konulu Ortaokul Şiir dalında

BİRİNCİLİK

Özdilek AVM tarafından düzenlenen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Resim Yarışması (29 Ekim 2013)

**  “Cumhuriyet’i Renklerle Anlatın” konulu Ortaokul Resim dalında MANSİYON ÖDÜLÜ  

 

2012-2013 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI

 

İspanya Lloret De Mar Uluslararası Halk Oyunları Festivali (20 Haz - 03 Tem 2013)

 *  Halk Oyunları dalında 43 öğrencimiz

TÜRKİYE TEMSİLİ BAŞARISI

TAKEV-Sanat Dünyası Geleneksel Resim Yarışması (01 Haziran 2013)

**  “Sanat Dünyası” konulu Ortaokul Resim dalında 3 öğrencimiz

ÜÇÜNCÜLÜK

Canson-Pebeo Resim Yarışması (22 Mayıs 2013)

**  “Dünya Barışı” konulu ilkokul ve ortaokul resim dalında 12 öğrencimiz

MADALYA

**  “Dünya Barışı” konulu ilkokul ve ortaokul resim dalında 50 öğrencimiz

KATILIM BAŞARI BELGESİ

Gaziemir Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “ 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik Spor Bayramı” Yarışması (19 Mayıs 2013)

**  “Ben Atatürk’üm” konulu lise şiir dalında

İKİNCİLİK

FAI Genç Ressamlar Resim Yarışması (17 Nisan 2013)

**  “En Sevdiğim Hava Sporu” konulu ilkokul ve ortaokul resim dalında 120 öğrencimiz

 KATILIM BAŞARI BELGESİ

8. Hava Kuvvetleri Komutanlığı Resim Yarışması (17 Nisan 2013)

**  “Türk Yıldızları” konulu ilkokul ve ortaokul resim dalında 120 öğrencimiz

KATILIM BAŞARI BELGESİ

18. Geleneksel Monami Pastel Boyaları Resim Yarışması (13 Nisan 2013)

**  “Çocuk ve Çevre” konulu ilkokul ve ortaokul resim dalında 181 öğrencimiz

KATILIM BAŞARI BELGESİ

**  “Çocuk ve Çevre” konulu ilkokul resim dalında 8 öğrencimiz

BAŞARI MADALYASI

**  “Çocuk ve Çevre” konulu ortaokul resim dalında 2 öğrencimiz

BAŞARI MADALYASI

Özel Ege Lisesi Masal, Şiir ve Öykü Yarışması (27 Mart 2013)  

** “Günaydın Edebiyat” konulu öykü dalında

BİRİNCİLİK

** “Günaydın Edebiyat” konulu öykü dalında

İKİNCİLİK

** “Günaydın Edebiyat” konulu masal dalında

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLÜ

Gaziemir Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “Türk Kültürü Nevruz” Yarışması (21 Mart 2013)

**  “Türk Kültürü Nevruz “ konulu ortaokul kompozisyon dalında

BİRİNCİLİK

2013 Vodafone Freezone 16. Liselerarası Müzik Yarışmasıı (03 Mart 2013)

**  Müzik dalında

KATILIM BAŞARI BELGESİ

Gaziemir Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “İnsan Hakları ve Demokrasi Haftası”  resim, şiir ve kompozisyon yarışması (10 Aralık 2012)

**  “İnsan Hakları” konulu ortaokul kompozisyon dalında

BİRİNCİLİK

**  “İnsan Hakları” konulu lise kompozisyon dalında

BİRİNCİLİK

**  “İnsan Hakları” konulu lise kompozisyon dalında

İKİNCİLİK

**  “İnsan Hakları” konulu ortaokul şiir dalında

İKİNCİLİK

**  “İnsan Hakları” konulu ilkokul şiir dalında

ÜÇÜNCÜLÜK

Gaziemir Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “24 Kasım Öğretmenler Günü”  resim, şiir ve kompozisyon yarışması (24 Kasım 2012)

**  “Sevgili Öğretmenim” konulu ortaokul şiir dalında

BİRİNCİLİK

**  “Öğretmenim’e Mektup” konulu ortaokul kompozisyon dalında

İKİNCİLİK

**  “Öğretmenim’e Mektup” konulu Ortaokul Kompozisyon dalında

ÜÇÜNCÜLÜK

Gaziemir Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “10 Kasım Atatürk’ü Anma Haftası” resim, şiir ve kompozisyon yarışması (10 Kasım 2012)

**  “Atatürk” konulu ilkokul resim dalında

BİRİNCİLİK

**  “Atatürk’e Mektup” konulu ortaokul kompozisyon dalında

ÜÇÜNCÜLÜK

Özdilek tarafından düzenlenen “Cumhuriyet Çocukları” konulu resim arışması (31 Ekim 2012)

**  “Cumhuriyet Çocukları” konulu ilkokul resim dalında

MADALYA VE SERGİLEME ÖDÜLÜ

Gaziemir Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “4 Ekim Hayvanları Koruma Haftası Yarışması” (04 Ekim 2012)

**  “Hayvan Sevgisi” konulu ilkokul resim dalında BİRİNCİLİk  

2011-2012 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI 

66. LLangollen Uluslararası Musical Eisteddfod Halk Oyunları Yarışması (07 Temmuz 2012)  

** Halk Oyunları dalında

DÜNYA ŞAMPİYONLUĞU

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve İzmir Vergi Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen Slogan ve Tiyatro Yarışması (04 Nisan 2012)

** “Vergi Bilinci” konulu ortaokul slogan dalında

İKİNCİLİK

“27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü” resim, şiir ve kompozisyon yarışması (27 Mart 2012)

**  “Dünya Tiyatrolar Günü” konulu ortaokul resim dalında

İKİNCİLİK

**  “Dünya Tiyatrolar Günü” konulu ortaokul şiir dalında

ÜÇÜNCÜLÜK

İzmir Deniz Ticaret Odası Masal, Şiir ve Öykü Yarışması (27 Mart 2012)

** “Deniz” konulu şiir dalında

İKİNCİLİK

Özel Ege Lisesi tarafından düzenlenen masal, şiir ve öykü yarışması (27 Mart 2012)

** “Günaydın Edebiyat” yarışması masal dalında

İKİNCİLİK

İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “18 Mart Şehitleri Anma Günü Resim, Şiir, Kompozisyon, Anı, Mektup Yarışması”

**  “18 Mart Şehitleri Anma Günü” konulu ortaokul şiir dalında

BİRİNCİLİK

**  “18 Mart Şehitleri Anma Günü” konulu ortaokul şiir dalında

İKİNCİLİK

**  “18 Mart Şehitleri Anma Günü” konulu ortaokul kompozisyon dalında

ÜÇÜNCÜLÜK

Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “18 Mart Şehitleri Anma Günü Resim, Şiir, Kompozisyon, Anı, Mektup Yarışması”

**  “18 Mart Şehitleri Anma Günü” konulu ortaokul şiir dalında

BİRİNCİLİK

**  “18 Mart Şehitleri Anma Günü” konulu ortaokul şiir dalında

İKİNCİLİK

**  “18 Mart Şehitleri Anma Günü” konulu ortaokul kompozisyon dalında

BİRİNCİLİK

**  “18 Mart Şehitleri Anma Günü” konulu ortaokul kompozisyon dalında

İKİNCİLİK

**  “18 Mart Şehitleri Anma Günü” konulu lise kompozisyon dalında

İKİNCİLİK

**  “18 Mart Şehitleri Anma Günü” konulu lise kompozisyon dalında

ÜÇÜNCÜLÜK

**  “18 Mart Şehitleri Anma Günü” konulu ortaokul resim dalında

İKİNCİLİK

Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “12 Mart İstiklal Marşı'nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy'u Anma Günü Resim, Şiir, Kompozisyon, Anı, Mektup Yarışması”

**  “12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü” konulu ortaokul şiir dalında

BİRİNCİLİK

**  “12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü” konulu ortaokul kompozisyon dalında

ÜÇÜNCÜLÜK

**  “12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü” konulu lise kompozisyon dalında

ÜÇÜNCÜLÜK

**  “12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü” konulu ilkokul resim dalında

İKİNCİLİK

**  “12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü” konulu ortaokul resim dalında

İKİNCİLİK

**  “12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü” konulu ilkokul resim dalında

ÜÇÜNCÜLÜK

**  “12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Günü” konulu ortaokul resim dalında

ÜÇÜNCÜLÜK

Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü Resim, Şiir, Kompozisyon, Anı, Mektup Yarışması”

**  “İnsan Hakları” konulu ortaokul şiir dalında

BİRİNCİLİK

**  “İnsan Hakları” konulu lise şiir dalında

İKİNCİLİK

**  “İnsan Hakları” konulu ortaokul şiir dalında

ÜÇÜNCÜLÜK

**  “İnsan Hakları” konulu ortaokul kompozisyon dalında

ÜÇÜNCÜLÜK

Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “24 Kasım Öğretmenler Günü Resim, Şiir, Kompozisyon, Anı, Mektup Yarışmaları”

**  “Öğretmenime Mektup” konulu ortaokul kompozisyon dalında

BİRİNCİLİK

**  “Öğretmenime Mektup” konulu lise kompozisyon dalında

İKİNCİLİK

**  “Öğretmenime Mektup” konulu ortaokul kompozisyon dalında

ÜÇÜNCÜLÜK

**  “Hayatımızın Işığı Öğretmenler” konulu ortaokul resim dalında

BİRİNCİLİK

**  “Hayatımızın Işığı Öğretmenler” konulu ilkokul resim dalında

İKİNCİLİK

Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “10 Kasım Atatürk Haftası” Resim, Şiir, Kompozisyon, Anı, Mektup Yarışmaları”

**  “Atatürk Sevgisi” konulu ortaokul resim dalında

İKİNCİLİK

**  “Atatürk Sevgisi” konulu ilkokul resim dalında

ÜÇÜNCÜLÜK

**  “Yüreğimizdeki Atatürk” konulu lise şiir dalında

İKİNCİLİK

**  “Yüreğimizdeki Atatürk” konulu lise şiir dalında

ÜÇÜNCÜLÜK

Gaziemir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı” Resim, Şiir, Kompozisyon, Anı, Mektup Yarışmaları”

**  “Cumhuriyet Sevinci” konulu ortaokul şiir dalında

BİRİNCİLİK

**  “29 Ekim Cumhuriyet Bayramı” konulu ortaokul resim dalında

İKİNCİLİK

web tasarım fiyatları (c) 2017 Rota Koleji. Tüm Hakları Saklıdır

Adres :  Gazi Mah. Yarbay Refik Cesur Cad. No:32 - Gaziemir/İZMİR 

Telefon : +90 232 220 26 26 (pbx) Faks : +90 232 220 26 29 E-posta : info@rotakoleji.com

Wildcard SSL
Wildcard SSL